0 oy
1,560 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Sabah 5te yattim, 7de kalkip anahtari olmadigi icin gelip gitmesini kollamam gerekiyormus. cama tas atip kapiyi actiriyor bu arada. Bikmis uyudugum icin benden 

100 AVUKATLA GORUSTUM ANLASMALI BOSAN YOKSA BELA OLUR ÖLDÜRÜR SENI DIYOLAR. ANLASMALI OLMAZSA BIZ EL VERMEYIZ DIYOLAR BEN SENİNOLMENE GOZ YUMAMAM DIYOLAR BOSANMAK BEND3 ISTIYORUM AMA ESIR GIBIYIM DISARI CIKAMIYORUM BISEY YAPAMIYORUM

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terbiyesiz kope.k insan karisina faise dermi ağzım varmiyo yaa kızım boşan kurtul yaa 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oha ya erkeğim diye dolaşıyor mu bı bi de terbiyesiz. Karısına ettiği laflara bak 
0 oy
tarafından
Ayy ne şerefs.iz herif bu ne böyle.  namus bilmez mi bu aklım büyüdü okudukça dışarda seni arayan çok ne demek ya.
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Gerçekten konuşma üslubu hiç hoş deil Allah hidayet etsin onu gerçekten 
0 oy
tarafından
Edepsiz adam yaa.
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ayy bu nasıl bı konuşma tarzı Allah aşkına uyumanı falan geçtim bu ithamlarlara kadın buneysi dayanmaz 
0 oy
tarafından
Edepsiz adam bu ekran görüntüsüyle dava açsana halen o evde o adamla yatmayı düşünmüyorsun dimiii
(319 puan) tarafından
Dusunmuyorum yatmiyorum zaten. sadece aradığım kalicak bir yer ve ailemin de burdan gitmesi
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ayy şiştiim yeminle okurken sen şunun dediklerinne bak yaa inanmıyorum inanmıyorum yaa.

Git boşan bu ne seni ne evlatlarını hakediyo. 

Ayy bayılcam şimdi
(319 puan) tarafından
Bosanma suresinde öldürüldü diye haberlere cikarim tanırsınız artik
(4,651 puan) tarafından
Anlamadığım şey hangi avukat der ki ya bizi de öldürür almayız davanı git anlaşmalı boşan diye dikkatimi çekti.
Kuzum Allah senı ve evlatlarını korusun.ailrnr ailesine anlat can givrnliğim yok de koruma uzaklaştırma kararı falan aldır. Zor farkındayım ama
(319 puan) tarafından
Emin olun butun avukatlar diyor benim durumumu anlattigimda basit bir bosanma degil bu silahlar tehtidler hersey var bu ev icinde. Kac kere silah dayadi başıma saymadim. Kolay olan bosanmak zaten bunun suresinde kimlere zarar gelir neler olur mesele olan bu
(4,651 puan) tarafından
Hoş boşansan da peşini bırakmayan rahat huzur vermeyen adamlar gördük haberlerde orda burda.
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcin olsun canim hakkinda hayirlisi
0 oy
(341 puan) tarafından
hayretler icinde okudum.

Eşim  bana boyle dese dünyayı havaya kaldırırım 

Ne bu ya edepsiz adam. 2 cocuklu anneye boyle denir mi. Bi an once bosan
0 oy
tarafından
avukata gerek yokki sen bunları delil olarak sun boşanmak istiyorum diye hakim boşar zaten uzaklaştırma da alır ailen varsa çek git bu kadar hakareti yutma lütfen genel ev karısı yapmış adam seni resmen terbiyesiz 
(319 puan) tarafından
Arkadaşım öldürür beni degilse ailemi öldürür. Bi akrabasi kadin cinayetinden icerde yatiyor. bu surekli cezaevine girip duruyor. belanin ta kendisi
0 oy
tarafından
ay ne biçim insan senin kocan ya. insan karısına böyle laflar eder mi hiç!! Allah sana sabır versin demek isterdim ama sabır vermesin de bir an önce kurtul bu adam görünümlü yaratıktan. 
0 oy
tarafından
Bu evlilik zaten bitmiş.kanım dondu
0 oy
tarafından
Hem "beni eve kilitliyor" demişsiniz, hem de "sabah uyudum, kapıyı açmadım diye küfrediyor" diyorsunuz. 

