0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (285 puan) tarafından
Merhaba kızlar 2 tane oğlum var biri 3 yaşında diğeri 1 aylık doğum sırasında kaynanam gelmek için can atıyordu ben istemediğim halde çok şükür tam doğumda covid oldular gelemedi. Şimdi yine gelmek istiyor bana da yardım etme bahanesiyle kalmak istiyor ama en son gelişinde telefon görüşmesine şahit oldum benimle ilgili konuşmasına bni uyuyor sanıyordu . Baya kavgalı geçti apar topar kaçtı gitti. Şimdi adını duyunca sinir oluyorum bumerang gibi ben kactikca o bana gelmeye çalışıyor. Geldiğinde tripte atsan hiç yemek yapmasan yüze göze almasanda geliyor zorla durmaya çalışıyor niye yapıyor anlamadım . Sizce nasıl bı tavır sergilemeli .direkt yüzüne söylesem ayıp mı olur. Çünkü hal ve hareketlerden hiç rahatsız olmuyor. Boşu boşuna gerginlik çıkıyor. Gelcek kaldığı sürede benim evimde olan biten ne varsa herkese duyuracak. Eşime de dedim gelirse bı haftadan fazla kalmasın kötüyken daha kötü olmayalım diye. Ama eşim yine annesine soyleyemeyecek ben kötü olacağım ben söyleyip. 

6 Cevaplar

+2 oy
(470 puan) tarafından
Yani çok şükür korona oldular gelemedi demeni doğru bulmadım açıkçası eşin senin annen için dese ortalığı yıkarsın eminimki 

İkincisi bilemiyorum bidaha dene bakalım aynı mi tavırları belki ilk kavganizdan ders çıkarmıştır aynı hataları yapmayacak . Sende alttan al bence çok laf işittim bende hala daha isitirim eşimin hatrina idare ediyoruz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğime kendim bakabilirim yardıma ihtiyacım yok de kestir at.

Hatta şunuda ekle. Zaten iki çocuğum var misafir ağırlayacak durumda değilim de 
(285 puan) tarafından
Gelse çokta bı faydası olmayacak zaten ancak evde yemek yapar . Kucugede bakamaz buyugede adı yardıma geldi olacak. Ancak bı tuvalete giderken beşik sallarsa tek faydası o olur
tarafından
Oda eksik olsun. Daha 1 aylık bebekle huzurunu kaçırmasın. Sen bu şekilde söyle çocuklarla misafir ağırlayamıyorum şuan de
0 oy
tarafından
Yardıma ihtiyacım yok kendime bir düzen kurdum teşekkür ederim diyebilirsin.
0 oy
(331 puan) tarafından
Kimseye ihtiyacım yok de çocuklarıma kendim bakıyorum de ilk doğumumda kayınvalidem gelemedi annem de gelemedi yurt dışı olduğu için sonra bna kayınvalidem dedi ki inşallah 2.si nde geleceğim dedi bnde açık açık dedim ki gerek yok kimseye ilkinde nasıl baktıysam 2 sinde de bakarım dedim yok geleceğim dedi bnde dedim ki senin faydan olmaz bni bide sen yorma zaten sezeryan olacağım dedim kestirdim attım

(ama bnm kayınvalidem yemek fln yapmaz bnm işime yardım etmez hizmet bekler biliyorum o yüzden bu lafları söyledim dedikodusu olmaz ama faydası da olmaz bana) açık açık söyle bacım 
0 oy
tarafından
Hastalıkla sevinen insanlar çok acımasız geliyor bana Evet onları  istemeyebilirsin ama böyle hasta olmalarına Şükretmen yanlış 

Ha bide anlamadigim bişey daha bazı insanlar eşlerine annen gelmesin yada işte şu kadar sürede kalsın gitsin diyor ya esleriniz ne tepki veriyor ben olsam aşırı soğurdum eşimden mesela ki erkekler bu konuda daha hassas 
0 oy
(606 puan) tarafından
Gerek yok anne bn hallederim ihtiyaç duyarsan ararım seni de neticede daha kötü olmaktan iyidir 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,410 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Gonca uğur (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,000 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 693 göst.
2 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 777 göst.