0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar . Kaynanam evlendiğim günden beri herşeyde burnu oslun istiyor tamam oğlunu çok seviyorsun evine yakında oturuyoruz ne hamileyken geldi nede doğrunca bana neler yaşattı sütümden kesiliyordum o kadar strese soktu eşimle arami açtı ama toparladım dedikçe o  hep ayağına çağırıyor bir pazar izin yapıyorlar karı koca eşimde o güne izin yaptı kendine ve her pazar kalvaltiya cagriyrolar ben eşimle bebeğimle gezmek istiyorum dedikçe hep ben kötü oluyorum eşim annesinden aldığı gazla fitneyle artık benim ailemede arsız şeyler söylüyor  yılbaşında babasının doğum gününe gittik di yeni yılda  evde kutlamak varken. Geçen babamın doğum gününe gittik neler dedi geçtiğimiz iki pazar bizi oyaladilar gelmediler mazeret uydurdular akşam olunca söylediler geçen pazar dedim Allah'ın hakkı üç onlar gelicek anlaştık yemeğe bekliyoruz okeylendi bekledik gelicekler ha bu arada eşimin arabası var ama bildim bileli bizde durmaz hep onlarda o yüzden dışarı hastaneye vs giderken onlardan izin istiyoruz ama yürüme mesafesi bile yok aramızda nys eşim aradı gelmiyormusunuz bekliuoruz diye gelicekler diye evden çıkmadık havada güzeldi telefonda konuşurken duydum babası  annen uyuyor  dedi ama sesi geliyordu ben istenmeyen yere gelmem çocukmuyum ayağına gelicem gibisinden söyledi eşim kıstı telefonu inat etti gelin diye gelmem dedi on dk sonra kayınpeder geldi torununu gördü gtti öyle mal gbi kaldik bu pazar geldi çattı bekliyorlar içimden hiç gitmek gelmiyor bana yokmuş gibi davranıyorlar çocuğu alıyorlar uykusu veya açıkiyor eşime veriyorlar o da bana veriyor çocuğu bende istenmiyorum neden gidiyorum gerçekten bıktım pazar oğlum 4.ayina giricek üç aydır neler çektim hâlâ devam edicek bu gidişle :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Seni bariz istemiyorlar ve eşini kiskirtiyorlar.. tavrını köy. Eşini yönet. Şunu görsünler biz bu kızı sevmez dislarsak oglumuzdan olacaz. Aynı şeyi yaşadım evlendigimizde. Kayınvalidem inatlasri. Bı kavga ettim hepsiyle . Eşimi de 6 ay hiç gorusturmedim. Şimdi mecburen saygı duyuyolar. Duymak zorundalar
(2,902 puan) tarafından
6 ay gorusturmedim derken nasıl başardınız bunu. Yani eşine gitmeyeceksin deyince tamam diyip oturuyor mu
(1,297 puan) tarafından
Bana kız kardeşi yüzünden tokat attı. Bnde sinir krizi geçirdim hamileydim. Annesi ve abisi bosanin oğlum dediler. Eşim bunu duyunca dediki bn karımı seviyorum ne boşanması çıkın dışarı dedi hepsini odadan attı. Bnde akıllı davrandım baktım bunlar beni ayıracak hemen eşimle barıştım ama dedim bak bunlar bizi ayıracak edecek. Onlarla konusamni istemiyorum dedim. Aradılar acmadi6 ay boyunca. Sonra ta ayağımıza geldiler. Direk özür dilenmedi ama ona benzer bişey oldu. Sonra anladılar ki bu kızla konusmazsak bu eve gidemeyecez. Uzaklasacaz. Bni kabullendiler
(101 puan) tarafından
durumunuza uzulsemmi sevinsemmi bilemedim  tokat memzusu bnde de yaşanıyordu doğum yaptım hastanede rezil etti beni eve geldik bağırdı çağırdı iki günlük bebeğimi emzirirken üstüme yürüdü bütün apartman duydu kavgamızi eşim beni savunmadi karşılık verdim diye iki kişi olup üstüme geldiler nasıl bı gündü anlatamam normal doğum diye gidip suni sanciyka sezaryana alınmıştım onun ağrısı acısı birde kırılan kalp yerle bir .
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Off sinirlendim valla kocan gidiyorsa gitsin seni niye peşinden sürüklüyor gıcık oldum şimdi ben olsam eşim kendini yırtan dahi gitmezdim onlarda cagirmazdim
(101 puan) tarafından
Eşim is için her  sabah arabayı almaya gider görür zaten akşam da annesini alır eve bırakır sonra buraya gelir hamileyken ve doğumdan sonra çok yalnız kaldım yemek yapamadığım uyumadivim zamanlarda oldu ailem uzakta onlar gbi altsrinda araba yok izinli günlerinde gelmeye çalışıyor lar Allah razı olsun onlardan eşimden çok kendi ailem bebeğimin eşyalarını aldı diğerleri bı patigi bile çok gördü ama torunda torun
0 oy
(784 puan) tarafından
Anlıyorum snei canım 

