0 oy
475 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şmdi nasıl başlasam bilemedim komşum srekli oturmaya gelmk istiyoruz dyodu nyse 3 ayın snunda davet ettk istemyrek çnkü hislermzde haklıymışız

Adam yanmzda karısının bacağını okşuyo şok oldm belkide normaldir bilmiyorum biz öyle görmek ailmzden öyle davranmyız dikkt edrz hep eşimle.

Sonra kdın kızmı uyucm dedi çock odasına Gtti arksındn eşide gitti Bi 10 dk gelmdler snra uyumadı dyip odya geldiler 

Snra adam 8 aylık bebğine durmuyo dyip küfr edip eşine verdi

Karantda durmşlr doğmdn önce kadın srekli bna sarıyor snir oldm dedi adam da napim oynaşmk içn bşka karı mı alayım dedi

Onlr gittikten snra eşim kızdı görşmeylm Bi dha ne biçim aile bunlr dedi odada iksi bir çock mu uyuyo napıyo bunlr böyle dedi 

Biz herşeyimze dikkat ederiz kayınvalidemin Bi lafı var çocuklar kaset gibidir herşyi kayıt eder snrda uygulamaya kalkarlar dye o yüzden herşyimz temknlidr siz nasıl davranıyorsunuz? 

24 Cevaplar

0 oy
(850 puan) tarafından
Edep illa ki edep..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elini karısının dizine koymasına okşamak diyosan onu benim eşimde yapardı sevgiliyken sahiplenen erkek tutuşu olaraktan 
(4,067 puan) tarafından
Hayr canm koymadı bildiğin okşadı ya elini gezdirdi bacağında kadının hatta kadn kıkırdadı yani gülümsedi
tarafından
Kız sende nerden çağırdın hiç mi anlamadın bu kadar rahat olduklarını
0 oy
tarafından
Mide bulandırıcı. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 737 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu