+1 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (185 puan) tarafından
dunden beri cok kotu kasiniyo bakiyim dedim vajinamin icinde grimsi beyazimsi seyler var bi kacgun oncede vardi ben akinti falan sandim yumurtlama donemi sandim ama baya var peceteyle siliyim dedim biraz zor siliniyo icinde bile var ne ki onlar

6 Cevaplar

+1 oy
(2,330 puan) tarafından
Mantar olmuşsun sen git bu sağlık ocağına kremi var onun yazdır al adaçayı faln iç mikrop öldürücü  geçer inşallah
(185 puan) tarafından
kotu biseymi
(2,330 puan) tarafından
Sen mahvolurum kasimtidanbduramazsin enfeksiyonlarda cevirebilir  sonuçta hassas bölge beklenmez
-Reklam-
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Dr.git canım mantar olmussun geçmiş olsun
(185 puan) tarafından
mantar neden olurki 7 aylik bebegimde mantarsi dr krem verdi gecti ondan gecmez heralde
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Ya şimdi birşey diyecem de bende annem bı akrabayla konuşurken duyduydum tabi o zamanlar 19 lu yaslrdayim :D  akrabanın da mantarı varmış vajinasının içine kadar kaşınıyor Muş :) annemde dedi ki kiiiiiiiz sen yanlış sürüyon kremi :) çok çok özür dileyerek söylüyorum :angel: dediki eşinle birlikte olurken iç kısma girdir dedi tabi bunu başka türlü dedi de ben biraz kibarlstirdim :) sende yap belkim faydası olur :D linç ekibi gelmesin benim suçum yok annem dedi :D

(185 puan) tarafından
nasil ic kisma
(4,859 puan) tarafından
Yani Eşinle ilişkiye girerken ona sureceksin iç kısımdaki kaşınan yerlwrrede gelmiş olcak
tarafından
Çok mantıklı :)
(4,859 puan) tarafından
Bencede :D bende deneyecem ama gebeyim işte birşey olur diye yapamiyom :)
0 oy
(266 puan) tarafından
Mantar canım travazol krem ve Mixovul fitil verfi doktorum 3-4 güne geçti
0 oy
tarafından
Sirkeli ılık su ile yika canım geçer  rahatlatır 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ya mantar yada enfeksiyondur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 415 göst.