0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından

image

ne demek oluyor aslında benim tanımlı hesabim var aktif acaba ptt ye gidip alınabilir mi. Bu arada ilk kez böyle biseye başvurdum çıkmaz zaten diye :)

12 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
300 tl yatmış ptt den çekebilirsin 
(880 puan) tarafından
Cuma gideyim bi sorayim bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl ypiliyo kiz
tarafından
Canm denedm abonelik benim üstüme değil olmdi eşimn üstüne sizin ki senin ustunemi
(880 puan) tarafından
Yok benim de eşimin üstüne o yüzden bence az verdiler ben oraya sayaç no ve eşimin üzerine diye belirttim
tarafından
Anladm cnm çok tskr ederm Allah razı olsn kuzum
(880 puan) tarafından
Rica ederim cümlemizden canım
tarafından
Amin kuzum♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(13,036 puan) tarafından
PTT kurum ödemeleri sayfasından bakabilirsin 
(880 puan) tarafından
Baktım canım ödeme yok yazıyor
(880 puan) tarafından
Aslında e devlette tanımlı aktif  banka hesabim da tanımlı
(13,036 puan) tarafından
Ne zaman yatmış bazen banka onay vermiyor
(880 puan) tarafından
Araştırdım da o tedarik edilemedi demek yardımı edecek vakıfta ödenek yok demek anlamına geliyormuş ödenek gelince yatırırlar heralde :)
0 oy
tarafından
çekemezsin banka talimat vermemiş 144 u arayıp öğrenebilirsin durumunu 
(880 puan) tarafından
Aynen araştırdım vakıfta ödenek olmadığı için öyle yazıyormuş
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım kaç kişi siniz evde. 
(880 puan) tarafından
Eşim ben oğlum
(3,551 puan) tarafından
Teşekkür ettim bizimki de onaylandı da biz 5 kişiyiz. Acaba ne kadar yatar diye merak ettim size de iyi yatmış. İnşallah bize de bin yatar 900 lira gaz faturam
(880 puan) tarafından
Bizim doğalgaz faturamız 1075 bi geldi bu ayda 1090 geldi
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım bende de böyle yazıyordu ben ziraatten çektim orda teslim edildi yazıldığında çekebilirsin 
(880 puan) tarafından
Ne kadar sure sonra teslim edildi yazdi sende
(2,565 puan) tarafından
3,4 güne kadar canım
0 oy
(407 puan) tarafından
Nerden bakiliyo buna ne yaziyoruz
(257 puan) tarafından
Canim google dan e devlete giris yap ama faturalar kimin adinaysa onun e devletinden basvur arama yerine sosyal yardimlasma yaz ilk cikan yaziya tikla yeni basvuru butonu var oraya bas bilgilerini doldur
(407 puan) tarafından
Başvuru yaptım önceden bu miktar yazmış mesela ona nerden bakıyoruz
(257 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canim.ben de basvurdum ama daha surec devam ediyi
0 oy
(383 puan) tarafından
Canim nsl basvuruliyor e devletten yazablmsn
(257 puan) tarafından
Canim google dan e devlete giris yap ama faturalar kimin adinaysa onun e devletinden basvur arama yerine sosyal yardimlasma yaz ilk cikan yaziya tikla yeni basvuru butonu var oraya bas bilgilerini doldur
(383 puan) tarafından
Esimin adina faturalar onun e devletinemi gircem  yani
(257 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(13 puan) tarafından
Dogalgaz diye isaretlediniz mi bu hane yardimi cunku hesaba yatirilmiycak dendi fatura gorurup ptt faturadan indirim yapacakmis telefonda oyle gorustum basljk dogalgaz destegimi
(880 puan) tarafından
Ever doğalgaz işaretledim ama bana doğalgaz yardımı değil diğer aile yardımı adı altında vermişler 144 dü aradım
(13 puan) tarafından
Tamam tekrar size ekleme yapilir aile yardimi hak kazandiysaniz 15 gun sonra diger desteklere de basvurursaniz cikar .. kontrol edin dogalgaz destegi de eklenmisse gorebilirsiniz
0 oy
(129 puan) tarafından
Nasıl bakılıyor buna
0 oy
(684 puan) tarafından
Cnm pttden cekemezsin boşuna gitme oranın belediyesine gidiceksin iban noyunu vericen ancak kartına atıldığında çekebilirsiniz pttye yatmıyor doğalgaz yardımı 
0 oy
(196 puan) tarafından
ben bu yardım şeysini çözemedim zaten burda dayin varsa oluyor galiba hataydayım sosyal hizmetlere gittim sordum şubat 15 başlıyor kaymakamlıktan dediler 15 oldu gittim neymiş marttan sonra başlıyor e ben marttan sonra doğal gaz desteğini ne yapayım 

ocak 1050 tl fatura 

şubat 1060 fatura mart gelse gelse havalara göre değişiyor ama bu yardımı neye göre yapıyorlarözemedim bazı illerde şu tarih demişler başlamış bizim burda başlamadan tarih diğer aya atmışlar 
(880 puan) tarafından
Valla canım ocak faturam 1075 şubat 1090 geldi bize çıkmaz diye öylesine başvurdum 300 lira vermişler Dayım yok yani ;)
(196 puan) tarafından
oda güzel miş canım hayırlı olsun dayı derken yanlış anlama seni kastetmedim buranın sistemini kastettim özellikle hatayda böyle dayin varsa bütün kapılar açık geçen sene hiç unutmam baya zor durumdaydık erzak alacak durumum  yoktu belediyeye mail attım fakirlik belgesi dilekçesi yazdım cevap yok ama benden sonra buraya gelen misafir vardı izmirden geldiler çocukları evdeydi yetişkin burdayken mail attı izmirin belediyesine ve hali vakti herşeyi düzende iş yerleri var evleri dubleks Allah daha çok versin gözüm yok ama ben bu durumdayken buranın  belediyesi bana cevap sgk olduğunuz için yardım desteklemiyorsunuz sgk olsamda bazen gerçekten yetmiyor ya borç borçla kapanıyor sonrası o misafirin mailine yanıt ne oldu sence belediyemiz olarak size destek olmaktan gurur duyarız hop ertesi gün evdeki çocuklara 1 koli erzak yolladılar izmir belediyesi yolladı burası berbat ya ben anlamadım buranın sistemini oralarda belki öyle değildir ama burda öyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 377 göst.
0 oy
6 cevap 574 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 474 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu