0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde tarafından
1 yasinda yeni girdi.  Ben kemoterapi aldigim icin onunla fazla ilgilenemiyorum ,kaynanam ,annem feln gelip bakiyorlar onlar odadayken bana hic gelmiyor beni gozu gormuyor bile bu beni cok üzüyorr boyle devam eder diye korkuyorum

Rabbimden tek istegim sagligima kavusup ogluma kendim bakmamm

9 Cevaplar

+1 oy
(48,498 puan) tarafından
Gecmis olsun canim Allah sifa versin buyudukce baglanir korkma simdi kucuk daha 
tarafından
Amin sagolun insalalh oyle olur
-Reklam-
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Sen bunları düşünme sen iyi ol ki bebeğin de iyi olsun canım önce kendi sağlığın 
0 oy
tarafından
Benim kızımda öyle üzülme canım biz hayır dediğimiz için bize simaramiyolar onlarda simariyolar normal olarak onlarda kalmak istiyorlar ama senin yokluğunu 1 gün felan hisetse yıkar ortalığı ben bı ara çarşıya gittim kızım için aynı böyleydi uzun sürdü sabah gittim akşam geldim o gün akşam gecede dahil inmedi hiç kucagimdan sürekli meme istedi emmedi ağzında tuttu ve ben yokken de hiç aglamamis 
tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Benim oğlumda ev kalabalık olunca beni unutuyor ya sürekli beni gördüğü için diye düşünüyorum ben 
tarafından
Bilmiyorum valla ya beni gozu hic gormuyo
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Sen iyi ol kuzum daha küçük o 
0 oy
(119,142 puan) tarafından
allah sifa versin oyle dusunme sen
0 oy
(968 puan) tarafından
Gecmis olsun ama bence onunla alakasi yok yegenm oyle herseye ilgisi arttirigi icin karistirma pesinde ananeside guzel oynar ama ne gelir kucaga oturur ne sarilir hep fildir fildir gezecek insanda aramiyor yeter ko karistirsin
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Öyle düsünme kuzum bilmezmi onlar gonlunce oynuyor diye yapiyorlar bir yere gidince benimkide dedeyle filan oynar rabbim şafi ismiyle şifanı versin
0 oy
(571 puan) tarafından
Allah sifa versin inslah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 422 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 457 göst.
0 oy
5 cevap 144 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Nehirybahar_6.Yakki (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,325 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,601 cevap

34,775 kullanıcı

...