0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kizlar 9 aylik kizimin kafasi surekli kasiniyo nden anlamadim baktmda ensesinde we kulaklarnin arkasnda kizariklik war ne yapabilirm bilen warmi ?

5 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aaaaaa bit mi var acaba sen kaşınıyomusun 
(105 puan) tarafından
Yok canm bit degl eminim ama dedm ya ense ve kulak arkalari cok kizarik
(14,428 puan) tarafından
Çokmu sıcak evin acaba
-Reklam-
0 oy
(16,064 puan) tarafından
Bitlenmis olmasın kız dikkat et belki sirke falan vardır 
(105 puan) tarafından
Bit degl canm bâkrm kizarklik war
0 oy
(810 puan) tarafından
kulak arkasi diyosan belki kulak kasintisiyla oralari kasiyodur dikkat et annesi normal sabunla yika kafasini cok trkeleyen biriyse oda yapar temizle guzelce sabunla sakinler belki 
(105 puan) tarafından
Walla kuzumm kış ayi oldgu icn sık sık yikamiyorum ama krlide burakmiyorm ne yapicami sasrdim ya
(810 puan) tarafından
Allah allah derisinde filan bisey vardir bosuna kasinmaz dikkat et yinede olmazsa bilen birine goster deride bisey varmi cildiyeye gotr tahliller filan yaparlar belki bi eksiklikten vs olabilir Allah sifasini versin kuzumun
(105 puan) tarafından
Saol canm benm kiz götrdum cocuk doktoruna vucudndada wardi kasinti el ayk hastalgi flan oldu aylardr ugrasiyorm tahlilde yapmiyorlar cilt kurulgu dediler smdi kafasndada basladi walla napcam hic bilmiyorm artik snirlenmeye basliyorm ya elmden bisey gelmedikce
(810 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aa cilt kurulugu dedilerse sampuanin icine zeytinyagi koy her kullanimda sallayarak kullan sacinida zeytinyagiyla yika iyi gelir baDem yagi damlatabilirsin saclarini hem besler hem nemli tutar  ben ablamin kizi oda kullaniyordu oyle bisey hem kasintisini almistu hem saclari ipek gibiydi kizinin
(105 puan) tarafından
Tamam canm denicem cok tesekkr ederm
0 oy
(1,405 puan) tarafından
saç dökülmesi yada çıkmasında da saç kaşınır sık sık yikayin
0 oy
tarafından
Kaç günde bir banyo yaptırıyorsun canın 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 151 göst.
24 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 282 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Enesa04 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 287 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,007 puan) tarafından soruldu

381,068 soru

11,408,241 cevap

34,945 kullanıcı