0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından

Arkadaşlar benim dişim çok ağrıyor iltihap toplamış sağlık ocağına gittim dişçi çok uzak neyse baktı bı parol bide aumentin verdi eczane de aumentin kalmadı için başka bi antibiyotik verdi aldım bir tablet bitti ikincisine geçtim ama hala ağrı devam ediyor ve iltihap hala duruyor bir kere daha böyle olmuştu antibiyotik içmiştim yine iltihap geçmisdi şimdi bu niye geçmedi sanki hiç Bir faydası olmadı gibi geliyor bana 1 hafta oldu ilacı alalı iltihap olduğu gibi duruyor :angel: napsam iltihap geçer varmı bi çare 

3 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sürekli antibiyotik kullanma derim bir dis dr görsün 
(343 puan) tarafından
Dişçide baya bı uzak küçük bebekte var
(7,654 puan) tarafından
Mecbur canım yani gitmelisin
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
3 çürük  ve diş etim şişmişti kaniyordu ve 7 haftalik hamileydim. Ewde tuzlu su. Gargara. Sirkeli su yapa yapa ağzim parcalandi artik. Canima tak etti dişçiye  gittim. Minoset gargara ve antobiyotjk verdi 8 saatte hepsinden kurtuldum. 1 ay oldu neredeyse  okdr çürük olmasina ragmen agrim gitti.
0 oy
tarafından
Bende öyleydim dün gidip çektim. Çok zor Allah şifa versin  şuan ağrı var mı? Arveles agri kesici 5 dakikada kesiyor 
(341 puan) tarafından
Arveles kullanamaz  eger emziriyorsa zararli cnm.
tarafından
Ben içtim bi tane valla
(341 puan) tarafından
1 taneden birsey olmaz da surekli kullanma zarar bebege geçermiş. Bendede parol bitmisti mecbur ağır  agri kesici kullandim herkes tepki verdi nie ictin die sanki zehir ictik hahah. Ordan biliyorum canim yanlış anlama lutfen
tarafından
Yok ne yanlışı  kız. Banada dediler ama gece 2 de gidemezdm ya içtim gittim acile ilaç verdi ageiis geçti 1 hafta sonra çektim yani dün çektim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 94 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
8 cevap 150 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses... (13 puan) tarafından soruldu

379,741 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...