0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuklarınıza ekstra bişey veriyomusunuz kızlar bağışıklık için benimki cok hasta oldu bu kış şimdi yine hasta ya :(( her meyveyi yemiyor muz elma armut hariç nebilim d vitamini vermek gerekir mi 

5 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Buyugum 5 yasinda 1 yasindan bu yana möllers balık yagi iciriyrm 3 aydrda propolis damla kucugum 2buck yasinda onada iciriyrm 
tarafından
Balık yağı ne için canım propolis nasıl veriyosun suyamı damlatıp
(2,722 puan) tarafından
Meyve suyuna damlatyrm suda cözunen beeo marka propolis canm balık yagida destek icin veriyrm bagskliklari guclu olsn diye
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Keçiboynuzu özüne veya karadut özüne 5 damla çörek otu yağı damlatıp her sabah aç karnına veriyorum 1 kaşık ölümden başka her derde deva çörek otu yağı verdiğimden beri maşallah subhanallah hasta olmuyo
tarafından
İyimiş canım denicem kesinlikle peki keçiboynuzu mu karadut mu karadut bitirdik biz alcamda değişsem mi az
(25,224 puan) tarafından
İkisini de veriyorum ben canım ikiside olur
0 oy
tarafından
Ben de burada bekleyeyim
tarafından
Bak üstteki yorum güzel canımm
0 oy
tarafından

image

ben büyük oğluma bunu kullanıyorum çok çok memnunum 
tarafından
Hıım bakim bunada Bi canım
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben dönüşümlü olarak veriyorum canım 5 ve 1 buçuk yaşında iki çocuğum var. balık yağı ve beta glukan kullanıyorum, mutlaka hafta da iki gün şiraz özü katıyorum meyve veya meyve sularına, andız pekmezi ve keçi boynuzu özünü tahin ile karıştırıp yediriyorum kahvaltılarda :) çörek otu yağını da arada 1 çay kaşığı içiriyorum 
tarafından
Maşallah canım bunları aklımda tutarsam iyi :)) çörek otu yağını denicem kesin
(383 puan) tarafından
yoğurdu da arada probiyotik le mayalarsan tamamdır canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 304 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...