0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (2,340 puan) tarafından
Evet kizlar ilk gecemizden merhaba biraz huysuzluk yapiyor ama egitim tam gaz devam ediyor 

10 Cevaplar

0 oy
(1,697 puan) tarafından
Uzman eşliğinde mi yolsa kendi başınıza mi veriyorsunuz 
(2,340 puan) tarafından
Bi kitap aldim canim internetten uyku egitimi.icin o kitabi okudum onun sayesinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah canim 
(2,340 puan) tarafından
Amin canim insallah ayakta sallaniyodu ama.beni.benden alıyodu uyuyana kadar
tarafından
Kac aylik canim
(2,340 puan) tarafından
9 aylik kuzum
tarafından
Anladım canım inşallah başarırsın
(2,340 puan) tarafından
İnsallah canim ya
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kaç aylık bebiş
(2,340 puan) tarafından
9 aylık
0 oy
(183 puan) tarafından
Bende bugün başladım çok hareketli beşikte oyun oynuyor 
(2,340 puan) tarafından
Zor oldumu peki
(183 puan) tarafından
Yeni başladım demin hıc konuşmadan basında duruyorum şuan ağlarsa sadece uyku vaktimiz geldi hadi uykuya diyicem bu 3 4 saat alıyormuş vakit geçtikçe de düzene giriyormuş
(2,340 puan) tarafından
Bizimki zor oluyo bakalim nasil olucak peki gunduz nasil yaptin canim saatlimi yatirdin uykuya
(183 puan) tarafından
Gündüz değil yarim saat önce başladım fakat emerek uyuyor zorlanicam gibi sanada kolay gelsin canım zor bi surec
(2,340 puan) tarafından
İnsallah canim ya vallahi hemde cok zor gercekten
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Ben bebeğime uyku eğitimi vermekten vazgeçtim şu an onların bizim en çok desteklerimize ihtiyaç duydukları zamanları..Bebeğim ne kadar isterse onun yanında olacam ,çok şükür öyle zor bir bebegimde yok kolikti daha önce gaz derdi bitti  5 aylık oldu meleğim..sadece saat düzeni oluşturdum ,7,5-8 de güne baslama gee 8-9 arası uykuya geçiriyorum ..
(2,340 puan) tarafından
Orasi oyle tabi canim ama ayakta sallamak bazen insani cok yoruyo gecenin bi vakitleri kalkip ozellikle
(1,697 puan) tarafından
Evet canim o yönden öyle benimki de bazen memede bazen ayakta sallama ile uyuyor
(2,340 puan) tarafından
Ay memede uyumakta sıkıntı allah yardimcimiz olsun vallahi cocuklarin her ayi bir dert derlerdide inanmazdim vallahide oyle
(1,697 puan) tarafından
Evet bende o yüzden eğitim vermek istemiyorum sürekli degisiyirlar ,insallah siz eğitim verip en başa dönmezsiniz çocuklarda sürekli bir problem çıkıyor
0 oy
(503 puan) tarafından
bende tam 9 aylıkken başladım canım. 1 haftada hallettik çok şükür uyku işini :) Allah sana da kolaylık versin
(2,340 puan) tarafından
Kuzum valla bende bu gece ilk defa basladim az once kendisi uyudu saskinlik icindeyim acaba gece uyanirmi yada ne kadar uzunlukta surer bu egitim
(503 puan) tarafından
ne kadar süreceği bebekten bebeğe değişir canım ama en önemli şey bu konuda senin kararlı olman. madem bugün başladın bu işe artık ne olursa olsun eski düzene dönme. bir de uyku eğitimine başladığımız ilk gece bizde çok komik olmuştu :) çocuğu uyuttum,sonra gece uyandı. normalde sallayarak uyutuyordum ya,çocuk gece uyanınca eşimle ikimiz de panik olduk :) ee napcaz şimdi nasıl uyuyacak bu çocuk diye deli deli dolandık evde :):) acemilik işte
(2,340 puan) tarafından
Aha bende ayni iste bende onu dusunuyom gece uyanirsa naparim diye :-D ya çok aglarsa
(503 puan) tarafından
şimdi nasıl uyuttuysan gece de aynı şeyi yap canım. gece uyuması daha kolay oluyor, daha çabuk dalıyor uykuya
(2,340 puan) tarafından
Ayy insallah ya
0 oy
(86 puan) tarafından
Kizlar uyku egitimi ilk dogdugu andan itibarem verilmeli bazi istisnalar disinda ben ilk kizimda salladim tam iki yasinda kadar her uyumadan once 1 saat ve daha fazla ama ikinci kizimda hic sallamadim bazi istisnalar disinda baska bi yerde uyuturkem falan yani 1 yasinda tam hep kendi uyuyo ben uyku saatinde besigine yatiriyorum sutunu veriyorum kalktikca gidip yatiriyorum hic bi sorun yasamadim 
(2,340 puan) tarafından
Ayy ne guzel ya
0 oy
(988 puan) tarafından
9 aylık asırı huysuz kızım bende sımdı başladım ınsallah işe yarar saat bası uyanıyo 
(2,340 puan) tarafından
Valla canim bnimki.az once baya debelendi yatakta ama uyudu bakalim gecenin ilerleyen saatleri.nasil olcak
(988 puan) tarafından
Insallah uyur canım benımkıde agladı emzırdım uyudu
0 oy
tarafından
İse yararsa bana söyle canm mutlaka çok perisan oldum valla ben. 2 bebekle. Kaç aylık seninki. Ve kaç günlük bir eğitim. Ilk geçen nasil geçti?
(2,340 puan) tarafından
Kuzum bu aksam ilk gecemizdi kizim 9 aylik ve sallamadan asla uyumaz ama.bu aksam pijamalarini giydirdim yataga koydum biraz mizmizlandi aldim kucagima uyku vakti uyku saati dedim her agladiginda kucagima alip sakinlestirdim en sonunda sallamicagimi anladi uyudu
0 oy
(118,484 puan) tarafından
allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 997 göst.
+5 oy
32 cevap 814 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 389 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu