0 oy
506 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (461 puan) tarafından

Kızımın vücudunu kasiyinca vurunca falan kabariyordu bende dün doktora götürdüm alerji testi için baya bı test yaptı sonuçları çıkmis Ast yuklekligi falan var anlayan bakabilir mi ?

image

image

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok doktor bişey demedi mi Allah şifa versin yawruya
(461 puan) tarafından
Sağol canım pazartesi çıkar dediler sonuçlar çıkmış bile pazartesi gösterebilirim ancak nette 3 yasa kadar yüksek çıkabilir yazmış ama yinede üst sınır 40 yazmış kiziminki ondan da yüksek kötü bişey değildir inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir değeri çok yüksek . Anlamını biliyorum ama doktorun versin gereken bilgiyi canım 
(461 puan) tarafından
Evet bende o yüzden netten baktım canım ama sanki kiziminki yüksekten de yüksek gibi geldi tam bişey de yazmıyor inşallah dediğin gibidir
tarafından
Yok canım burda yüksek görunuyor ama yüksek değil çocuklarda 350den az olması lazım senin çocuğunun normal o değeri. Diğer değerler de çok yüksek yada düşük değil korkulacak bişey yok yani
(461 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım içim rahatladı biraz teşekkür ederim
tarafından
Bak atayım resmini
(461 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından

image

bak için rahat olsun 350den az olması lazım. Benimde oğlanın yüksek çıkmıştı doktor yaşına göre normal dedi 
(461 puan) tarafından
Alp için evet normal değerde gözüküyor canim bunu bende okumuştum ast kafamı karıştırdı
tarafından
Oda çok aşırı yüksek değil canım korkma hayırlı haberlerin olsun inşallah
(461 puan) tarafından
İnşallah canım yordum seni de gece gece Allah razı olsun
tarafından
Ne demek canım hepimizden insallahhayirli haberlerin olsun ❤️
0 oy
tarafından
Çocuklar hastalanmasin ya . Bişey olmasın seni çok iyi anlıyorum benimde kızımda karaciğer enzimleri yüksek çıkmıştı biraz 1 ay kendimi yedim
tarafından
8 buçuk aylıkken vermiştik şuan 1 buçuk yaşında 1 ay sonra öylesine rutin yaptırmak istiyorum bende
(461 puan) tarafından
Bende şimdi tekrar baktım AST 7 temmuz 2020de 46.8 mis 11 Eylül 2020 de 34 e dusmus geçen sene 28 ocakta 43 Muş doktor bişey dememisti ama şimdi 47 olmuş bir kez düşmüş tekrar çıkmış. AlP de 327den 292 ye düşmüş o iyi çok şükür
(461 puan) tarafından
Şimdi tekrar bakınca fark ettim başka sonuçlarda çıkmış onalrda refenrans dışı
tarafından
Yeşillik brokoli ispanak falan yedir canım karaciğer için
(461 puan) tarafından
Yediriyorum canım balık hariç herşeyden yediriyorum talasemi tasiyicisiyim kansızlık kızımda da var ona rağmen sonuçları iyi çıkmış herşeyden de yiyor pek yemek seçtiği de yok çok şükür

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 924 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 207 göst.
0 oy
14 cevap 1,468 göst.
0 oy
15 cevap 309 göst.

378,112 soru

11,317,234 cevap

34,763 kullanıcı

...