0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Uykusunda mesela Allah korusun Rabbım evlatlarımızı korusun korkuyorum böyle oluncA

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kaç ay nöbet tuttum başında daha iki aylıktı astım dediler gece nefes alamaz kesilirdi nefesi eşimle nöbetleşe beklerdik başında atak gelcek mi gelmicek mi diye adam gece yarısı işten gelirsi 2saat uyurdu nobeti devralirdi 2 saat başında bekler geri yatar sabah kalkar işe giderdi çok gece yarısı acile götürdüm ben çocuğumu nefes alamiyo diye . Simsi bu başlığı gorunce o günler aklıma geldi o kadar zor zamanlardı ki
(423 puan) tarafından
Rabbım şifa versin evlatlarımızı korusun
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
valla bende korkarim yaa 
0 oy
tarafından
Canım benim kızım yaş ciğer sendromundan dolayı yani doğarken ciğerindeki suyu atamadigindan dolayı yoğun bakımda bir ay yattı. Solunum problemi çıktığında elhamdülillah iyiydi ama ben yine nefes alamaz belki diye başında beklerdim üstünü kalın kalın giydirir bacaklarına yarım kundak yapardım üzerini ortemezdim belki yüzüne çeker nefes alamaz diye. Burnu sık sık tıkanırdi hık diye Bi anlık nefes alamadığı olurdu ben de başında beklerdim serum fizyolojikle elimde gezer dururdum. Ama doğumda cigerleriyle alakalı bir problem olduğu için korkuyordum ve ona bağlı tıkanıklığı oluyordu. Senin bebeğin doğdu mu bilmiyorum ama eğer doğdu ise ve yenidogan ise yan yatır başı yüksekte olmasın yüzüne çekebileceğini bir battaniye olmasın vücudunda kafi. Yine her ihtimale karşı biz anneler hep tilki uykusunda uyuyoruz en ufak bir şeyde uyanırsın hemen zaten

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 137 göst.
0 oy
2 cevap 58 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (192 puan) tarafından soruldu

378,421 soru

11,327,030 cevap

34,780 kullanıcı

...