+2 oy
674 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Babamın boşta bir evi vardı kiraya vermiş bugün 1500 TL ye.karsı dairede oturanlar 4000 bine oturuyormuş.... Neden okadar ucuza verdin dedim ahrete duada lazım durumları yoktu dedi. ...

Tüm ev sahiplerine merhamet ver yarabbim amin

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Offf kral ya
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Allah babandan bin kere razi olsun ♡
(9,247 puan) tarafından
Ay amin canım sagalsın
0 oy
tarafından
Amin Allah razı olsun babandan da 
(9,247 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Ayyyy babandan Allah razı olsun 
(9,247 puan) tarafından
Amin Allah digerlerine de merhamet versin
0 oy
(962 puan) tarafından
Amin babandan ve bütün merhamet sahibi insanlardan Allah cc razı olsun
(9,247 puan) tarafından
Amin ınsaşlah
0 oy
(940 puan) tarafından
Allah bin  kere babandan razı olsun cnm
(9,247 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Allah babandan razı olsun ❣
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Ne güzel bir baban varmış. Kiramıza zam yapıldı mesela %50 zam :(
(1,870 puan) tarafından
evet canım ama yaptılar yeni sözleşme imzalattılar sanki yeni oturuyormuşuz gibi yoksa çıkın dedi hamileyim taşınma ile uğraşmak ev bulmak o kadar zor olacaktı ki mecbur kabul ettik. direnemedik daha fazla yeni evlere bakıyorum daha da pahalı kiralar :(
tarafından
Kız tamam da sen düzenli ödedikten sonra çıkaramaz sizi istediği kadar çıkın atarım desin çıkaramaz ..... Herkes kabul ettiği için boyleler siz ciksaniz başkası mı kiralayacak hayvanlar ya
tarafından
Bize iki yüz zam yapacaktı herkes uyguna otururken biz pahaliydik dedim ki elli liradan fazla yapamazsınız bizde insanız size mi çalışalım kendimize mi şuan en ucuz ev benim evim ama  piyasaya göre aksi halde bana göre gene pahalı vijdan olmalı .... Bizim üst kat var sözleşme imzalamiuorlta polislerle de çıkarmıyorlar adam düzenli ödüyorum çıkaramaz beni diyor hakkınızı savunmayip sustukca herkes mağdur ediliyor ve edilmeye devam edecek
(9,247 puan) tarafından
Yuh ya yuh
(1,870 puan) tarafından
Haklısın canım ilk girerken ucuza girdik diye ses etmedik ama bir sonraki yıl da böyle yaparsa sonuna kadar hakkımızı arıcaz
0 oy
tarafından
Benim babamda ucuza kiraya veriyordu. Kendide kiracı halden anlıyor. Sonra kiracı çıktı evi bana verdi. Allah razı olsun ondan. Yoksa Ankara'ya gidiyordum oturmaya. 
(9,247 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(917 puan) tarafından
Ne kadar güzel yürekli bir baban varmış çok şanslısın
(9,247 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(6,361 puan) tarafından

Benim eşimde bi dairemiz kirada aynı apartmanda 2500e kira veriyolar zamlardsn sonra bizim 1250 eşim zam yapmadı :)allah razı olsun babandan 

(9,247 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Allah razı olsun babandan ve baban gibi olan insanlardan dünya hala dönüyorsa iyi insanların hatrina 
(9,247 puan) tarafından
Cok dogru söyledin
0 oy
tarafından
Zıt olsun diye demiyorum ama pisadaki fiyata bakıp diyorsun ki bin beşyüz yine pahalı bana göre ... Evet şimdiki evler 4 bin onların insanlığı yok ... Bence şimdi bir ev 800 den girilmeli sonra zamlanmali sen şimdiki durum için vijdanli diyorsun ama yine ucuz değil bence 
(830 puan) tarafından
Katılıyorum
(9,247 puan) tarafından
Mekana göre tartışılır canım bu benim ev kira 700 TL y00 le gşrdik ama karşımda Bulgar dağları var manzaram bu babamın ewi Eyüpsultan gazıosmanpasa arasında merkez
0 oy
(119,251 puan) tarafından
aah babalar ♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Rabbim babandan razı olsun ne güzel bizim ev sahibi de yeni yapılan büyük binalar bin den başlıyor 2 bine kadar çıkıyor diye 25 yıllık 90 metre kare evi bin tl yapmak istedi Rabbim vicdan merhamet versin
(9,247 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Aynı benim annemle babam. İstanbul'da çok güzel bir evimiz var yeni zamlı hâliyle 1500 TL kirada çevremdekiler hep 4 üzerine vermiş. Annemde diyor tek çalışan var evde çocukları olacakmış askeri ücretli tek çalışan insan nasıl ödesin yıllarca kirada gezdik yazık insanlara diyor. Düşün ki oradan aldığı kiranın üzerine koyup kendi farklı ilde kira ödüyor. İstanbul'dan 1500 alıp 2500 kendi kira ödüyor bin TL zam yapmış annemlerinki. Allah senin babanlardan da razı olsun insanlarda vicdan kalmadı o arttırdı diye digeride arttırıyor.
(9,247 puan) tarafından
Allah ıyılerım sayısını cogaltsın
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Gerçekten takdire şayan
(9,247 puan) tarafından
Optum seni
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Allah razı olsun, tebrik ederim gerçekten. 
0 oy
(7,574 puan) tarafından
E guzel cnm♡
0 oy
tarafından
Ayy dövesim geldi diye okudum içim bir hoş oldu. Ne güzel keşke herkes böyle güzel kalpli merhametli olsa 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 704 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,480 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 362 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.