0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 2 yaşında kaynanmla berber alt ustuz kızım halasini benden çok seviyor kiskanmakdan söylemiyorum hani mesela eve iniyoruz o bizimle gelmeden inmiyor gün içinde hep onunla vakit geçirmek istiyor ben elimden gelince onjnla oynuyorum gezdiriyorum ama o mesela aşağı inces eve ona koşuyor acaba benim sevgim yetmiyor mu kendimde anne sevgisi görmedim cunku

10 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Neden halaya bu kadar düşkün 
(270 puan) tarafından
Bilmiyorum her dediğini yapıyor
(758 puan) tarafından
O zaman normal böyle olması bence sen de keyfini sür boşver
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Arkadaş gibi görüyordur benimkide halasının çoçuklarına ve kız kardeşime öyle yapıyor canı sıkılıyor onu istediği gibi oynatabiliyor benlik bir durum olduğunu düşünmüyorum
0 oy
(348 puan) tarafından
Alakası yok halası hoş tutuyordum ondan..

Benim yegenimde oyle halam diyor başka birsey demez beni çok seviyor bende onu çok seviyorum hersey alıyorum istediğini yapiyorum ondanda olabilir ;) 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Benim yigenimde aynı anlattiginiz gibiydi bana karşı ama buyunce değişti oda değişir merak etmeyin
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benim oglanda kucuk halasina çok düşkün çok seviyor iyi olur ama oynarlar işte
0 oy
(301 puan) tarafından
Yani halasi her istedigini yapiyordur arkadas gibi goruyordur .kizinin da yaşıt arkadasi yoksa ondandir. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Öyle düşünme kuzu ,sen annesisin onun halası sadece hala ve bu biraz da haladan kaynaklı hala güzel davranıyor çocukla çocuk gibi oluyorsa oyunlar oynuyorsa bence güzel sevinmelisin 
0 oy
tarafından
Halasıına çoçuğun her istediğini yapma . şımarıyor evde istediği olmayınca huysuzlanıyor de.
0 oy
(676 puan) tarafından
Çocuklar değişkenlik göstere bilir ve normal 2 yaşında daha anneyi bilir büyüdükçe ve sana doğru meyil alır şuanda biraz seni üzer bu durum ama sabırlı ol canım 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 811 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,040 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 269 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.