0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Annemin yaptığı bazı şeyler beni o kadar üzdüki doğum yaptım hastaneden geldiğimizin ertesi günü dikislerim açıyordu bana kahvaltı hazırladı kahvaltıyı suratıma atar gibi attı 

Kocam kaynanam ilgilenmiyormus annem kerizmiymis söylendi çok üzüldüm iki yıl önce hala üzülüyorum aklıma gelince 

Geçen senede oğlum hasta hastaneye gidiyordum birgün hastaneden  geldim çamaşır yıkamış makina bozulmuştu yaz günüydü biz içeri girmeden suratını aşmış böyle çamaşır yıkadım her yerim ağrıdı bir ton söylendi durdu 

Sonra iki gün oncede gözümün korneasi çizildi kazayla  ama nasıl acı çekiyorum doğum sancısından beter böyle oğlumu anneme bırakıp gittim hastaneye hastaneden geldim ama kivraniyorum yani gözümü açamıyorum filan ağlıyorum hüngür hüngür işte bana diyor laf sokuyor şu bulaşıkları yikiyim çocuk beni yordu dizlerim koptu aman yarın yaparım halim kalmadı artık benimde ne kadar üzüldüm ya valla bakın annemide çok seviyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evlat sevgisi versin annenin içine rabbim. 

Düşman olsa yapmaz ya 
tarafından
Valla öyle de bi güzel yapıolar ki iki doğum yaptım  ilk i ama pandemiydi nasıl gelseydik hastalık doluydu heryer dedi ler. İkinci de de. Aynı şey oldu. Pandemi mandemi bahane yani
-Reklam-
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Aynı durumdayız canım ne eksik ne fazla.. Anne ama işte.. Sınavımmış de. Kırma, kırılma. Kırılmamak için takma, umursamamaya çalış. Sevmeyince sevmiyorlar
tarafından
Ben De de öyle ... Ve bencede öyle  kırma kimseyi ama kendini de kırdırma ben yapamıyom  siz yapın bari
0 oy
(26 puan) tarafından

ben olsam bende kırıldım :( 

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 489 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gizem coban (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde minnakoglum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,870 puan) tarafından soruldu

378,997 soru

11,344,542 cevap

34,808 kullanıcı

...