0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Yakında bebeğim doğacak eşim de yatsı gibi anca geliyo akşama kadar vakit nasıl geçiyor tekken birde bebek olunca 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla öyle de güzel geçiyor ki gözünü bir açıyorsun ahan da akşam olmuş diyorsun. Benim de 1 kizim var inan zor yetişiyorum gezmem falan hak getire öyleee evdeyim hiç zaman kalmıyor
-Reklam-
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Sabah erkenden kalkıp her işimi bitrym akşama kadar bolca sklyrm ama inşallah çocuğum doğarsa ☺️ onunla vakit gecrrm
0 oy
tarafından
Nasıl vakit geçiyor hemen anlatayim 

Hiç anlamıyorum yuvarlanarak geçiyor kapıda babamız beliriyor :)
0 oy
tarafından
2 bebeğim var akşama olsada yatsak diyorum. Akşama kadar anca uyku yemek alt değiş oluyor akşam zaten :) çok yorgunum hep uykuluyum
0 oy
(4 puan) tarafından
Sabah erkenden kalkıyoruz bebegim saolsunn sonra onun altını açıyım karnını doyuruyum derken 1 saat geçiyor sonra onun uykusu geliyor emzir uyut yine bir sürü zaman geçiyor kahvaltı yap onları topla geri uyanıyor ilgilen doyur yine bir sürü vakit geçiyor tekrar uyuyor evleri topla sil süpür toz al tuvalet ozonla tabi bunları yaparken kaç kere daha uyanıyor ilgileniyorsun doyuruyosun altını aç salla uyut akşam oluuyor sonra bide yemek yap yine uyanıyor :D akşama kadar sürekli bebek ve ev işleri arasında dönüp duruyorsun merak etme başını kaşıyacak vaktin kalmaz 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Sabah cabuk oluyor aksamda cabuk oluyor 3 yaşında oğlum 1 buçuk yaşında kizim var elhamdülillah zamanı su gibi geçiriyorlar bana 
0 oy
tarafından
13 aylık kızım var temizlik çamaşır bulaşık yemek oyun oynama gbi geçiyo valla
0 oy
tarafından
kahvaltı temizlik yemek çamaşır bulaşık çocuklarla oyna yedir içir temizle uyut hava güzelse gezmeye git parka çık böyle işte günlük rutin 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Eski rahatlığın asla olmuyor rezilliğin içinde bir düzen kurmaya çabalıyorsun uzun süre,sonra tüm engellere ramen kendine vakit ayırmaya banyo yapmaya film izlemeye çalışıyorsun eskisi gibi sıkılacak bir vakit yok arkadaşlarla takılacak vakit yok hemen akşam oluyor sürekli aktiflik ve yatıyorsan şükrediyorsun yatağı özlüyorsun yalnız kalmak istiyorsun kafa dinlemek ama bebeğinede aşıksın tabi hepsinin birleşimi bir piskopat düşün öyle yatmak yok savaşmak hep istesende istemesende :)
0 oy
tarafından
Tek çocukla çok güzel geçiyor iki çocukla jet gibi hiç bişey anlamıyorum 
0 oy
(846 puan) tarafından
Bende sendenim:) bir haftaya kadar bebişimiz gelcek inşallah eşim öğlen gidince işe akşam 10da geliyo bende sıkılıyorum. Ev işi yemek TV derken kendi kendime öyle geçiriyorum. 

Artık bebekten sonra hep onla ilgilenirim bezi emmesi uyutmasii derken vakit daha çabuk geçer:))
0 oy
tarafından
Ilk uyaniyoz.kahvalti vs sonra evleri toplayip oglumla disari cikiyoz 2 gibi geri geliyorz oglumu uyutyorum

O ara yemegimi yapyorum uyurken

Sonra wc.bamyo.ykyorum

Camasr asp  topliyorum

Ben geceden topluyorum evi gunduz vaktimi calmasin diye

Gunduz sadece supurge aciyorum

Dip köşe de ayda 1 yaparim öyle.yani
0 oy
(14,925 puan) tarafından
Ben bugünümu anlatayım. Sabah 8 de kalkıp kahvaltı hazırladım. Eşimle yedikten sonra sofrayi topladım . Oğlana çorba yaptım. Yedi derken yemek yaptım. Uğraştırıcı biseydi  bugünkü. Sonra onu yedik biraz oğlumla. Onu uyuttum. Şimdi ayaklarımı uzattım film izliyorum. Daha temizlik yapmadım . Sadece çamaşır yıkayıp astım. Birazdan yerleri süpürürum . Sonra ortalığı topla derken 2 saat geçer. Akşam olur. Bebeğim şuan 21 aylık. Ama daha küçükken geceleri hiç uyuyamadigim için o uyudugu zaman ben de uyurdum. Yemek yapardım. Ancak ortalık toparladım. Temizlik haftasonu eşim evdeyken oluyordu daha çok . Büyüdükçe kolaylık da artiyor. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 229 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sunakarayell (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 419 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 468 göst.
30 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Zcnby (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.