0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayy canlarım benimm okadar uzun postlarim olmuştur. Hepsini sonuna kadar okuyan dostlarıma herkese selam edesim geldii <3

Bugün hep uzun postlara denk geldim hiç birini okuyamadım. Çok uzun diye yarıda bıraktım okumayı. Belkide noktalama isaretleri olmadığı içindir.

Ben hep dikkat ediyorum noktalama isaretlerime :D 

Gönlümden geçen ; ' Uzun post okuyunca insanın gözü yoruluyormus sizi anladım canım . Birdaha uzun post yazmayacağım ( ◜‿◝ )♡ '

Aklımdan geçen ; ' Elimde değil detaylı anlatmazsam beni tam anlamazsınız diye düşünüyorum. Detaylarım gözünüzün önünde canlansın :) Uzun yazacağım mecbur hakkınızı helal edin (◍•ᴗ•◍)❤ '

Seviliyorsunuz kizceler ♡(˃͈ દ ˂͈ ༶ )

9 Cevaplar

0 oy
(319 puan) tarafından
Ben okumayi seviyorum. Cevap yazmasam bile okuyorum sonuna kadar. düşünüyorum hakkinda hepsinin onlari da kendime dert ediyorum bazen :)
tarafından
Bende ağlıyorum bazen etkilenip ❤️
(319 puan) tarafından
Aglayamiyorum artik ama gerçekten anlıyorum hepsini..
tarafından
Allah'ım derdi olana tez vakitte dermanını versin ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Kız seninkiler yine iyi valla diğerlerini gör sen. 
tarafından
Valla en uzun ben yazıyorum sanıyordum ama hiç nokta olmadan yazanlar çok. Felan filan diye yazanlar çok :)) anlamıyorum okudugumuda :D
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Senin uzun postlar sürükleyici anlatıma sahip beğeniyoruz ;)
tarafından
Ayyy kuzumm benimm Allah razı olsunn ❤️ ☺️
0 oy
tarafından

Hahaha ben de cogu postu uzun diye okumuyorum ama sen konudan konuya atliyosn sonunu nereye baglicaksin diye merakımdan bi bakiyorum hepsini okumusum :D

tarafından
Hahahahhh haklısın valla canım post başlığına bakıyorum ohoo diyorum başlıktan başka herseyi anlatmıştım :D
tarafından
Aynen kiz ama baymiyosun bitince keske bitmeseydi diyo insan :D
tarafından
Ayyy dahada uzun yazarım senin için :D benimde canıma minnet yazmayi çok severim :D
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben okuyorum ne kadar uzun olursa olsun;)))

tarafından
Canimmsinn (っ.❛ ᴗ ❛.)っ
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım az önceki güzel yorumun için öncelikle teşekkür ediyorum, güzel bir insan oldugun belli. Sen uzun yorum yaz okurum ben hep. Üslubun da dilbilgin de muazzam canım. Sen de hakkını helal et. Helal olsun varsa. İyi geceler 
tarafından
Durduk yere insanların üzerine gidilmemesi taraftarıyım. Kalp kırmaya değmeyecek bir konum aldırış etme. Sende yorumunla üzdün beni yorum yazdığıma pisman oldum demişsin üzüldüm cidden ciddiye alma burayı herkesin fikri farklı olabiliyor. Onlarida kotulemiyorum tabikide ters bi zamanları olabilir. İnsanların bir essek birde esref saatleri olurmuş. Kız doğru mu yazdım cümleyi hahahah tam hatirlayamadim :)) hakkım varsa helal olsun canım her zaman postlarima yorumunu beklerim. Elestircek bile olsan beni herşeye açığım ❤️❤️❤️
(3,162 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim ben biraz düşünüyorum yazılılanlar üstüne. Bir de senin gibi o kadar dikkat ederim ki yanlış anlaşılmayayım virgülüme kadar dikkat ederim ama karşımdaki de beni kırmasın isterim aynı zamanda. Gördün az önce konuyu kapatmaya çalıştıkça olayı nerelere taşıyor insanlar. Yazdıgımı, niyetimi bilmesem diyeceğim ki adam vurduk heralde. Bu kadar üstüne düşünme ile bu uygulamaya çok da fazla katlanamam ben :) hayırlısı olsun. Sen gönlüme girdin bir kere. İstersen kitap yaz okurum :) senin gibi güzel insanlar lazım. ALLAH RAZI OLSUN CANIM.
tarafından
Cümlemizden razı olsun canım ❤️ ben çoğu kisiye yorum yazmam bile. Belki yanlış anlasilirim diye. Okuyup geçerim. Çok sık girmem buraya. Kafa dagitmaya giriyorum bazen can sıkıcı yorumlar olabiliyor. İnsanın iyice canı sıkılıyor. Eskiden kafaya takardm. Ama kötü yorumlara doğrudur canim haklısın, kendi fikrin saygı duruyorum deyip geciyorum. Ki ben bile merak ettim birşey olmuş gibi sorduğu için sende doğal olarak insanlık edip sordun. Ama dediğim gibi belki kötü bir anında olabilir ❤️ hemen kalbimizi karartmayalim ❤️ sende benim gönlüme girdin canım okadar kötü yoruma yinede kırmadan cevap verdin ❤️❤️❤️☺️(っ.❛ ᴗ ❛.)っ
(3,162 puan) tarafından
❤️❤️ Bu arada güzel kızının bütün resimleri çok güzel ama ben oturarak koyduğun ilk resmi çok beğendim. Bunu da ekleyeyim ☺️☺️
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️❤️ kararsızım sizler yorumlarınızla beni aydinlatiyorsunuz canım teşekkür ederim ❤️☺️
0 oy
tarafından
Genelde bütün postlari okuyorum okumayı seviyorum ben ama nedense senin postlarini daha bı içten okuyorum ☺️☺️❤️
tarafından
Buna duyduğuma çok sevindim canım Allah razı olsunn (っ.❛ ᴗ ❛.)っ
tarafından
Cumlemizden canım ❤️ ☺️
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bende aksine uzun postları çok seviyorum ya hele düzgün yazılmışsa bıkmadan okuyorum senin postlarin mesala bıkmadan okuyorum ☺️❣️
tarafından
Teşekkür ederm canım benimm ❤️❤️❤️ mutlu ettin benii ☺️❤️
(1,778 puan) tarafından
Rica ederim canim ne demek hep mutlu ol ❣️☺️
tarafından
Allah razı olsun canım sende hep gül hep mutlu ol inşallah (っ.❛ ᴗ ❛.)っ
(1,778 puan) tarafından
Ayy Allah razı olsun canım benim ❣️☺️☺️
tarafından
❤️❤️❤️ cümlemizden canımmm
0 oy
(119,523 puan) tarafından