+1 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlumun cildi çok hassas en ufak bir şeyde kızarıyor normalde sleepy kullanıyoruz eşim 2 gün önce bim bezini almış mahfetti çocuğu yuruyemiyor çocuk kızarmış her yeri pişik olmuş napicam ben ya pişik kremi var bez takmadım hava alsın diye başka ne yapabilirim yardımcı olun 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkonun yesil tüp kremi pisige cook iyi geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de küçük kızıma bez değişimi yaptığım zaman aynı öyle olmuştu yengem şey demişti margarin sür Üzerine de nişasta serp iyi gelir diye denedim gerçekten çocuk iki günde kendine geldi pişik kremleri falan hiç fayda etmiyor du
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kesinlikle vazelin sür o çok iyi geliyo kremler bizde ise yaramiyo
0 oy
(119,071 puan) tarafından
bol sudocrem sur yarim saat acik gezsin 
tarafından
Tamam canım eşime soylimn alsın
0 oy
(7,347 puan) tarafından
sudocrem kremı cok ıyı gelıyo ben kulanıyom hemen gecırıyo
(7,347 puan) tarafından
rica ederim 60 tl fıyatı soyleyem
tarafından
Tamam canım sorun değil fiyatı iyileşsin başka bisiy istemiyorum valla
(7,347 puan) tarafından
ısallah ıylesır trentyolda var ıstersen bak
tarafından
Trendyol kaç günde gelir eczanede vardır herhalde değil mi
(7,347 puan) tarafından
var tabı eczanede
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Bitkisel ev yapim deneme tenleri hasas yaraya çevirirsin yip var bu degisik yazanlara anlam veremiyorum ne rahatlik diyolar bilindik sudocrem kullan nebilim sağlık ocağından guz krem yazdir be eski bezine dön yazik acı cekmesin bosuna yavrucak
tarafından
Eski bezine döndüm bugün bez yok şuan açık bıraktım mustela krem de var dünden beri yapıyorum bu yazdıklarımı işe yaramadı vaa
(5,954 puan) tarafından
Dr yazdir canim gecsin bir an önce  geçmiş olsun
0 oy
(219 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı pisige coook fayda ediyor canım dene istersen
0 oy
tarafından
Ay benim kizimi da öyle yaptı kanatti birden . Ben kullanmadım da almadım da o paket de öyle duruyor daha. Islak mendil kullanma , her bezde yıka canım sonra kurusun o ara hava alır güzelce kremle normalde kullandığın bezden tak hemen geçer. Ben hametol kullanıyorum şiddeti yüksek pisiklerde.  Bezi bir daha açana kadar baya düzelmiş oluyor 
tarafından
Tamam canım çok saol öyle yapicam 2 gündür yapıyorum havalandiriyorum yıkıyorum krem suruyorum saat başı inşallah geçer ya
tarafından
Geçer inşallah canım ama em kalitelisi de olsa geçene kadar ıslak mendil asla kullanma geçmiş olsun
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ❤️❤️
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Hametan da çok iyi geliyor birde ılık sabunlu suyla yıka altını actikca
0 oy
(1,160 puan) tarafından

Islak pamukla sil ya da ıslak mendilli ılık suya batir sık öyle sil 

Krem sur havalandir kaka yaptiginda altını yikayadabilirsin
 Bezi uzun süre tutma bu şekilde geçer inşallah ben her alt açmada Bepanthol pişik önleyici sürüyorm
tarafından
Bende mustela kullanıyorum inşallah geçer ya yapicam dediklerini saol canım Bepanthol işe yaramadı bizde denedim daha önce
(1,160 puan) tarafından
Kullandığın kremi düzenli kullan canım geçer inşallah canı yanmasın bebisin
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Nişasta sür bide
0 oy
(676 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı da iyi geliyor canım 
0 oy
tarafından

Benim kızımda pişik olmuştu. Hakiki zeytinyağı sürdüm duş aldırıp. Her altını degistirdigimde sürdüm pamukla. 2 günde iyileşti. Hatta 2 gün bile sürmedi. Doğal nemlendirici ve pisigi çabuk geçirdi. Kızım altini silince ağlıyordu. Ve islak mendil kullanma kullaniyorsan. Temizleme pamuğunu ılık suda ıslatıp sil. Ben doğduğundan beri hep böyle temizledim 1 kere pişik oldu oda zeytinyağ sayesinde geçti .

0 oy
(7,538 puan) tarafından
Canım hametan yada bepanten yokmu sür hemen alınmaz market bezi kuzum yazık yavruma ya .
0 oy
(4,921 puan) tarafından
Kesinlikle sarı kantaron yağı kullan. Benim kızımın kanıyordu artık. Kantaronla 2 günde düzeldi şükür

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 201 göst.
0 oy
2 cevap 34 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,845 cevap

34,752 kullanıcı

...