0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar bugün annem dayım amcam ve ananem bna uğradılar biyere gtmislerdi baş sağlığina yolun üstündeyken bnada uğradılar çay icmeye ben alt katta otrym annemler tam oturdu kapi sesi geldi baktim kaynanm çıkmış sinir oldm ailemin ayakabiisinin üstünden geçyn selam vermek çok mu zorudu ya smdi kapımı çaldı naptn diye bende demedim ailem geldi kendi söyledi annenlermi geldi sürat aşarak evet dedm çay içmeye geldielr beni dinlemeden kalkti gtti gorumceme yarında gorumcemin kızının doğum günü bende bisyler hazirladim doğum günü için saray lokumu ve elmali bisküvi li toplar yaptm uzattm al anne dedm giderken bunları da götür yarın anca cocklarmla geleblrm dedm insan bi Allah razı olsun demez mi ya tmama dedi saol bile demedi

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bugün başka bir postta annemler her geldiğinde kaynanam da geliyor sinir oluyorum diyordu bu kaynanalar ne yapsa suç valla 
(1,186 puan) tarafından
O post beni ilgilendirmez eğer onun kızları gelyorsa benden onlara saygı hürmet bekliyorsa bende aynı şeyi ailem için isterim
tarafından
Belki davetsiz gelmek istememiştir arayıp davet edebilirdin
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben aynı binadayim aksine annemler gelince haberleri olmasın isterm çünkü annemler torun sevmeye geliyorlar misafir olsa onlarla oturmak zorunda oluyorlar

İkincisi görümcene yapmışsın canım o desin sağol ellerine sağlık diye 
(1,186 puan) tarafından
Bende istemem ama sncta annemlerin geldiğini blyo ve gördü
0 oy
tarafından
Belki de sizin çağırmasını beklemiş habersiz gelmek istememiş olabilir şahsen ben kaynanam habersiz gelsin istemem 
(1,186 puan) tarafından
Annemler yarım saatliğine gelmisti.ben neden gelip oturmadi demiyom sncta kapından geçti insan bi hal.hatir sorar
0 oy
(189 puan) tarafından
Benimkide çok kötü bir kadın hiç kimse sevmez onun yüzünden kapımızı açan yok çok kavgaçı herkese laf sokar banada etmediğini bırakmadı.eşime dövdurdu her kötülüğü yaptı.şimdide hamileyim ağzından yediğini mecbur ağzıma sokuyor istemiyorum diyorum.bana bişey yedirirse bebek ona benzermiş onun için yapmadığı yok.napıcam bilmiyorum.çocukların ağzının içine tükürüyor
(7,227 puan) tarafından
O kadın öyle yaparken göreyim bir kasik suda bogarım o ne ya peygamber sabrı mı var kızım sende ben sinir oldum
(189 puan) tarafından
Kocam öl ama sesini çıkarma diyor napa bilirim sabr ediyorum bir gün ya ben ölücem kurtulucam ya o ölücek kurtulucam sabrlm onun için
(7,227 puan) tarafından
O ne demek ya basta cevresindekilerin beynine tüküreyim ne bu kadin bu kadar el ustunde allah tez zamanda kurtarsin seni o kadindan anca geberince rahat edicen desene
(189 puan) tarafından
Evet o gün benim kurtuluşum olucak.hiçkimseye bişey olsun istemem ama o kadar eziyet etdiki yara açtıki bende ailemle bile görüşemiyorum.Allah bildiği gibi yapsın sabrım bitiyor bazen
(1,446 puan) tarafından
Bence Hiç bisey için ona katlanmak zorunda değilsin öyle diyerek senin gözünü korkutmuşlar ya allah sabır versin sana sesini çıkarmasan daha çok tepene çıkar ben 1 dk durmazdım kim olursa olsun yani bana zorla bisey yaptıramaz
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eviniz ayriysa gelmesi şart değil bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 221 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 392 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 496 göst.