0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

image

Kızlar hastaneye gitmedim sonucumu almak için e-nabiza düşmüş sonucum bir hafta sonra hastaneye gidicem randevu aldım sizce sonucum nasıl iyi mi anlayanlar bakabilir mi?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fotoğraf yok canım 
(2 puan) tarafından
Şimdi yükledim
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Tam anlamam ama anormallik olsaydı değerler kırmızı olurdu
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Bunu bilmiyorum benim grafikli bişeydi ikili ve üçlü testim yüksek riskliydi
tarafından
Bebeğiniz sağlıklı doğdu mu canm bana ikili tarama da düşük riskli çıkmıştı ben çok üzülüyorum bu duruma sizin yorumları görünce yazmak istedim bı de hamileyken amniyonsentez verdiniz mi beni aydınlatır mısınız şimdiden Allah razı olsun
(5,277 puan) tarafından
Amniyosentez yaptırdım sonuç temiz çıktı ayrıca detaylı Ultrasyonda normaldi sadece testler riskliydi. Kızım İki buçuk yaşında saglıklı çok şükür. Sana tek tavsiyem lütfen stres yapma doktorum beni uyardı ama ben kendimi tutamadım stresim çocuğuma geçti. Karnındayken o da hissediyor herseyi. Testlerin kesinliği yok ama insan emin olmak istiyor. Bide nifty testi diye Bi test var ücretli o da yapılıyor ama amniyosentez kdar kesin değilmiş
tarafından
Maşallah Rabbim size bağışlasın öncelikle amniyonsentez çok riskliymis düşük ihtimali yüksekmiş kan da ucretti 5 bin civarı ama eşim askerde olduğu için ona da maddinattim el vermiyor bende aşırı stres yapıyorum her gün kabuslar görüyorum çok üzülüyorum napicagimi hiç bilmiyorum yaaa çok caresizim hep kafamda bu var bu 6 ay nasıl gececk hiç bilmiyorum
(5,277 puan) tarafından
Doktorunla görüş amniyosentez düşünürsen iyi bir uzman bul kafanı Bi şeylerle dağıtmaya çalış geçmiş olsun canım inşallah sonuç iyi gelir
tarafından
İnşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 189 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 595 göst.
3 Eylül 2019 Aile kategorisinde Bir Anne Hikayesi (47 puan) tarafından soruldu