0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (1,076 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İyi günler kızlar eşim bana şiddet uyguladı kac sefer yani bende öfkeme hakim olamayn biriyim benden istedigi ona bu sekilde yaklasmamam vs sonra kac hafta konusmadik derken uc dort gün önce geldi sarıldı vs bende dayanadm sarıldm ama bir yanım hep mesafeli olmak istiyir kendimi tamamen bırakmak istemyrm sevgimi hissimi de tamamen gösteremyrm korkuyrm cünkü bir iki hafta sonra yine ayni seyi yasatır diye .O da eskisi gibi olmadıgımı görüyor ne bekliyor bilmiyrm ama ilgisizsin vs diyip.duruyor ki kendi de öyle aslında ne yapacgmi bilemedim ben artk bu durumu nasıl cozebilirm

11 Cevaplar

+2 oy
(3,147 puan) tarafından
Bana vururken sana olan hislerime ilgi duyan yerlerim vurmuşsundur ondan böyleyim de 
(3,551 puan) tarafından
+++ aradığım yorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dövdükten sonra nasil vicdani sizlamadan sevip sadilabiliyor ki 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Sana dayak atsın atsın sonra senden ilgi beklesin ne iğrenç varlık ya valla kuzum kusura bakma ama sen bu adama iyi dayanıyorsun Allah yardımcın olsun ne deyim
(1,076 puan) tarafından
Barisınca eskisi gibi olalim istiyor.hicbir sey olmamıs gibi bir de hayattan vazgecmis zaten birinin sevgisine ihtiyacı varmis gibi
(1,277 puan) tarafından
Ne deyim canım Allah hidayet versin
0 oy
tarafından
Bu durumda nasıl samimi davranabilirsin ki şiddet hafife alınacak bı şey değil 
(1,076 puan) tarafından
Barisınca eskisi gibi olalim istiyor.hicbir sey olmamıs gibi bir de hayattan vazgecmis zaten birinin sevgisine ihtiyacı varmis gibi
tarafından
Bunu söylemek sıktı ama psikolojik desteğe ihtiyacı var sanirim
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ilgisizsin ne yapmanı bekliyor canım Bi buraya vurmuştun Bi de buraya vur mu demeni bekliyor. sana öyle diyerek seni suçlu hissettirmeye çalışıyor asla taviz verme sürekli hale gelir
(1,076 puan) tarafından
Barisınca eskisi gibi olalim istiyor.hicbir sey olmamıs gibi bir de hayattan vazgecmis zaten birinin sevgisine ihtiyacı varmis gibi vermiyrm taviz zaten bir ay konusmadim
(1,405 puan) tarafından
valla o an ki durumunu bilemem tavrını felan ama sende sanki sıcak bakmaya dünden razı gibisin
 Allah hidayet versin nediyelim. ama öyle öyle. normallestirip sürekli hale getieiyrolar
0 oy
(348 puan) tarafından
Benim affim yok neyimiz bosanirim şaka ile bana hızlı dokunmaz kızarım ben canim acır diye asla böyle adamları affetmeyin piskopatlar
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Kaynana komşu değilsiniz ki araya mesafe koyasın. Kocan o senin bi hata yaptıysa ya hiç affetmiceksin yada unutup hayatına devam ediceksin mesafe zor 
(1,076 puan) tarafından
Basit bir hata olsa kolay affedilir hayatına devam edersin ama bu sekilde bir iz kalıyor insanın icinde mesafeden kastım eskisi gibi sıcak olamamak
(9,623 puan) tarafından
O zaman evliliğin bi anlamı olmaz ki kuzum
0 oy
(2,067 puan) tarafından
eşimden ben nefret ediom  zaten bugün tartıştık cehenneme kadar yolu  var zaten ölse bile bir damla göz yaşı bile değmez ona 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Direk söyle sende şiddet uyguladığın sürece ben böyleyim 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
siddeti nasi affettin
(1,076 puan) tarafından
Affetmedim affetmem de icimde kalacak olene kadar şu anlik bir sey yapamyrm sadece .
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bosanmayi düşündün mü canim hangisi daha iyi gibi bosanmak mi normal lestirmek mi sürekli de kus olanazsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 887 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+2 oy
4 cevap 148 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...