0 oy
1,557 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Sabah 5te yattim, 7de kalkip anahtari olmadigi icin gelip gitmesini kollamam gerekiyormus. cama tas atip kapiyi actiriyor bu arada. Bikmis uyudugum icin benden 

100 AVUKATLA GORUSTUM ANLASMALI BOSAN YOKSA BELA OLUR ÖLDÜRÜR SENI DIYOLAR. ANLASMALI OLMAZSA BIZ EL VERMEYIZ DIYOLAR BEN SENİNOLMENE GOZ YUMAMAM DIYOLAR BOSANMAK BEND3 ISTIYORUM AMA ESIR GIBIYIM DISARI CIKAMIYORUM BISEY YAPAMIYORUM

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canan bu çocuktan çekeceğin var kusura bakma ailenle gorusmuyosun bosanicam diye ortaya düşme bu çocuk eli silahlı babanı anneni öldürür ortalık ayağa kalkar 
(319 puan) tarafından
Pazartesi ilk adimi aticam gerekirse polisi arayip gelin alin beni dicem ama aileme yansicak diye hareket edemiyorum. kendimi gectim aileme bişey olmasin
tarafından
Silahlı olduğunu nerden anladınız
tarafından
Bu çocuk ölürse anca kurtulur bu kız. Silahlı olduğunu biliyorum birebir.
Valla canan ailen kendi halinde insanlar bir taraftan bakınca da bunu sen tercih ettin onların iyiliği için hiç aldırış etmeden Allah'a dua edip duracaksın
(319 puan) tarafından
Onlari  iyiligi icin gorusmuyorum zaten ailemle. Ayrica ben bu adamin böyle oldugunu hamilelikte öğrendim. benim secimim olabilir ama hic bi insan bunlari tercih etmex iyiydi en basta gayette. Icine girince ogrendim allah canini alsin da kurtulalim artik.
tarafından
Tabiki kimse istemez insan on yıllık kocasının bile farklı huylarını öğreniyor. Çok zor gerçekten haklısın
-Reklam-
+8 oy
tarafından
Bu adam değil. Yanında barinman hata. Çocukları bahane etme. Bu kadar hakareti nasıl kabul edebiliyorsun içim daraldı
(3,832 puan) tarafından
Neden alamsinlar ki iyi bir avukat bul sen kendine
tarafından
Zitlasma evet.baroya basvur avukat bul .Sana zarar vermesin .gidecek bir yer ayarla kendine .Korumaya al .Sonra da ac davani
tarafından
Askimmm+++++
(319 puan) tarafından
Kalacak bi yerim yok. aileme gitsem zaten iki sokak üstümüzde ailem kabul etmez  genc kardesim var babam onun icin korkuyor kavg cikarda birbirlerini öldürürler diye. Siginma evine gitsem 2 cocukla nasil yaparim aileme satasir beni bulamadiginda. Korkuyorum
tarafından
Allah belasını versin de gebersin ins tez zamanda lanett pislikkk. Terbiyesizzz, insan karısına nasıl böyle şeyler söyler. Adiii herifff.  Elini kolunu bağlamış yazık ya ,Allah çok güzel kapılar açsın ins hemen kurtulursun bu ****** ndann izini dahi bulamasin , kimseye zarar vermesin .
+1 oy
(1,777 puan) tarafından
Aaaa konuşmaya bak terbiyesiz, bir erkek nasıl der karısına git milletin altına diye nasıl yakıştırır bunu ya, seninde hatan sürekli boşan demen kuzum
(319 puan) tarafından
Bosanmasini istiyorumm çünkü ben yuz kere kagit getirdim yirtti atti kendi getirsin imzaliyim bitsin.
(1,777 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun kuzum, yani haklısın bir bakımdan Allah feraha kavuştursun
+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Çok kavga etmişizdir de bu şekilde namus a laf gelmemistir.. gelmemelidirde..
+1 oy
(687 puan) tarafından
Terbiyesiz edep görmemiş şeref yoksunu cahil adam....
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ayyyy senin bu kocan çok edepsiz....

