0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Simit yerken bi baktım diş cigniyorum ne acı hissettim ne de ses duydum zaten hafif kırıktı koku kaldı devlet Hastanesi de yapmıyor dış kaldım böyle başta kökünü çekip herhalde başka diş takılır dimi kızlar

11 Cevaplar

+1 oy
(44,758 puan) tarafından

Kizz bir dur resim pat diye onume bole cikinca bi guldum nasilda gostermis yaa:D

tarafından
Ya mahvetti beni bu dis tam da belli olan yer :D
(44,758 puan) tarafından
Kizz ben daha 26 yasindayim 4 disim cekildi 3 dise dolgu yapildi simdiden boyleysem
(44,758 puan) tarafından
Onu cektircen ordan yerine dis yaotircan implant gibi
tarafından
Acaba bunu çekip yerine dis mi yaparlar dolgu da olmaz buna :D
(44,758 puan) tarafından
Kizz yok cektircen dis yapilir implant olur
-Reklam-
0 oy
(867 puan) tarafından

image

Baaaaak ben de boyle kaldim. Bakalim ne olacaaakkkkkkk. Gulmekten utanir oldum 
(44,758 puan) tarafından
Dis yapilir implant yani
(867 puan) tarafından
Benim megerse süt dişimmiş  bir yıl önce çektim. Doktor ya tel taktir hakiki dişin hâlâ yerinde dedi. Tel taktir aşağıya çekilsin yerine otursun ya da kaplama dedi
(44,758 puan) tarafından
Teli bilmemde kaplamda alttan tutacak disnolmasi lazim annemde yaptirdi ana disleri nohut kadar birakiyolar kucultup kaplamyi geciriyolar hic dis yoksa implant en guzeli ana dise en yakin olani
(867 puan) tarafından
Aaaaaah ah hastaneye gidemiyorum ki durumlardan virüs falan. 4 aylik oglum var. Çıkamam off
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Olsun kız gülüşün yeter☺️
0 oy
(3,874 puan) tarafından
canim ya daha once dis rontgeni cektirdin mi , kirilan disin kopek disin o da en saglam dislerdendir . bazen kopek disi damagin icinde kaliyor o yuzden sut disi agizda kaliyor , acaba kirilan sut disin miydi , anlatabildim mi bilmiyorum :)
tarafından
Cektirdim canım kimse bir şey demedi zamaninda kaynanam mısır patlamisti bende bana bi yedim o dişim kırıldı yarım kalmıştı şu discilerin dis yapmasını bekliyordum ki çok geç bugün simitle kırıldı
0 oy
tarafından
İstemsizce güldüm aşırı tatlısın ya :Dd ♥️
tarafından
Kız bende istemsizce gülüyorum kendime baktıkça :D senin gülmen normal yani teşekkür ederim :D
0 oy
tarafından
Yaparlar kuzumda şuan devlet calismiyo:)
tarafından
Ozel de basta cektiricem sonra baska diş taktircam ah ah bi de kocam geliyor adam dişli bıraktı dişsiz bulacak :D
tarafından
Anan geldi beni dovdu de :) sen yokken meydani boş buldu de:)
tarafından
Kız onun yüzünden oldu zaten kaynanam patlamış mısır patlamıştı bana onu yerken yarisi kırılmıştı simdi tamemen kırıldı :D
tarafından
Tamam işte dövdü beni dovdu de :)
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Haha çok güzelsin:D
tarafından
Kız sen benimle dalga mi geçiyorsun şimdi :D
(4,290 puan) tarafından
Hayır kız gerçekten çok sempatik ve güzelsin:)
0 oy
tarafından
Aciller çalışıyor canım acile gidip çektir yok o kök çok sıkıntı verir dışını de sonra yaptirirsin artık geçmiş olsun 
tarafından
Eşim gelecek haftaya gider özelde çektiririm dedim ama bilemedim
tarafından
Devlet bakmıyo diye ozellerde anasının nikahı olmuş geçen arkadaşın kızını götürdüler diş çekip dişler kaymasın diye bir sabitleyici koymuşlar 500 tl devlette acilde çektir zaten senin ki acillik bir durum sonra istediğin yerde yaptirirsin dışını
tarafından
Acillik mi sence ayy giderim bi de bunun icin geldin derlerse
tarafından
Olur mu canım diş kırılmış kök kalmış orada sen şimdi onun ağrısını hissetmezsin ama hava aldıkça sıcak soğuk bir şeyler yiyip içtikçe canını alır demezler tabiki de bunun icin mi geldin diye dışın acil başka nesi olacak ki ")
0 oy
(1,720 puan) tarafından
haha cok tatlısın kız bırak öyle kalsın nazar boncugun olsun)))
tarafından
Kız nineler gibi dişsiz kaldım :D kocam geliyor adam dişli bıraktı dişsiz bulacak :D
(1,720 puan) tarafından
hahaha her Güzelin bir kusuru vardır kız :D
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Nolurrr böyle  kalsın ...

Çok  Tatlı  olmuşsun  Masallah  ya bu düşüncemde  Çok  ciddiyim bu arada yerinde olsam yaptırmam 
tarafından
Kız yaş 21 kaldım dişsiz :D teşekkür ederim ama ben çok cirkin olduğumu düşünüyordum :((
(2,780 puan) tarafından
Yok gerçekten  cok tatlı  olmus bilmiyorum ama benim o dişi  olmayan insanlarin gülüşüne  zaafim var galiba yengeminde oyleydi ben begeniyodum kendisi gitti yaptırdı  pisman  olmuştu  ☺️ Bende ona iyi oldu beni  dinleseydin gülüsün  guzeldi demistim
0 oy
tarafından
Kökü durduğu için üstüne diş yaparlar canım sağlam fişi çekemezler kardeşiminde böyleydi üstüne diş yaptılar çok uzun bişey değil 
tarafından
Ayy inşallah ya korkuma gitmedim sonunda kırıldı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 160 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 981 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 535 göst.
+1 oy