0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (276 puan) tarafından
Kizlar Allah bagislarsa iki evladim oldu büyügü 2.5 yasinda kücügü gecen hafta dogdu. Benim sorunum emzirirken bpyügü hep yanimda sürekli bebegi elliyor öpüyor. Su an annemdeyim haftaya tek kalicam. Siz nasil yapiyorsunuz. Bebek uzun emiyor nadil yapicam bilmiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(375 puan) tarafından
Emsin canım emen çocuk iyidir burda ilk haftalarda sarılıktan uyandıramayıp emziremeyen annelerle dolu diğer çocuğa gelince ister büyük ister küçük olsun aynı canım benim ilki 6 yaşında uyutmuyor sıķtırıyor uyansın diye bende tek bakıyorum akşama kadar yapma etme sus demekle geçiyor 
(276 puan) tarafından
Emzirirken üstümüze cikiyor
(375 puan) tarafından
Anlamıyordur annesi küçük seninki daha Allah yardımcın olsun bu durumda ilk çocuğu oyalayacak gerçekten biri lazım ana okulunada gitmedi kardeşi var diye bende bazen o kadar zorlanıyorum ki
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Problem değil kuzum benim büyük 3.5 yaşında, küçük doğduğunda 8 günlükken tek başıma kaldım, bebek uyanmadan oğlunu yedir, bebek uyanınca da bebeği, temizliğini yapmış miydin
(276 puan) tarafından
Her isimi yapmistim is ysmek vs sorun degil. Bebek 45 dk emiyor o esnada büyük durmuyor ya elleyecek ya öpecek üstümüze çıkıyor stres 8luyorum bisey olacak diye
0 oy
(8,847 puan) tarafından
22 aylık oğlum 16 günlük küçük oğlum bugün ilk defa evde 3 muz baş basayiz bakalım bende nasıl geçecek bugün
0 oy
tarafından
İlgini çekmeye çalışıyor olabilir mi bebeğin uyudugunda buyuguyle daha fazla oyna ilgilen canım ♥️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
30 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kmeltem86gmail.com (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı

...