0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 2 yaşında kaynanmla berber alt ustuz kızım halasini benden çok seviyor kiskanmakdan söylemiyorum hani mesela eve iniyoruz o bizimle gelmeden inmiyor gün içinde hep onunla vakit geçirmek istiyor ben elimden gelince onjnla oynuyorum gezdiriyorum ama o mesela aşağı inces eve ona koşuyor acaba benim sevgim yetmiyor mu kendimde anne sevgisi görmedim cunku

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Halasi kucukmu canim
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Demeki onu arkadaş niyetine görüyor. Cocuklarda anne ayrı arkadaş apayrı.. Zamanla düzelir kafana takma. 
0 oy
tarafından
Benim eltimin kızı da bana karşı böyle ben kaynanama gelince pesimden asla ayrılmaz nereye gitsem oraya gelir yengem yanıma uzanmazsa asla uyumam der biz gidince arkamızdan ağlar bize gelince gitmek istemez 
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Ne alaka canım her çocukta var o nerdeyse hepsi birisini gözüne kestirir ona ilgi gösterir bu kötü bir şey değil anneliğin ile de hiç bir alakası yok . Benim kızım sokaktan geçen kadın erkek fark etmez herkese koşuyor sırf eve girmemek için ben şimdi kötü annemiyim :) 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım çocuk için annedir aslolan. Bırak sevsin halasını da. Maşallah çocugun için çok sevindim halası akrabaları ile sevilerek sosyalleşerek büyüyecek 
0 oy
(119,071 puan) tarafından
hala kac yasinda belkide arkadas gibi goruyo
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Anne sevgisi görmedim diyosun bu psikolojiyle çocuğuna yetemediğini düşünmen normal olabilir ama bütün çocuklar genelde değişik ortamda olmayı sever 
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Kiz ne alaka olurmu hiç sevgin niye yetmesin ama çocuklarımız saksıda çiçek degilki bizden baskasinida sevecek ilgi gösterecekler benim kizim dayım dayım diye ağlardı küçükken 7 yaşındalar nenemiz gelsin diye ağlarlar annem gelince gözleri beni görmez arkadaşıma bile teyze diye deli olurlar bendemi anneliğimi sorgulayayım simdi
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Hayr tabiki o snin yetersizliğin deil benmde alt katımda kaynanam oturyo büyük oğlum her akşam işten geldi mi acaba gidip bakiyim der durur yanına gtse saatlerce gelmez evde benmle olnca sıkılıyorum der durur :) sbahtan akşama kdr bizmle vakit geçiriyorlar ztn sıkılıyor onlarda değişiklik iyi geliyo e demekki halası da seviyo onu çocuk bunu hssediyo annenin yerini kmse tutmaz takma kafana

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 420 göst.
0 oy
19 cevap 811 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,040 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu