0 oy
1,564 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Sabah 5te yattim, 7de kalkip anahtari olmadigi icin gelip gitmesini kollamam gerekiyormus. cama tas atip kapiyi actiriyor bu arada. Bikmis uyudugum icin benden 

100 AVUKATLA GORUSTUM ANLASMALI BOSAN YOKSA BELA OLUR ÖLDÜRÜR SENI DIYOLAR. ANLASMALI OLMAZSA BIZ EL VERMEYIZ DIYOLAR BEN SENİNOLMENE GOZ YUMAMAM DIYOLAR BOSANMAK BEND3 ISTIYORUM AMA ESIR GIBIYIM DISARI CIKAMIYORUM BISEY YAPAMIYORUM

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yuh şuursuz kocan ne demek  milletin altına bu küfürler ne kurtar kendini bacım bu adamın elinden sen onun namususun nasıl böyle konusa bilir 
-Reklam-
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Ayy Rabbım göstermesin sen de bunlara alışmışsın ki kalıyorsun yoksa 1 gün insan kalmaz bence aynısınız 
(319 puan) tarafından
aynisiniz derken. evet hamileydim bu laflari duydum dogum yaptim ayni laflar alisiyor insan zamanla okuyup geciyor ici acimiyor
(2,475 puan) tarafından
Canımın benim yabancı yabancıya bile diyemez faise diye o senin kocan esin ve bu lafları yiyorsun ondan bunlar yutulacak laflar değil evet sen çok kötü alışmışsın bunlar normal şeyler değil kendine değer ver ilk önce kendini sev ve gerekeni yap Rabbım kolaylık versin sana inşallah ne diyim
0 oy
(234 puan) tarafından
Off bu konularda hep kelimelerimi dikkatli secmeye çalışırım büyük konuşmamak için ama bir erkek karısına milletin altına git faise falan nasıl der sasirdim. Adam koca olamamış birinden babalık beklenmez zaten. Ailen ne diyor gidecek yerin sahip çıkan var mi? Bu konuşmaları mahkeme görse direkt boşar her ay nafakasini da yersin bir de hakaret küfürden tazminat açabilsen iyi girer ona 
(319 puan) tarafından
Sahip cikacak kimsem yok . aileme gidio siginamam zaten aileme de saldirir
(234 puan) tarafından
Bence ailene bu mesajları göster sana eşinin bilmediği bir yer ayarlasinlar o sırada uzaklaştırma al? Şunları okuyan anne kızına çözüm bulur bence
(319 puan) tarafından
Annemler cok yakinimizda oturuyor.ailemle karakolluk olduk gorustrmuyolar bunlar. Babamla kardesim de istemiyor artik beni buna cocuklari birakip ayrilmadigim icin
(234 puan) tarafından
Kiyamam  kuzum sana. Çocukları bırakmani mi şart koşuyorlar almak için? Oyle aileler de var malesef.  İşin zor ama bir çözüm şart sana. Bu adamla durulmaz.  Allah yardımcın olsun.
(319 puan) tarafından
Soyle diyeyim. ben ayrildigimda cocuklar bende olursa surekli cocuklari bahane edip benimle gorusmeye calisr. Kac kere cocuklari bahane edip bizi arabaya atti eve geri zorla getirdi, ailem ya cocuklar ya sen diyor karar ver dyor yani
0 oy
tarafından
Ben şok bosanma asamsinda oldugum adam bile bana boylw seylee demedi dedigi tek hakaret tipsizdi ne bicim insanlar varmis
0 oy
(988 puan) tarafından
Yuuhh buda adamım diye İnsan ıcıne mı cıkıyo gavaatt
(319 puan) tarafından
Herkes cok sever kendisinicok iyi adam derler disardan
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yok artık o ne biçim iğrenç cumleler ya.

