0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (6,725 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Kime anlatsam bilemedim aklima siz geldiniz cok doldum cnku☹️ 1.5 sene önce memlekete geldik kaynım zar zor getirdi size ev alacağım dükkan açacağım dedi. Geldik gelmez olaydik kirada oturdugumuz evden de çıktık kayinbabam larin evine geldik onlar burdan başka eve taşınmıştı. O günden beridir huzur yok kayinbabam oldum olasi eşimle tartisir ne yapsa göze batar diğerleri yurtdışında biz buradayız hep dislandik bir kez olsun oglum deyip destek cikmadi yaninda olmadi. Dükkan actilar size vereceğiz diye gecistirdiler beni isten çıkardılar. Esimle bugün durduk yerde tartisti agzina geleni saydi kayinbabam. Evden cikin nereye gidiyorsaniz gidin diye☹️ kışın ortasinda bile gitti calisti esim dışarda yorgan satti. Kendileri dükkan da sicacik oturdu. Şimdi ne yapacağız ne edeceğiz bilmiyorum İstanbul'a gitsek olmaz çocukla burada kalsak olur mu bilmiyorum ☹️kurulu duzenimizi bozduk geldik İstanbul'da n. Cok doldum artık anlatacak kimsemde yok esimede birsey söyleyemiyorum uzerine gitmemek icin. İcim daralıyor düşünmekten ☹️☹️ben onlar için o kadar üzüldüm yanlarinda oldum esimde oyle yaptıklarına bakarmisiniz? Kaynimda engellemiş arayamayalim diye☹️

7 Cevaplar

+1 oy
(1,327 puan) tarafından
Çok üzüldüm helekı aileden biri bunu yapınca insan daha çok üzülüyor olsun sen yinede hamd et Allah var canım kimsenin ahini kimsede birakmaz 
(6,725 puan) tarafından
Evet canim en yakinin yapinca cok zoruna gidiyor herseyi birakip geldik burda sıfıra indik onlar yüzünden ☹️ çok şükür bugunumuze elbet rabbim bir kapi acar ☹️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun. Ama hakkınıza girmişler rabbim de bunu onlarda koymaz. Vicdansız insanlar olunca çok zor. En iyisini yapmıs sın eşine biraz birşey deme sen böylesin o ne halde gariban kimbilir. 
(6,725 puan) tarafından
Amin canim allah razı olsun ☹️hic hakkimi helal etmiyorum. Evin icinde dolaşıp duruyor oda oyle ☹️☹️
tarafından
Yazık napsın. Kadını cocuğu sürüklsmiş onların sözüne kanıp.
(6,725 puan) tarafından
Bilemedikki ne kadar pisman olduk canim bir bilsen☹️
0 oy
tarafından
Allah im ya HADİ ismiyle onlara hidayet versin üzülme canım Allah a sığın gün doğmadan neler doğar dua et bol bol
tarafından
Okunabilirmis canm
(6,725 puan) tarafından
Sagol kuzum allah razı olsun ❤️
tarafından
Hepimizden bacım ❤️
(1,327 puan) tarafından
Deepblack canım postunu şimdi gördüm zikir paylaşim ina bakayım dedım orda acil bir post açmissin Birtane de ben okurum Hucurat Allah şifa versin
tarafından
Allah razı olsun kuzum ❤️
0 oy
(13,087 puan) tarafından
En iyisi tekrar İstanbul'a dönmek 
(6,725 puan) tarafından
Benimde aklimdan oyle geciyor ☹️tek caremiz o canim
(13,087 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ailesine ne diyim üzme kendini taşının geri eski hayatınıza kimsenin ipiyle kuyuya inilmez
(6,725 puan) tarafından
Bu durumda gördük kimin ne olduğunu
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Bu devirde kimseye güvenip yola çıkılmaz. Allah çok daha güzel kapılar açsın ins 
(6,725 puan) tarafından
Amin canim allah razı olsun ☹️bilemedikki boyle yapacaklarını megersem bizi buraya getirip ortada birakmakmis amaclari
0 oy
(932 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun canım esin ne yapalım diyor
(6,725 puan) tarafından
Oda cok kararsiz canim ☹️ kâh gidelim diyor kâh kalalim diyor iki arada bir derede kaldık
(932 puan) tarafından
En hayırlısı olsun hakkınizda canim
(6,725 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum❤️❤️
0 oy
(313 puan) tarafından
En başında bağımsız olacaktiniz güvenmeyecektiniz sizin aileniz artık eşin sen ve çocuğunsun ise gir tekrar eşin de çalışıp birikim yapsın çıkın gidin hayır gelmez çocuğunu kovan babadan 
(6,725 puan) tarafından
Bizim bizden baska kimsemiz yokmuş meğer ne onun anne babası ne benim babam hicbirsey i haketmiyorlarmis☹️anlamak gec oldu tabiki. Bilemedikki canim güvendik iste kandik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 357 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ezo44 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emel34 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 405 göst.
23 Mart 2020 Aile kategorisinde Duruuuu (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.