0 oy
885 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Ailesinin bana yapmadığı şey yok telefonumu açmaz adam yerine koymaz annemgil hakkında yalanlar konuşur tanıdıklar işine gelince kayınvalide gelmeyince uzaktasiniz oğlum bol günde kendisini bilir dar günde gelinin ailesini bilir sadece bana böyle değil eltilerimede öyle görümcem sürekli kayinvalidemi doldurur ortaya sürükler kendisi kenardan izler en son bayramda olayimiz oldu o zamanda belli esimlle konuşmacılar eşimde asker görevlere gidiyor geçen gün durmuş ee annemi ariyim mi ağzımı yokluyor ya arasında o tepkisini koymadikca bana daha fazlasını yapıyorlar evlilikte bana yapılan ona yapılır ona yapılan bana yapılır ya o kim ben kim ara ara dedim o ana yüreği ile senin mesleginin tehlikesi ile dayanıyor orada sen mi burada dayanamion dedim  aramadı neyse seslenmedm haklıyım çünkü bugün gitmiş görümcem ile konuşmuş ya ya ortalığı hep o karıştırıyor tek dertleri abisi oğluyla konuşsunlar yeter gelin dış kapının dış mandalı herseyimize benim ailem koşuyor bakliyatimizi eksik etmez kurbanı kesti kalan eti 2 ye böldü bana gönderdi ev ekmeğimi yapar oğluma 1200 TL'ye beşik aldılar kayınvalidemde torun dogcak bişey yapmıyim diye aramıza mesafe koydu bıktım artık tam düzeldi diyorum ailesine karşı tepki koyamıyor 

8 Cevaplar

0 oy
(393 puan) tarafından

En İyi Cevap
Dayanamıyorum ağlıyorum ya neden böyle onun ailesinin yaptığını benim ailem yapsa yüzlerine bakmazz
tarafından
suan senınde yaptıgın bu degıl mı? onun aılesı oldugu ıcın sen yuzlerıne bakmıyosun ama kndı aılen olsa gormezden gelebilirdın oda oyle yapıyor suan cunku aıle mal mulkle ölculmemelı bence
(393 puan) tarafından
Ya konu eşya değil siz anlamadınız beni
-Reklam-
0 oy
tarafından
aıle konusunda bırız dıye bısey yok bence namus vs buyuk bısı olmadıkca yok besık almadı altın takmadı soyle boyle doye aıle atılmaz satılmaz ılla gorusecek sen görusmezsen görusme neden kendınıze hayatı zından edıyosunuz
(393 puan) tarafından
Önemli olan alınanlar değil canm annem almazsa eşim alicak enayi yerine koyuyorlar
tarafından
yaptırma sende annene o zaman  rahatsızsın madem yapma onlar yapmıyo anne babası yapsın de
(393 puan) tarafından
Dedim anneme dinlemiyor torununa hediye diyir
0 oy
(95 puan) tarafından
Sabırlı ol namaz kıl kuran oku  Allah yardm eder.
(393 puan) tarafından
Doldum doldum yazamıyorum buraya hepsini derdim eşya para değil gerçekten
0 oy
tarafından
Bacım koymaz ailesi sonuçta.evet demeli güzelce eşime böyle davranmayın diye ama demiyorsa ne yapacaksın.konus de senin ailen ben karismiyorum ama madem beni savunmuyorsun,ben kendimi savundugumda ses etme diyeceksin.sonra aranızdaki mevzulara eşin dahil olmayacak.sana bişey mi yaptılar tepkini vereceksin.adam arada kalıyor bu sefer.yine diyorum tabii haklı kimse onu korumalı ama yapmıyorsa onu devre dışı çıkart ve kendin ne yapiyosan yap başka çare kalmıyor maalesef.bu insanlar niye yuva bozmaya bu kadar meraklı bilmiyorum ya 
0 oy
(496 puan) tarafından
Kimse ailesinden vazgeçmez .
(3,551 puan) tarafından
Gerektiği yerde tepkisini koymazsa gelen vurur giden vurur. Aile diue eşşek yerine koyulmanın bir mantığı da yok.. Anne baba da olsa hakedene hak ettiğini verecek. Karısını kimseye ezdirmeyecek. Ben bu hanımı çok iyi. Anlıyorum
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bu kar için hiç bir erke mesafede koymaz iletişim de kesmez
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Seni o kadar ii anlıyorum ki. Aynı şeyler benimde başıma geldi. Ben düğün yapmadım birc olmasın eşim asgari ücret die bı evnledik ki aldıklarının parasını biz ödüyoruz. Eşim kredi çekmiş biz ödüyoruz. Neyse dedim. Torun oldu ay ben seni çok seviyor m der toruna şunu alacağım bunu alacağım der bı çöp bı çorap oyuncak dahi almadi. Herşey lafta. Eşimde aralarina mesafe koymuyor . Onun gitmesine gelmeeine karışmıyor7m ben pek. 3 tane daha oğlu var halen herşeye eşim koşar gel derler gider git derler gider. Isı düşmeyince kimse aramaz. Bende hiç arayıp sormam. Benim herşeyi ailem alıp satar. Ailem olmasa çok zor geçinirdik 
(1,298 puan) tarafından
Ben silmesini istiyorum mu yasmisim acaba hanfendi de atliyinuz hemn. Ben de gelip gidiyorum . Geldiklerin de gelmeyin de demiyorum somurtup  köşeye de oturmuyorum çaylarını yemklerinu yaparım. Ama mesafemi de koydum. beni evladımı kocamı ikinci plana alanuda basimda taç ypamam
(3,162 puan) tarafından
Yorum yazmışsın üstüne yorum yazarım atlamak senin tabirin. Eşini niye kaaleye almasın ailesi. Öyle saçmalık olur mu. Sen ne yaşarsan yaşa, muhatabınla arandadır. Görüş görüşme. Ama böyle saçma sebeplerle eşinle ailesinin de arasını bozma.  Anneden aileden geçilir mi
(1,298 puan) tarafından
Ben geçsin demedim. Ztn . Anne babasiydqda. Oğluna destek çıksın  . Sürekli diğer 3 ogkunu on plana alıp kocamı ezmesin. Bunada ben izin veremem.
(3,162 puan) tarafından
İşte öyle bişey Olmaz diyorum sana. Sen anne olarak evlat ayırır mısın ayırmazsın. E onlar neden ayırsın. Sadece sizin aranızda bir sevmemezlik vardır ondan öyle geliyordur size. Ne yapsanızda aile ailedir.
(3,162 puan) tarafından
Ayrıca destek çıksın ne demek bir birey yuva kurma kararı alabilecek özgürlükteyse yuvasını kurabilmeli ve devamını sorumluugunu alabilmelidir. Bu yaşa getirmişler daha ne beklentiniz var sizin ailesinden. Varsa da olmamalı.
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Eşinin annesi! Ailesi ile görüşmemesini mi istiyorsun sen. Ne ilginç istekleriniz var ya. Eşini bu yaşına kim getirdi. Kim doğurdu büyüttü. Nikahı kıydıktan sonra senin tapulu malın mı oluyor bu adam. Sana kötülük yapmışlardır orası ayrı tepkini sen koyarsın. Görüşürsün görüşmezsin. Ama eşinin annesi babası ile iletişimine de karışma hakkın asla yok bence. Senin sorunun seni ve karşıdaki muhatabını bağlar. Eşini arada bırakıp bu zulmü etme. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 366 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 708 göst.
0 oy
0 cevap 180 göst.

378,440 soru

11,327,842 cevap

34,781 kullanıcı

...