Boşan kurtul gerçekten

0 oy
tarafından
Şu konuşmaya bak ya terbiyesiz eşin kb da insan sunlari demeye utanir valla şu laflara iyi kaliyorsun izin verme sana boyle demesine valla ben de eşimden boşanma karari aldim şu an fena kavgalar ettik ama asla agzindan sala..k bile çıkmamıştir sevmek zorunda degil ama saygi duymak zorunda bu yazdiklarimizi sen de biliyorsun eminim burnundan getirrim yerinde olsam şu laflara senin kapiyi acmamandan kendi daha suclu 
(319 puan) tarafından
Alistim artik h7c zoruma giden sozler degil
tarafından
Alıştim demiyeceksin alistirmayacaksin da bunlar alisilacak sozler degir canim biliyorsun sen de aslinda burda yazilanlari ama yapmiyorsun yapamiyorsun valla biraz sürünmesi gerek bence biraz canin yanmasi gerek gideceksin yalvarsa da bir kac ay gelmeyeceksin degerini anlayacak biraz surunecek sen kocani daha iyi taniyorsun annesine babasina de bari ömur boyle gecer mi ya insan kocasindan guzel soz bekler kavga ederken bile denilmez bunlar
0 oy
(597 puan) tarafından
Benim kocadan beterleride vsrmis...  Ne diyim bacim, Rabbim yardimcin olsun
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Miğde bulandırıcı üslubu varmış eşinizin..
0 oy
(316 puan) tarafından
Canım yaa çok yüz göz olma zaten baş edemezsin kendine söyletme böyle şeyler 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Karaktersiz konuştuğu kelimeye bsk 1 saniye durma o nebicim kelimeler Allahım sen aklıma mukayyet ol okuduklarım cok ağır çirkin üzüldüm adına canım
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Tovbe yarabi bu nasil laflar ya insan esine dermi hic oyle laflar ayip ya  sureklimi bu adam boyke 
0 oy
(348 puan) tarafından
Sizin aranızda sevgi bitmiski zaten bir loca karısına faise diyorsa ben zaten durmazdım o evde senin buraya atman önemli değil asıl sorun o evde durman bence
(319 puan) tarafından
Evden çıkamıyorum surekki kilit ya da kontrol. artik bosanmak istedigimi bildigi icin rahat birakmiyor evde
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun bu nasıl bir koca terbiyesiz , seviyesiz seviyesiz konuşuyor bununla çocuk büyümez örnek falan alır çocuk bunun gibi insanı hayatı mahvolur. Bence ailen ile konuş bu msjlari silme göster haddini bildirsinler. Birde kaynanan kayın baban bilmiyormu oğlunun huyunu terbiye etselerdi ya  evlenene kadar. İşte böyle terbiye etmeden ahlak namus öğretmenden evlendiriyorlar olan kadınlara oluyor çocukmu büyütcen yoksa kocayimi eğitip terbiye etcen.
(319 puan) tarafından
Ailesinin yaninda amksenin skerm seni bilmem ne diyen insan
tarafından
Valla bacım ben sabretmezdim bu küfürlere Rabbim sana çok büyük bir sınav vermiş inşallah layıkıyla sınavını atlatırsın ben boşan demem dua ederim senin için düzelsin diye boşanmak kolay değil yuva sonuçta bu.
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe... Nasıl sözler bunlar yaa. Bazı erkekler hiç bir şeyi hak etmiyor. Böyle adamın dava açmasını falan bekleme git davani aç. Sorun sıkıntı neyse çözülür diye bekleme. Bu konusmalardan sonra o adamla aynı yatağa değil aynı eve girilmez canım. Mesajlari da silme. Avukata göster ise yarar derse kullanır.
(319 puan) tarafından
Eve kilitlemezse pazartesi gidicem acicam
tarafından
Elinden geleni yap. Valla ben olsam eve kitlese polisi arar çıkarım o evden. Mesajda böyle konuşan adamdan herşey beklenir. Allah yardımcın olsun
(319 puan) tarafından
Amin.
0 oy
tarafından
Allhm ben ne okudum koçan sana neden o kelimeyi kullanıyor
0 oy
tarafından
Allahin carip carpilmis qulu edeb yoxsulu menim butun eseblerimi pozdu uje turkce soye bilmedim. İnsan paralanmislarindandir esin kusura bakma
(319 puan) tarafından
Ne deseniz haklisiniz alistim artik bu sozlerine zoruma gitmiyor
0 oy
tarafından
Hemen git devlete sığın önceki yaptıklarını ettiklerini soyle ailene de sana da bi *** yiyemez en güvende olacağın yer orası çekişmeli davanı da aç anlaşmalı dan anlamaz bu ******** namussuz a iyilik haram
0 oy
tarafından
Terbiyesiz madem faise diyor demek ki kendi de serrefsiz ki öyle bir kadinla evli kalıyor.bu küfürler asla affedilmez ya çocuklarını tehdit vs bahane edip evli kalmak istiyorsan cek sineye otur yada direk gidip açacaksın davanı.mahkemeye gelmezse 3.durusmada polis zoruyla gelir hatta ceza da alir gelmezse
(319 puan) tarafından
Pazartesi ne olursa olsun gidicegim adliyeye bu sondu artik isterse öldürsün
tarafından
Hayırlısı olsun hakkında üzüldüm
0 oy
(656 puan) tarafından
Her zamn eşin böyle  şeyleri soyluyo sana. Bizde çok kavga ederiz ama eşim birini bile söylemez hatta bence karısına vuran erkek bile kolay kolay bunları karısına söylemez. Nasıl yakişiyo sana bunları. Ama seninde hemen boşa demen çok kötü bı davranış benim eşimde başlarda her kavgada kapı orda gidebilirsin bosanabilirsin fln derdi çok zoruma giderdi. Artık kolay kolay diyemiyo oyle.bence sende gerçekten bosanmicaksan filede getirme çocuk oyuncağı değil sonuçta bu.
(319 puan) tarafından
Bosanmak istiyorum arkadasim senelerdir zaten . Bosansin diye ugrasiyorum
(656 puan) tarafından
Anladım cnm Allah yardımcın olsun. Kim olsa kaldıramaz bu lafları zaten çok haklısın boşanmak istemekle

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 528 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 666 göst.
0 oy
9 cevap 139 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu