0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Konuyu bilen biliyor özet (kaynım bana vurmuştu) bıkmtım anlatmaktan detaya girmeden net yazdm..eşime beni korumadı ki araya falanda girmemişti çocuğu alıp dışarı çıkmış yemn ediyor bana vurduğunu görmemiş Bn söyleyince denk etmiş kızmış kardeşine ki zerre inancım yok kızdığına, ben geçn doktordan snra bir kez daha anlatınca kardeşine karşı soğuduşunu aramıza kimse giremez diyordum ama sna yapılanı göz de canlandırınca birden soğudum içimden mecburi kalmadıkça konuşmak gelmiyor dedi, bnmde zoruma gitti fln dedi, ineyye hiç inanmıyorm eşime bu hafta terapiye gidixez doktorada söyliycem ne yapayım unutamıyorum sürekli aklımda diye eşime karşı okadar soğudum ki anlatamam toparlayamıyorum hiç bişi yi. eşm araba alalım dyor bnde biraz birikmiş var onu istiyor bnmde gönlüm yok en çokta kardeşinede vericek arabayı kullansın diye onnla ortak hiç bişi istemiyorm dedim öyle diyince bozuluyor tavrmdna belli ama ortak bir bez bile olsn istemiyorm 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sakın verme bende o hataya düştüm geçmişte kardeşi evliydi benim emeğimle alınan arabaya esini alıp gezip tozuyordu benzin bile hic koymadı ena.yi yerine konulup kaldık 
(2,804 puan) tarafından
Bak e bile demedi gidip eltmden özür dileyelim dedi duymadım lafı bile, bende çöp dahi ortak istemiyorm keyfi binmesine bile gönlüm yok dedim açık aöık, şmdi bahçeler var ortak gerekirse onuda ayırsn herkez işine baksın,
-Reklam-
+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Çok haklısın sakın ortak da alma bir liran bile gitmesin. Orda bağormadın mı duymadı mı eşin. 
(2,545 puan) tarafından
İşte bu yüzden soğudun canım. Orda napıyorsun gava t deyip bir sesi çıksa böyle olmucaktı. Tabi ki mesafe koyması gerekiyr. Valla gönlünü aldırması gerek o da kaç sene olursa olsn yalvararak. Alsa dahi bir liranı paylaşma
(2,804 puan) tarafından
Neymiş şoka girmişte snradan ağzına tüjürmüş   te bilemem ne düşündükçe deliricem sanıyorum, başka zmn olsa asla ses etmem verirdim elmde kini ama şimdi kuruş kuruş biriktirdim alacak kardeşin altına verecek bişide diyemiycek illaki ondn da para alacak araba almak için bnde vermiycem ortak olmasınada engel olucam en azındna bunu yapsn
(6,441 puan) tarafından
Nasıl bişey demiyor ya ben kaynım dahil görümcem annesi babası herkesi rezil ederim ne bu böyle bide birikimimizle araba alcak o da binecek kurban ederim bir kuruşuma
(2,545 puan) tarafından
Kuzu şoka sen girersin o nasıl giriyorsa. Terapiye bir gidin bakalım. İnşallah hayırlısı olsun ama bu güvenle eşine bile kendi kuruşunu ortak etme derim
(2,804 puan) tarafından
Gidiyoruz canm terapiye bu hafta 2.gidişimz olucak,
+1 oy
(532 puan) tarafından
Kız bende ilk eşim istedi diye verdim altinlarimi düğün paramı falan sonra araba aldı . Sonra baktım ki sevgilisiyle sevgilisinin anasını tatile goturmus hahahaha :D sonra boşandık zaten çok şükür .
(2,804 puan) tarafından
Ay evlerden ırak, geçmiş olsn mu diyim ne diyim bilemedim
(532 puan) tarafından
Neler neler oluyor hayatta bacım ..
(2,804 puan) tarafından
Allah kötü nefisli den uzak tutsun
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Şimdi belli oldu araba alacak ya suyuna gidim demiş eşin sjjsj
(2,804 puan) tarafından
O suyu burnundan getirim bilmiyor
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Asla asla asla kabul etme. Sakla tut paranı. At bankaya bir kuruş eşine verme. 
(2,804 puan) tarafından
Bileziğe çevirmiştim para harcanır diye gözü onda, onada veririm ama kaynım ada verecek arabayı ona rızam yok
(6,047 puan) tarafından
Hayır eşine de verme o parayı. Bekle belki içindeki soğukluk geçmeyecek. Yanında dursun para
(2,804 puan) tarafından
Aynen canm doğru valla

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 887 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 362 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 834 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 918 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (498 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...