Ayrıca avukatlar "ay seni bosayamam oldurulursun yoksa" demez.
(319 puan) tarafından
Yalan mı soyluyorum burda. evte tek oldugumda eve kilitliyor. hafta sonu bugun babasi evde, ayrica kac avukatlakonustuysam seni riske atamam dedi. kadin cinayetlerini hic duymuyorsunuz heralde siz.
tarafından
Evliyken öldürme ihtimali yok muymus? Uzaklastirma kararı aldirabilir, sizi sığınma evine aldirabilir. Ne demek riske atamam?
(319 puan) tarafından
Uzaklasirma kararini kac kere aldim bos hepsi. Siginma evleri cok kolay sanki. Siginma evine gittigimde aileme saldiriyor. Ayni evdeyken ne yaptigimi nerde oldugumu bildiği icin oldurme ihtimali varsa da yok. cunku ailesiyle kaliyorumve en ufak kavgada babasini eve cagiriyorum o koruyor beni.
0 oy
(83 puan) tarafından

Valaha kanım dondu yaaa :'( Bu nasıl karekter yoksulu, şiddet acizlerin sığınağı, rabbim hayırlı kulla karşılaştırsın herkeside canan yemin ederim bıan senin yerine koydum kendimi çok kötü bir durum ama polise söyle yaa ihbar et, rabbim sana ve iki çocuğunun yüzüne baksın, insanlar ne hale dönüyor nasıl bir devire döndük hepimizin başina gele bilir rabbim hayırlısı ile ya onarsın yada kurtarsın bacım İnan çok üzüldüm yaaa :'(

(319 puan) tarafından
Kurtulamiyorum. kac kere uzaklastirma aldim aileme gittim kapisina silahla dayandi mecbur grri dondum ailemle bile gorusmuyorum artik zarar vericek diye.
(83 puan) tarafından
Rabbim kurtarsın inşallah böyle piskopatları anası babası nasıl evlendirip başkasının yavrusunu ateşe ata biliyor, evlendirmesinler yaa İnan sinirim bozuldu rabbim yardımcın olsun hep duamda olacaksın Allahım hep yanında yar ve yardımcın olsun inşallah
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Avukatların çekineceği gibi bir yazı yokki adam git diyor zaten. Tabi başka şeylerde varsa bilemem burada okuduklarıma göre yorum yapıyorum.O kadar hakaretten sonra bir saniye bile durmaman lazım. Ağzı çok bozuk eşine böyle şeyler söyleyen birinden hiçbişey olmaz
(319 puan) tarafından
Git demesinin ardindan eve geldi. Bir iki saate yakin oturdu ve gittiginden beri 3 kere dahaugradi eve. Babasi evde olmasa kilitlerdi kapiyi suan babasi evde
0 oy
tarafından
Şeytan diyor şu mesajlari yay Twitter'da topla milleti meydan dayağı attır böyle vasifsizlar adamım diye geziyor ortalıkta koy önüne şunun fare zehirini zikkimlansin kurtul kim neyi kanitlayabilir 
tarafından
Silahına tüküreyim keşke benim elime düşse bu feleğini sasirtirdim üzülme dik dur ve asla korkma
(319 puan) tarafından
ben korkmuyorum arkamda kalanlar icin korkuyorum ben senelerdir çekiyorum ölüm kurtuluşum olur.  ama ölmem gerekiyorsa çocuklarınla birlikte öleyim çocukların kimsenin eline kalmasın
tarafından
Ölüm falan düşünme öyle şeyler hiçbir şey olmaz inşallah kurtulursun o hastalıklı zavallidan
(319 puan) tarafından
Sorun su bi tek bana boyle. Hastaneye falan gitse polisler gelop arastirsa kimse demez kotu bi insan
tarafından
Ama senin elinde kanıt var bu mesajları asla silme
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kocan hasta mı ya seni sevmediği belli yazdığı küfürlere bak yerinde olsam ayrılırım ailen destek mi sana
(319 puan) tarafından
degil
(1,024 puan) tarafından
Oda zor destek olmadıkları için biz yipraniyoruz
0 oy
tarafından
Karısına oruspu ****** diyen adamdan ne koca ne baBa olmaz
(319 puan) tarafından
Olmuyor zaten ..
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Ohha insan kendi karısına faişe başkasının altına yat nasıl der ayyy yuh kız bunee ayrıl bir an önce boşan buna bırak eş demeyi adam bile demem erkek bile demem edepsiz hayasızz

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 528 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 666 göst.
0 oy
9 cevap 139 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu