0 oy
980 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanamgil suları dondugu icin bana geldiler demiştim. 4 aylık hamileyim 7 aylikta kızım var. Yinede dört aydır elimden geleni yaptım yemeklerini çaylarını kahvelerini meyvelerini hiç biselerini eksik etmedm surat asmadim ama bugün hiç degmediğini anladım. İki yildir hamileyim diye kıyafet almiyordum bugn esime hiç kıyafetm yok Memlekete gidicez iki üç parça bişe al bana dedim tmm dedi dışarı çıktık pahalı diye vi tane al yeter dedi bende insan içine cikicam ayıptır bı iki bişe daha alalım dedim. Hayır dedi yüzünü astı bende kızdım çıktık eve geldik. Kızdım herkese gelince var bana gelnce yok diye. Dün görümcem aradı çaycı istedi en ucuzu 350 TL ona tmm dedi bana gelince yok diyor. Eve küs geldik kaynanam karıştı bende dedm karışma aramıza biz karı kocayiz kussek bile biz halledelim sen karışma dedim. Oda karışirim oğlum parası yok demekki al bı tane nolms fln dedi oğluyla bir oldu bir sürü laf dediler. Ben odadan çıktım odada fısır fısır konuşmaya başladılar dinledim ama anladığım tek şey kaynanam bunu nerden buldun sen nerden buldun dedi oda ben nerden bilim böyle şerefsi.z cikacagni dedi. Onu duydum daldım içeri siz dedm fısır fısır ne konusuyosunz sesli konusun bizde duyalm. Kaynanam bı an süt dökmüş kediye döndü ben ona kiziyodum bilmem ne dedi. Bide ben bekarken bı arkadaslar tartışmıştm onu kaynanama söylemişler o edepsiz gibisine. Yüzüme vurdu sen bekarken tartissmissn bana demişlerdi diye bende dedm ben şuan o arkadaşımla hala görüşüyorum düğünde savdicmdi neyin kafasını yaşıyorsun asil senin hakkında akrabaların neler dediler biz duymazdan geldik dedim. Snra yemek yerken bsktm yüzünü astı öptüm sarıldım dedm büyüksün sesim yukseldiyse k.bakma dedim. Çay fln yaptım. Eşim odaya gelmedi yanına gittim dedim sana nerden buldun bunu mu dedi ben mi yanls duydum dedim evet öyle dedi dedi sende nerden blm böyle çıkacağını mı dedin dedm evet dedi. Bunu duydum sanki kafamdan aşağı kaynar sular döküldü ağlaya ağlaya odama geldim. Aylardır önümde çocuk hamile hamile hizmet ediyorum kadın bunu nerden buldun diyor bide napalim hamileyse hamileyim de hamileyim diyip duruyor dedi. Kızlar bana akıl verin ben ne yapayım şimdi içimden evi terketmek geliyo eşim annesini tutuyo beni gözü görmüyor nolur akil vernq çok caresizim

33 Cevaplar

0 oy
(9,677 puan) tarafından
Sana akıl vere vere bi hal oldu. O adam senin ağzından burnundan kan getirmiş döverken daha neyin aklını verelim ya? Çık git diyoruz yok hala duruyorsun daha çok canın acır böyle 
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kaynağı sarılıp öpmek nedir yaaa. İğrenç nasıl öptüm kizzzzz
0 oy
(561 puan) tarafından
En buyuk hata eşinin almayacaksa anasini karistirmamali kavganizi da baskasina anlatmamaliydi bu anasi da olsa biz de birbirimize cok gireriz ama ne benim anam bilir ne onun anası . Kari koca arasina seytan bile karışmamış deseydin bide kaynana degmiyo valla ne yaparsan yap ben hamile degildim ama ettigim hizmetin haddi hesabi yoktu degmiyoorrr . Kaynanan icinde sende aynisini de nerden ciktiniz karşıma de ne bicim konusuyosun derse senden öğrendim duydum dersin 
0 oy
(561 puan) tarafından
En buyuk hata eşinin almayacaksa anasini karistirmamali kavganizi da baskasina anlatmamaliydi bu anasi da olsa biz de birbirimize cok gireriz ama ne benim anam bilir ne onun anası . Kari koca arasina seytan bile karışmamış deseydin bide kaynana degmiyo valla ne yaparsan yap ben hamile degildim ama ettigim hizmetin haddi hesabi yoktu degmiyoorrr
0 oy
tarafından
O kadar lafı ettin madem ne diye gidip öptün madem alttan alacaksın o zaman ne diye o kadar lafı ettin kararlı dik duruşlu ol biraz 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
******** olan esinmis üzgünüm dayımın eşi zamanında vereme yakalanmış rahmetli dayıma nene demiş bırak bu veremliyi sağlam bı hanım alalım sana diye dayım kabul etmemiş tabi ama yengem bunu duymuş içine oturmuş çıktım sergiye Allah'ım bana böyle yapıyor benden başkasından hayır görmesin diye dua etmiş bileydim tutacak başka bişi ederdim der hep anardi rahmetli anneannemler falan da bakmış ama en çok onda durmuş onun evinde can vermiş demem o ki beğenmediğini eline kalıyor insan sonunda bunu idrak edip davransalar insanlar keske
0 oy
(7,286 puan) tarafından
Keske hic sarilmasaydin asil onlarin senin gönlunu almali asla yuz goz olma fazlada kendini yorma yapmiyorsun diyecek olursada simdiye kadar yaptiğimi 1 dakikada silip attiniz ben yoruldugumla kaliyorum artik kendimi yormayim bari de nasil olsa kiymet bilinmiyor de
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla hata sende canm sen böle olursan gelen de vurur giden de o kadar lafa rağmen sarılmak nedir???
0 oy
tarafından
Keşke gidip öpmeseydin çay yapmasaydın 
0 oy
(7 puan) tarafından
Daha once benim arkadasiminda basina geldi canim.oda cocugunu alip ailesinin yanina gitti ailesi cocuklari gostermedi  babasina sonra adam pismam oldu bodaha yapmicam dedi sende oyle yap belki pismn olurlar cnm
0 oy
tarafından
Kız gittin bide kadını mı öptün. Ben evden kovardım heralde :) sen fazla yumuşak davranıyorsun sanırım bunlara. Bide hizmet etme kimseye hem hamilesin hem bebeğin var nasil yetişiyorsun. Kaç aydir sizdelermiş batmıyo mu hiç yaptıkları. Eşine de bi ayri sinir oldum insan karısına ş.erfsiz nasil der yahu
0 oy
(2,619 puan) tarafından
Bence çayı kahveyi ağırdan al. Takdir mi ediyorlar sanki. Kusasın geldiği zaman da elimde tepsi var önümde kaynana var deme hiç tutma kendini koyver gitsin:D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 512 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 535 göst.
+1 oy
17 cevap 516 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,297 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu