0 oy
534 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

bunu tulumun rengi olarak seçtim 

image

Bu rengide iç badisi için seçtim kızımın doğum günü için sizce renkler nasıl kizlar??? 

image

Bu tarzda bi tulum modeli ama ben kadifeden yaptrcm kumaşını bide şapkası bone olucak sizce güzel mi ?

NOT: kumaşa bakickms bayan inşallah vardır da bu renkler yapar :)♡

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence iç barışı beyaz olsun ki tulum kendini göstersin ..
(3,769 puan) tarafından
Haklisin canım ama beyaz da ne bilim çok açık durur diye dsndm ton farkı daha hoş bnce:)
tarafından
Örneğe bak ne kadar güzel durmus  sonucta pişman olursun soyleyim :)
(3,769 puan) tarafından
Balonlarda satılı pembeli morlu düşünüyorm:))
tarafından
Morun canlı bı rengini tulum rengi seç iç vadisini beyaz seç balonları da metalik parlak balonlardan al mor sarı iyi bence  pembe olmaz
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Çok güzel cani
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
tarafından
Senin elbiseleri anlayamadım ama minnoşunkine bayıldımmmm çok şeker :) 
(3,769 puan) tarafından
Ben kendime elbise almdm:) o elbise renglerindn yaptrcm yani kızımın tulumunu:))
tarafından
Hııı şimdi anladım lila kadife olacak öyle mi ;) güzel oluuuur..
Hahhah ben baya yanlış anlamışım mevzuyu :D
(3,769 puan) tarafından
Neblm kadife güzel görünüyor diye ole istedim:)
Neti heryeri talan ettim kız bulamadım yok tulum bunu buradan tnistgm bir canım arkdsm var onun sayesinden buldum o site yi yani
tarafından
Kesinlikle kadife güzel gösterir bencede, inşaallah herşey istediğin gibi olur, tatlı telaşlar...
(3,769 puan) tarafından
Inşallah canisi ya valla kaç zamandır başına ağrılar giriyor artık talan ettim her yeri yok tulum filan
Inşallah istedgm şekilde yaparlr gelir
Nrmlde kutlamyckdm bi pasta yaptrckdm okdr ama annem çok düşkün kızıma benden daha çok herkez onun kızı der :) bende yapayim bari ddm
0 oy
tarafından

Böylede guzl olur cnm

image

(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim çok güzellermiş ama ben elbise istemiorm kndme elbise almdm o elbise renklerinden yaptrcm eğer olursa kızımın tulymunu
tarafından
He anldm cnm
0 oy
(628 puan) tarafından

Resimdeki gibi olmaz. Biraz daha canlı bir renkle beyaz iç tercih edilirse tulum kendini gösterir. Yoksa tulumun modeli belli olmaz canım.

(3,769 puan) tarafından
Öle mi diyorsunuz :/?
(628 puan) tarafından
Kesinlikle çocuğa uygun daha güzel renkler var. Cıvıl cıvıl olsun en azından özel bir günü olduğu belli olur. Ne bileyim ufak tefek detaylarda düşünülebilir. Güzel bir işleme askılara yada bir cep detayı işlemeli. Tamamen tercih meselesi. Benimde kızım olacak ona şimdiden düşünüyorum herşeyini.
(3,769 puan) tarafından
Ewet çok güzel düşünmüşsün canım:) ama inan tulumu zor buldum mecbur yaptrcm bide ben birazda sade sıklık çok severim elimde değil hep sadete gidiorm:) :(
Bide masa sus filan onlar cıvıl cıvıl olucak ya oyuzdn sade istedim çok güzel elbiseler var cıvıl cıvıl ama kızım daha yürüyemiyor buyuzden istemedm
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bence tulumun altına beyaz ya da krem rengi bi badi giydir canım 
(3,769 puan) tarafından
O ilk resmdki elbisenin rwgninden yaptrcm eğer olursa ins onun altına da beyaz gibi direk geçiş istemedim ton farkı daha hoş geldi
(2,332 puan) tarafından
Anladım canım sen bilirsin
0 oy
tarafından
Tulumun içine o renk olmaz boğar aynı renk gibi beyaz olmalı
(3,769 puan) tarafından
O ilk resmdki elbisenin rwgninden yaptrcm eğer olursa ins onun altına da beyaz gibi direk geçiş istemedim ton farkı daha hoş geldi
tarafından
Bence krem yada beyaz canım yaaa
0 oy
tarafından
Aynı rengin farklı tonları boğar canım. Ic beyaz ya da krem ekru olabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 242 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 980 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu