0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
6 aylik bebegim var baskasinin kucagindayken bana atilmiyor annemdeyken kayinvaldem hic huysuzluk yapmiyor beni istemiyor aramiyor bu duruma cok üzuluyorum ben onun annesiyim boyle olmasi normalmi brni sevmiyormu

11 Cevaplar

0 oy
(12,786 puan) tarafından
Benim kızım da 6 aylık aynı şekil de ama. Daha ufaklar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçücük bir bebek neden seni sevmesin zaten 6 aylık oldumu seni daha çok sevecek
(54 puan) tarafından
suan zaten 6 aylik
tarafından
Tanıyacak emin ol sevecek te merak etme
(54 puan) tarafından
insallah cunku bu durum beni cok uzuyor beni diger insanlardana ayirmasini istiyorum
tarafından
Ayıracak merak etme ama sadece seni istese çok zor olur benm oğlumda herkeste dursun istiyorum ama yok sadece ben
0 oy
tarafından
Ay deme öyle benim en sevdigim cocuk huyudur o demek ki canayakin herkese alışıyor çabuk, seni tanimaz olur mu 6 aydie annesisin, anne karnından cikinca sesinden bile tanıyormuş. Baskasina gidince kendini yirtan annnesini tuvalete bile gondermeyen cocuk olsa daha mi iyi, buyudukce zaten yapışır sana birak bpyle rahat edersin
(54 puan) tarafından
canm bu durum bni üzuyor bebegimin beni diger insanlardan ayirt etmesini istiyorum insallah uzun sürmez
0 oy
tarafından
Bnmki kimsenin kucgnda durmzdi suan hic durmuyor aslnda durmasi cok iyi bisey ya
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Canım o falan küçük ne bilsin böyle şeyi demekki uysal bi oğlun var ki duruyor 
0 oy
tarafından
Bende tam 6.ayda acaba ne zaman benı arycak dıye dusunurdum kuzum 1 2 aya senı arycak senden baskasına gtmek ıstemeyecek. Seviyor bebegın senı sevmez mı tanımaz mı hıc? Bırlkte bol bol vakıt gecırın mutlu olun o bebek senden baskasnda huzur bulmaz annesısın sen guvendıgı tek dagsın sıcacık kucaksın.. Uzulme annesi 
0 oy
tarafından
6 aylık daha normal 8 9 aylık olsun kimseye gitmez benim ki 14 aylık yeni yeni gidio herkeze oda sık sık gördüklerine 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
1 yasina girsin senin kucagindan inmez merak etme benim oglanda oyle baska birinin kucagindayken beni ister hemen anneeeeeggg der ahhahahha gelirim eve hemennellerini yukari atar beni al diye
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Başkası ona değişik geliyordur merak ettiği için onlarda duruyordur seni her zaman görüyor sonuçta. İlla boynuna atlaması gerekmez ki seni tanıması için. 
0 oy
tarafından
Benim oğlanda 6 aylik ama sadece gülümsüyor bana baktığında oda kucağıma gelmek istemiyor normal yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 212 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 489 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gizem coban (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
3 cevap 116 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu