0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
kizlar biz üç kardeşiz teyzemler diger kuzenlerimi bide en büyük ablamı hep paylaşırlar storilerinde sanki biz dış kapinin dış mandalıymışık gibi az oncede baktim teyzem ablamin resmini koymuş instagramına evladım gibi canım yeğenim diye öyle bisey yazmam gerekiyorki sağlama otursun cuk diye ne yazayım yada yazmam gerekmi çok sinir oldum çünkü

14 Cevaplar

0 oy
(6,226 puan) tarafından
Yani ben olsam bir şey yazmam gerek yok demek ki onu daha yakın görüyorlar ya da sizinle bir tartışması bir anlaşmamazlığı falan mı oldu o yüzden mi size karşı bu tutumları
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Ben yazmam onu daha çok seviyor olabilir ne var bunda ki 
0 oy
(56 puan) tarafından
Bende de etrafımdakiler birilerine bağlanıp onlarla birlikte dost olup benden uzaklaştıklarında çok mutlu oluyorum tersim galiba:))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Tabiki hicbisey yapmamalisin ya. Birileri birilerini daha çok seviyor diye hiçbir şey yapılmaz  bence. 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Bence bişey yazma. Anlayacak olan insan zaten sizi de düşünür ona göre paylaşım yapardı. Hiic tınlama. 
0 oy
(184 puan) tarafından
Bende olsam yazmam. Onun yaptığını yaparım başka teyzen yada halan varsa paylaş herkes senin gibi olsa varlığın yeter flan yazardım
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Alakasız davranış olur teyzen ablanı daha çok seviyor olabilir yani benimde bir halamla aramdaki muhabbet hep farklıdır birbirimize daha düşkünüz ablamda teyzemle öyle mesela aşırı samimiler ama niye ablamı seviyorsun demem tam tersi mutlu oluyorum bu durumdan. 
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Demekmki diğerlerini daha cok seviyor ben olam hiç önemsemem yazıp da göğe cıkarmam
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence de bi şey yazma.Allsh muhabbetini arttırsın de geç
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Hiçbir şey gerek yok bence isteyen istediği fotoğrafı koyar
0 oy
tarafından
Ya kimi seveceklerine de karışmayın insanların tövbe yarabbiiiiiimmmm, size mi soracaklar Allah aşkına gerçekten bi tuhafsiniz 
0 oy
(1,792 puan) tarafından
En büyük ablaniz belki onun çocuğudur annenize vermiştir olamaz mı öyle şeyler oluyor mus önceleri çocuk verme durumu 
0 oy
(562 puan) tarafından
Hiç birsey yazma küçük düşmüş gibi olursun. Demekki daha çok seviyor onu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 284 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,485 puan) tarafından soruldu
+2 oy
39 cevap 675 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.