0 oy
1,038 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba. 3 tane çocuğum var 6 senelik evliyim. 25 yaşındayım. Evliliğinde bir çok sorun yaşadım. İlk zamanlar çok mutsuz bir evliligim vardı şimdi çok şükür 3 evladım sayesinde biraz daha takmamaya başladım. Bu arada görücü usulüyle evlendim.  Sevdiğim bir çocuk vardı lise yillarimda en yakın arkadaşımla sevgili olmuşlardı o dönem. Yani sırtımdan vurmuslardi beni. Dün gece bi ruya gördüm lise yıllarımı arkadaşlarımı. Sabah bı baktım dün onların sözü olmuş galiba. Yanı o dönem beni çok aglatmislardi. Zaten onlar yüzünden herşeyden kaçışı evlilikte sanıp evlenmistim. Ben hakkımı helal etmedim onlara belki bu dünyada belki öbür dünyada cekerler bilemem. Nasıl bu kadar mutlu olabiliyorlar anlamıyorum. En yakın arkadaşımdı bı zamanlar ama bana ihanet ederek mutlu oldular. Rabbim herkesin yolunu açık etsin ne diyeyim. Birden görünce kötü oldum eskiler aklıma geldi çok şey yaşadım üzüldüm. Normalde buna hakkım yok 3 evladım var çok şükür ama insan bazen bunalabiliyor. Kusura bakmayın arkadaşlar 

