0 oy
1,560 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Sabah 5te yattim, 7de kalkip anahtari olmadigi icin gelip gitmesini kollamam gerekiyormus. cama tas atip kapiyi actiriyor bu arada. Bikmis uyudugum icin benden 

100 AVUKATLA GORUSTUM ANLASMALI BOSAN YOKSA BELA OLUR ÖLDÜRÜR SENI DIYOLAR. ANLASMALI OLMAZSA BIZ EL VERMEYIZ DIYOLAR BEN SENİNOLMENE GOZ YUMAMAM DIYOLAR BOSANMAK BEND3 ISTIYORUM AMA ESIR GIBIYIM DISARI CIKAMIYORUM BISEY YAPAMIYORUM

79 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Kusura bakma da bu evlilik çoktan bitmiş yazık ettiği laflara bak ben utandım kadın olarak gerçekten yazıklar olsun 
(319 puan) tarafından
Sabir diyorum
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından
Durumunu okudum canım Allah yardımcın olsun, hatta tez zamanda bu pisliğin canını alsında ne sana ne ailene bulaşamasın
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay uzuldum ya cok ahlaksız insan karısına boyle der mi ya uzuldum canim valla 
0 oy
(406 puan) tarafından
Adam belli belanin teki cnm sen bosan bundan bosan bosan deyip durma ona oynar durur boyle terbiyesiz konusmalara bak ahlaksiz herif
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Seninle nasıl böyle konuşabiliyor herşeyden önce çocuklarının annesisin Allah belasını versin şeref.siz 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Edepsiz konuşmalara bak yazan  ellerin kırılsın 
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Bı insan nikahı altında ki  karısına bu lafları nasıl söyler ya 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım bu adam tekin değil. Karısına dediği lafa bak pis edepsiz
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Bu ne biçim Bi koca ağzım açık okudum utanmaz arlanmaz
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ahlaksız bi insan karısına nasıl böyle laflar syler
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ailesi ne diyro bu duruma. gerçi öylelerin ailelerinden yüz bukuyto utanmalari da yok. Allah yardımcın olsun. sürekli bosanacam deme boşa gitsin
0 oy
tarafından
Böyle adamları öldüreceksin veya zehirleyip geberene kadar bekleyeceksin ve günah olmayacak ona birşey olmazsa sana olacak çünkü....Lanet olsun böyle insana insanda değil ki 
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Yerinde olsam ne kendim için ne çocuklarım için tek kuruş isterim. Madem belalı eli silahli ******** bir tip o zaman  anlaşmalı olarak boşan. Ve üstüne gitme tepkili olma. 
(319 puan) tarafından
Evet bunun icin ugrasiyorum.bosanmaya yanasmiyor sikijti orda
0 oy
(435 puan) tarafından
Çok üzüldüm yaşadığınız duruma. 

Umarım bir an önce sağ salim kurtulursunuz 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Tam bir ********. Ne okudum ben ya şoktayım insan eşine bunlari der mi
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben bu erkekleri anlayamiom artk canm napicaz bilmem  banada esim ****** git dedi saygi sevgi kalmadi hic 2 cocugum var napicam bilmiyorum Allah bildigi gibi yapsin bu erkekleri isine gelince iyiyiz gelmeyince ****** git derler 
0 oy
(251 puan) tarafından
Ay ben şok senin kocan sana faise mi dedi tövbe yarabbim senin suan halen or evde olman bile hata çık git Ailen yokmu bacım çocuğunu al kadin sığınmaya git kurtar kendini bu caniden allahim ıslah etsin sanada yardım etsin inşallah uğraşmasın bu adamla 
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Bana da eşim her kavgada böyle laflar kullaniyor ah ah bacım seni çok iyi anlıyorum ben
0 oy
(355 puan) tarafından
al sana kanıt işte boşanma davası aç, bir de tazminat davası 200bin soy soğana çevir mo şrefsizi. kurtul şu ** heriften herşeyi göze al nereye kadar dayanacaksın
(319 puan) tarafından
tek kurusu gecmrsin bogazimizdan istemem, bitsin gitsin sadece
(355 puan) tarafından
öyle deme çok pişman olursun bak bu yaptıkların bedeli ödet, gözünü karart kit polise şikayet et ve kadın sığınma evine girmek istiyorum de vs. yyee şfssiz in parasını onun canını maddi olarak yak.
(319 puan) tarafından
Yanmaz maddi durumdan sıkıntısı yok
(355 puan) tarafından
çocuklar için 1500tl nafaka al, seni kaybetsin kiymetin o zaman anlaşılır. kimseye açıma düşünme, gelecegini kurtar kendinden başkasını düşünme acıma
(319 puan) tarafından
Mecbur bakacak çocuklarına bakmazsa anasi babasi bakacakmecbur

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 528 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 666 göst.
0 oy
9 cevap 139 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy