0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar dayım zona olmuş kaşıntı kızarıklık falan var vücudunda doktora gitmiş ilaç kullanmış yaralar kırıklıkları geçmiş ama ağrıları hala devam ediyor belki 1 ayı geçti majezik arveles vermiş doktor başka tedavisi yok demiş bilen duyan geçiren var mı hiç 

8 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ben de geçirdim 2 defa. Vücudunun hassas yerinde çıktıysa ağrısı bir süre daha devam edebilir. Benim ilk karnımda çıktı 4 ay falan sızladı elimde çıkan 1 aya kayboldu 
(147 puan) tarafından
Sırtında falan çıkmış canım
(1,837 puan) tarafından
Aşırı hassas bir bölge değil ama yatıp kalktığı için ağrısı sızısı devam eder canım. Geçmiş olsun. Ama meraklanmayin geçiyor ağrısıda. Stresten oluşan bir hastalık. Kafasını dağıtsın dayın. Yoksa vücudun farklı yerlerine yayılıyor. Bende öyle oldu
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
4-5 sene evvel babamda olmuştu ama çok şükür geçti canım o zaman ki tedavisi neydi hatırlamıyorum ama 2-3 ayda kurtulmuştu.. teyzemde de oluyordu bitkisel bir ilaç yapıyordu
0 oy
tarafından
Ben geçirdim kuzu yaralar ıyılesse de agrılar bı ay daha suruyor canımdan can gıtmıstı valla cok zoe yayılıyodu bıde pis bişe cok geçmıs olsun 
0 oy
(348 puan) tarafından
Onu n kendi ilacı var krem canim annemde vardi geçti stresten oluyor
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bende şuan geçiriyorum canım ustine hamileyim doktor krem verdi bugün bitecek krem yarın gidecem hastaneye bakalım ne diyecek 
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Bagisikligini guclendirsin abim gecirsi cok sancili oluyor sıkıntıyla olusan birsey vucutta direncsiz olunca olusuyor 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Ben gecrdim canım o hücreye yer yapiyo vücudu halsz ve vitaminsz kaldı zaman yeniliyo yaraları varsa kantoron yağı sürsün benim yanağımdan bı başladı kulağım saç diblerime kadar hepde akşam agrirdi gece yanığı diyolar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 340 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 451 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
12 cevap 188 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde BsrKtk (26 puan) tarafından soruldu