23 Cevaplar

+2 oy
(8,539 puan) tarafından
Şeytanın vesveseleri.  Allah muhafaza.   Düşünme bile böyle şeyler 
(111 puan) tarafından
Haklısın canım Allah şeytana uydurmasin
-Reklam-
+1 oy
(1,313 puan) tarafından
Zaten sana helal olmayan bir şeyde hakkın olduğunu düşünüp hak helal etmemekte yeni moda zaten o adam ne sana ne yakın arkadaşım dediğin o kıza helal o anki zamanda birde bunun üzerinden hak iddaa etmek dini bu kadar küçük görmeyin lütfen hak dediğiniz seyide
(111 puan) tarafından
Evet adam zaten sözler verdiği birini en yakın arkadaşıyla ihanet yapınca hak değil evet. Ben bana hak demedim sadece bana yaptığı ihanet üzerinden yorumladim
(1,313 puan) tarafından
Zaten başından yanlış bunu anlamıyorsunuz bırakın görüşmeyi konuşmanız bile size haram size söz vermiş diyorsunuz adam olsa zaten anasını babasını yollardi karşılıklı haramın içinde hak aramak siz kendinizi haklı gorun
(2,121 puan) tarafından
Katılıyorum. Zaten seninle ciddi düşünseydi şuan onunla evlenmezdi. Sadece yürek yokmuş ikisindede sana acilamamislar. Hala birlikte olduklarina gore birbirine göreler, sevmisler. Şimdiden sonra onlara öfke bile duyman hala onlarla ilgilenmedir. Güzel bir yuvan var. 3 tanede meyveniz saglikla büyüt
(111 puan) tarafından
Teskkur ederim arkadaşlar yorumlarınız için haklısınız takmamak en iyisi
0 oy
tarafından
Geçmiş geçmişte kalmış ben bu duruma takılı kalmazdm canm boşver 
(111 puan) tarafından
Haklısın canım bu saatten sonra
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Olan olmus onun nasibi oymus demekki eskiyi dusunursen ileriyi göremezsin ve mutlu olamazsin evpatlarinla mutlu olmaya bak birak ne yapiyorlarsa yapsinlar
(111 puan) tarafından
Aslında bu zamana kadar hiç aklımda değillerdi rüyamda gördüm ve baktım sonra aklıma geldi hersey
0 oy
(273 puan) tarafından
Lise yılları diyorsun o zamanki sevgililik dönemi ile su anki mutsuz oluşunu evliliğini nasıl bağladın da hakkını helal etmiyorsun tuhaf gerçekten... öyleyse herkes sevgililik dönemleri ile su anki evliliklerini baglasnlar saçma kusura bakma da 
(111 puan) tarafından
Şuan için demedim onu. O zamanlar bana öyle yaptıklarında demiştim şuan zaten gorusmuyoruz
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Olabilir görüp etkilenmiş olabilirsin. Kimsenin yaptığı yanına kalmaz merak etme. Sen kendi hayatına odaklan onları takma yoksa sürekli takip etme görme gereği duyarsın merak insanı tahrik eder. Yavrularına sarıl eşin senin için daha hayırlıydi belki de. Rabbim evine huzur versin. 
(111 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Belki de kurtulusun olmustur sen insanla da mutlu olmayacaktin belki hic takilacak bi durum degil lise askimla evlensem sonu bosanma olurdu herhalde :)  insan degisiyor fikirler hayatlar dusunceler onlari affet ve unut 
(111 puan) tarafından
Allah'a bıraktım canım haklisin
0 oy
(7,530 puan) tarafından
Niye sen o çocukla biseymi yaşadın sana bir sözmü verdi seninleykenmi en yakın arkadaşınla oldu dediğin kadarıyla platonik miş senin duyguların onlar birbirini sevmiş burada sana karşı bir yanlışları yok kendi kendine triplere girmişsin .
(111 puan) tarafından
Hayır canım benle sevgiliykrn sevgili oldular platonik değilim yani. En yakın arkadaşımda herseyimizi biliyordu. Yani bildiğin evlilik hayali felan kuruyorduk bir anda bozuldu hersey. Benim arkadaşım çocuğa açılmış çocuğunda kanı bozukmus demekki
(7,530 puan) tarafından
Heee öyle ise bu ah yanlarına kalmaz zaten merak etme. Ama sende geçmişe takılıp bugünü kendine zehir etme yani değmez.
(111 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Canim eski sevgilin sana da haram o kiza da haram aranızda Nisan vs olmamis zaten o yüzden hak hukuk davası olcani sanmam herkes yoluna takma
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Çok şaşırdım.. yani noktasına kadar beni anlatmssn 6 yıldır evlym görücü usulü 3 çocuğum var aynı şey başımdan geçti 4 yllk iliskm vardı en yakın arkadaşım liseden evlendiler ama arkadaşım çok sonra yazıp hellalik aldı hakkını helal et lütfen mutlu olamiyorm bı turlu hakkın girdi gbisinden
(111 puan) tarafından
Sen nasılsın peki mutlu musun hakkını helal ettin mi
(2,743 puan) tarafından
Bende kalsın canm bende kalsn olmuşsa ölmüşe çare yok
(111 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun
İnsanlar gözyaşı üzerine mutluluk inşa etmeye alismislar
0 oy
(17,599 puan) tarafından
Geçmiş gitmiş kurtulmuşsun kanı bozuk insanlardan önüne bak çocuklarına odaklan eşinle mutlu ol
(111 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Boşuna kendini üzersin başka da bir işe yaramaz bunları düşünüp durman rabbim mutlaka ki hesabını sorar boşuna kin besleyip yahutta düşünüp üzülerek yüreğinde yük taşıma kendi evliliğin çocukların için uğraş bundan sonra geçmiş ge liste kalmıştır suan da senin onlardan haberdar olman dahi çok saçma bebimde gecmiste arkadasliklarim oldu ihanete ugradiklarim oldu ama bende suanda evliyim 8 sene bitecek 3 evladim var hic birinden de haberim yok herkes yerinde sağ olsun ")
(111 puan) tarafından
Çok haklısın canım insan aklına geliyor iste
0 oy
(3,818 puan) tarafından
siz o cocukla sevgiliydiniz de cocuk aldatti mi seni ? eger oyle bir sey degilse neden sirtindan vurmus olsun ki 
(111 puan) tarafından
Evet ben arkadaşımla herşeyimi paylasiyodum oda içten içe çocuğu sevmiş galiba sonra çocuğa açıldı felan
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Niye utanıyorsun ki merak edip bakmışsın yani ayrıca çocukluk zamanın da yaptıkları bir hata için niye sürünsünler niye senin ahını yaşasınlar modundasın seninde evlatların var yaşandı bitti herşey evlendin 3 çocuğun var mutlu yda mutsuz bir evliliğin var bak ben yıllar sonra ananemin cenazesinde geldiler kızla kaynanası kendi annesi annesiyle sohbet ettim güldüm diğerlerine çay ikram ettim kızımı aldım odadan çıktım yani insan eskileri hatırlıyor ama önemsemiyor artık
(111 puan) tarafından
Aynen onemseyecek biseyim yok görüşmüyoruz yani bı yerdede görecek değilim ama işte vesvese
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Her şer de hayır aramak lazım eden bulur üzülmeye değmez sen önüne bak düşünme bile 
(111 puan) tarafından
Aynen haklısın  canım teşekkür ederim
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Üzücü ya tabii 
(111 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(644 puan) tarafından
Mutsuz bı evliliğin olması çok normal. Çünkü başkası varken aklında kocanla yaşıyorsun. Gerçekten yazık kocana madem unutamiyodun evlenmeseydin. Benim kocam bilsen böyle eskisini düşünüp uzuluyo bı dakka yanında durmazdim.
(2,438 puan) tarafından
Zaten hemen bosaniyorsunuz lafa gelince

Kadın bir derdini anlatmış hemen hemn nerden bunu eleştiriyim kafasına girme arkadaş sanki hepimiz dört dortluguz
(111 puan) tarafından
Eşimden yana sıkıntım yok ilk başlar çok şey yaşadım ama katlandim çocuklarım için.
(644 puan) tarafından
Lablusbelle sen koçanı  eski sevgilisini düşünüp üzülmesini gidip ne yaptığını araştırmasını normal karşilayacak bir olabilirsin bu senin fikrin. Ben kendi düşüncemi söyledim sadece.
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Herşy de bi. Hayr vardr emin ol şeytan işte vesvese veriyor 
(111 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(590 puan) tarafından
bosver cnm ya gecmise takili kalirsan naparlarsa yapsinlar sen kendine bak
(111 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Evlisin geçmişi geçmişte bırak ve sevgilin değil iş bişi değilmiş niye sana ihanet olsun
(111 puan) tarafından
Sevgiliydik canım o zamanlar arkadaşımda yediğim içtiğim ayrı olmayan birisiydi.
(7,768 puan) tarafından
Anladım canım sonuçta geçmişte kalmış evlisin ve nasipten öte köy yok unutma
(111 puan) tarafından
Aynen canim haklisin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 810 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 214 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy