0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
Kızlar 11 haftalık hamileyim ve iki gündür dış ağrısı çekiyorum dişim ağrıyor uyuyamıyorum dişim birbirine vursam bile sizliyo dişçiye gitsem bı tedavi uygulanır mi acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(6,237 puan) tarafından
Kadindogumcunun izni olunca çok dayanamayacagin gibiyse yapiyoar sirke ile gargara yap belki biraz uyuşturur
(142 puan) tarafından
Tmm İnşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,391 puan) tarafından
belki bi çözümü olur. çünkü hamile de olsan ufak bir yardımları oluyor. Allah ağrısını dindirsin canim
(142 puan) tarafından
Amin amin ay inşallah olmasa gidecem
0 oy
tarafından
Ay bn çok zorluk çektim ilk gebeliğimde öyle bi diş ağrısı çektim ki kulağıma kadar atıyordu ağrı kesici galgara yapmaktan çarem yoktu öyle böyle geçti dr müsade etmedi dişçiye gitmemde gerçi benm düşük tehlikem vardı o yüzden geçmiş olsun sanada 
(142 puan) tarafından
Sağolasın canım çok kötü insan bişey yiyemiyo
0 oy
(588 puan) tarafından
Canım kalsiyum eksikliği oluyor hamilikte ondan olabiliyor diş ağrısı. Ha çok zora düşersen hamileyken de dişine işlem yaptirabilirsin ama o en son çare. Her akşam bir bardak ılık süt iç ve her gün bir şişe maden suyu iç. Hiç bırakmadan yapmaya devam et dişindeki ağrıya fayda edecek göreceksin
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Benimde öyleydi 17 haftalik falandım canım. Gittim bi antibiyotik verdiler çok iyi geldi. Geceleri uykudan uyanıyordum resmen. Kirik gibi bisey varsa 20. Haftada dolgu yapılabiliyor ben kadın doğum doktorundan izin kağıdı alıp hem dolgu hem kanal tedavisi yaptirmistim. Çok geçmiş olsun . 
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben aile hekimine gitmiştim antibiyotik verdi oda etki etmeyince doktor izni ile çektirdim. En azından bı antibiyotik alın faydası olur inşallah. Bana hicbisey fayda etmedi mecburen çektirdim 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Agıran dişinin ustune karanfil yagi damlat yoksa  karanfilde çiğneye bilirsin uyusturuyo biraz ama curukse doktora gozuk  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses... (13 puan) tarafından soruldu

379,098 soru

11,348,034 cevap

34,814 kullanıcı

...