Hamileyim burnumdan geldi 

Bana yasatmadigi kalmadı 

Başkası olsa önüne bir bardak su versen bu Halle hakkına giriyor diye helalllik ister Allah razı olsun der birgün ellerine sağlık bile denmesi saol bile denmedi oğlunu doldurdu bana iftira bile attı 

Ben hamileliğimden hayır görmedim

Stresli bir hamileligim var ne olsa da unutamıyorum 

Ama çok şükür eşim yanımda eskiden uyuyordu sonra gözünü açtı 

Annesinin yüzünü gördü 

Bana dönüp çocuğumu benden alıyorsun diyen bir kadın. Oğluyla mutlu olmamızı istemez

Allah boylelerinden uzak etsin bizi 

Hiç hakkımı helal etmem 
(101 puan) tarafından
Nedir bu cektiklerimjz hamileliğin tadını çıkarmak varken strese sokuyorlsr insanı yazık valla bn hamileyken çok ağladım hormonlardan da olabilir ama hiç unutmam ağrım sizim vardı hastaneye getirmedi annesinin basuru için getirdi Allah'ıma şükür o kadar strese çocuğum sağlıklı doğdu
(784 puan) tarafından
Yok canım Allah razı olsun öyle hastalık konusu eşim benle.ilgilenir sadece fesatlikla önceden aklına giriyordu Allah'a şükür eşimden Allah razı olsun.. Allah seninde yardımcın olsun
(101 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla bizde her pazar her pazar gidiyorduk sonra bi cingar cikardim herkes bundan wazgecti bide kaynanamin bi ahlagı wardi mesela esim izinliya illa aksam yemegini o gunu orda gecirelim isterdi 
tarafından
Cingar mi ahahaha :D Allah iyiliğini versin kız
(6,053 puan) tarafından
Tafsiye ederim kesin cozum
(101 puan) tarafından
Valla bugün kayınpederi aradım dedim şöyle böyle eşim bı pazar izinli onuda orda geçirmek istemiyorum biz bı aile olduk bnde kendi aileme gitmek istemezmiyim ama gtmiyorum onlarda karı koca vakit geçirsinler koskoca 6 günu tek geciricem bigun cikicam oda oraya
(6,053 puan) tarafından
Yuzlerine yuzlerine vurmazsan anlamazlar canim
(101 puan) tarafından
Valla öyle
0 oy
(35 puan) tarafından
Ne garip insanlar ya neden istemiyorlar? Evlilik öncesi de böyle miydi ?sözde senle uğraşıyorlar ama farkında olmadan oguluna ve torununa kötülük yapmış oluyorlar mademki yoksun gibi yapıyorlar hiç umursama onlara karşı üzülüp dert ettiğini hiç belli etme amaçlarına ulaşamasinlar koskoca insanlar ama maalesef cahiller yani demiyorlar oğlum ewlendi çocuğu War mutlu olsun karışıp bozmayalım diye düşünmeleri gerek 
(101 puan) tarafından
Hep böyleydi çocuk olunca daha çok kendini bisy sandı alicaz çocuğu hep oraya gidicez istiyor ama beni yoktan sayiyor insanın zoruna gidiyor doğumdan iki gün sonra bebeğimi bile  o yıkadi kavga ettik eşimle resimler videolar çekerek çocuğumun pipisi herkesin telefonunda vardir koskoca üç ay neler yaşadım öncesi zaten Allah'a emanet
0 oy
tarafından
Sen gitmek zorunda değilsin ... Eşine şöyle beni adam yerine koymuyorlar ben gitmem de gitme boşver 
(101 puan) tarafından
Doğum günü neden doğum gününe
tarafından
Eğer seni sadece özel günlerde  ailene goturuyorsa sende gitme
(101 puan) tarafından
Getirmesi ayrı lafını etmesi ayrı dert ztn  küçücük seykeri dert edicek duruma sokuyorlsr ya insanı pes valla
tarafından
Benim eşimde öyle yapiyo bazen bir suru tartışma ile giderim orada ayrı yine tartışıyruz telefonda
(101 puan) tarafından
Tartışma olunca da insan ağzından çıkanı bilmiyor çok kalp kırılıyor çocuk var ortada ona da yazık ileriye dönük konuşmamız lazım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 311 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde pikachu.53 (1,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 902 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,023 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,452 göst.