Diğer postlarina biliyom o laflar ne ya çocuğunun annesi e birde....
(15,823 puan) tarafından
Pekii neden hala onunlasinnn söylediği laflar çok onur kiriciii ........
(319 puan) tarafından
Ayrilmiyo eve kilitliyo bin tane seyle tehtid ediyo anlatamiyorum ki hiç
tarafından
Edepsiz değil ********
(15,823 puan) tarafından
İçimden soylediklerimi bı duysannnnn buraya yazamadimmmm......
(319 puan) tarafından
Ben hep soyluyorum yapcak bisey yok . tek ben degilim ki bnimle birlikte ailem de yaniyor akrabalarimda.
0 oy
tarafından
Neee neeee sen hala gidip dava açmıyor musun bu adama 

Hepsini sakla ve göster dünya para alırsın oda kalır ortada yuh be bu ne biçim eş 

Ve sen bu adam bile denmeyecek koca musvettesini affeder o evde kalırsan da ne bilim yani 
(319 puan) tarafından
Affetmiyorum ki dava aciyorum dava6a gelmiyor anlasmali kagidi veriyorum yirtip atiyor. agliyor cok seviyorum diye yaninda bile yatmiyorum cok sogudum
tarafından
Gelmesin davaya 1 gelmez 2 gelmez 3 de polis getirir
Bu adamla qyni evde olmak bile iğrenç
(319 puan) tarafından
Midem almyor zaten de dava suresince kalabilecegim bi yer yok. ailemle gorusurmuyor ustune ailemle tehtid cocuklarla tehtid ediyo. Ailemin kapisina silahla gidiyo bana gosteriyo goruntulu arayip
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Hemen boşa bu laflar cekilcek gibi degil
0 oy
tarafından
Ya keşke bu şekilde davranmasanız birbirinize :( böyle mutsuz evlilik görünce inan üzülüyorum ınsallah sonucu güzel olur kararliysan da yalandan bosancam deyince değerin düşer net  ol her zaman
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bu ne yaaa seviyesiz karaktersiz yaratık 

Kuzum boşanacaksan delil verme ona yazılarak bırak o yazsın dursun
(319 puan) tarafından
Doldum taşıyorum artik delil falan umrumda degil elimde bir suru delil var dayak aldatma vs.
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Ne biçim üslubu var eşine karşı iğrenç adam.... 
0 oy
tarafından
Oghhh bu nasil seviyesiz bi konusma ya insan karisina namusuna boyle yakistirmalar yapar mi 

Karaktersiz adam
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Ben o.ruspuysam sende p.ezevenksin de ne arsız edepsiz ya insan cocuklarinin annesine buna der mi utanmaz arlanmaz 
0 oy
tarafından
Bu mesajlarla beraber ver mahkemeye şerefsizi ama asla geri dönme 
0 oy
(11,163 puan) tarafından
Ailesine söyle canım ilk zamanlar benim eşim de öyleydi her kavgada kovardi evden boşa derdi çektim gittim ailemin evine kıyafetlerimi de aldım ailesine söylemek zorunda kalmış gelen giden arayan bi gör 
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Ağzım açık okudum resmen senin kocan tam bir ******** kusura bakma da nasıl katlaniyorsun bu sözlere ******** adi 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ay inanamıyorum nasıl konuşmalar böyle. Allah aşkına sana reva mı bu? Lütfen bu konuşmalarla daha fazla yaşama. Bir insanın namusuna eşi nasıl böyle laflar söyler. Gerçekten kanım dondu. Senin onun yanında kalman sana hayır değil 
0 oy
(119,131 puan) tarafından
kocanin o son mesaji igremc
(15,823 puan) tarafından
Ayyy onuda yeni gordummm..........Ne kadar üzücü
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Böyle adamları burnuna tasma takıp sokakta oynatırım, okurken kendime söylenmiş kadar onurum kırıldı. İnsan namusuna bu lafları söyleyemez. İnsan olamadı******il. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin ahlaksız snde masum değilsin yani lafları asla hak etmiyorsun ama sende adliye orda falan ili yetişkin insan gibi konuşmak varken neden böyle yapıyosunuz

O adamın evinde oturma boşasana ne duruyosn bu arada adam dedim pardon
(319 puan) tarafından
Bosanamiyorum arkadasim 5 sened7r bu laflari dinliyorum ben ne diyim tamam kocac7m mi diyim ****** derken bosanmak istesin diye ugrasiyorum bosasin bitsin gitsin
(7,768 puan) tarafından
Niye boşanamıyosun elinde kanıtların vr ?
(319 puan) tarafından
ilk sayfadaki sabutledigim yoruma bakarmisin

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 528 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 664 göst.
0 oy
9 cevap 137 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy