0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (199 puan) tarafından
Kızlar Allah rızası için aranızda doktor olan varsa yardım etsin ya 1 haftadır bebeğim hasta götürmedigim hastenede kalmadı ateş ishal boğaz balgam bunlar var 3 kez hava verildi  her gittim doktorda kan alındı bakıldı kaka tahlili yapıldı vs hasta bronşit dedi biri diğeri grip dedi aynı şekilde bende gribim saatlerce ağlıyor sure açıyorum memeyi reddediyor ilaç kullanıyorum doktorun yazdığı Antibiyotik parol burun spreyi ama hala çok ağlıyor kafayı yiyorum resmen ilk çocuğum ilk defa hasta oldu yardım edin lütfen

(Bugün tam 4 aylık oldu )

7 Cevaplar

0 oy
(7,707 puan) tarafından
Ek gıdaya geçmiş olsa diyeceğim bir şeyler olabilirdi ama maalesef bilemedim. Doktorların verdiği ilacı kullanmaktan başka çare yok gibi
(199 puan) tarafından
Günlerdir hastanelerdeyim herşeyine bakıyorlar ama okdr çok ağlıyor ki bilmiyorum ya niye böyle
(7,707 puan) tarafından
Sürekli ten teması yap. Kucağından indirme. İşlerin varsa da kalsın canım evi b.ok götürecek hali yok ya. Sen iyi beslen. Suyu bol iç ve çocuğa da içir, su kaybediyor çünkü. Kucağında gezerken emzir çoğu zaman. Öyle öyle geçecek inşaAllah
(199 puan) tarafından
Su veriyimmi artık hiç vermedim daha önce ev sorun değil annem yanımda oo yardımcı oluyor çok emiyordu sürekli memede olan bı bebekti şimdi ağzına alamıyor bile tutmayi unutmuş gibi dediğiniz gibi ten teması sürekli kurucam teşekkür ederim (✿^‿^)
(7,707 puan) tarafından
Ben doğdu doğalı verdim canım az az başla istersen. O kadar su kaybetti
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oy kuzum,Allah iyilik versin canım 

Hasta olunca biz de yemek yiyemeyiz canı istemiyordur sabret,meme vermeye devam et 
(199 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah
Reddediyor sürekli memede olan bebek şimdi unutmuş gibi sürekli ağlaması var
0 oy
(985 puan) tarafından
Benimde oğlum öyleydi tan 4 aylıkken bronşit oldu ben o süreçte ılık su içirdim balgam söksün diye çünkü boğazı balgamla dolu olduğu için ilaçta içmiyordu.  Geçmiş olsun 
(985 puan) tarafından
Ben ilk zamandan beri veriyordum . Hem zaten bazı doktorlar da öneriyor.
(3,551 puan) tarafından
2 cay kaşığı pekmeze 1 çay kaşıgı tereyag koy ısıt. Geri onu ılıyınca 1 cay k sabah 1 çy k akşam içir üstüne su ver kaynamış ılımış balgamı atar. Benimki de 4 ayda hasta olmuş ilaçsız böyle atlattık. Sabah akşam da burnunu aç..
(450 puan) tarafından
Bol bol emzir sende su iç bol bol sütun oksun
(985 puan) tarafından
Bebeğe pekmez verilmez bence ağır gelebilir tabi yine sen bilirsin
(3,551 puan) tarafından
Hasta olunca veriliyor canım. Su içiyorsa tabi.. Beniö oğluma ilaç vermedi özelde bir doktor. Balgam da ciğere inmemişti bunu yap dedi. O değişik bişi yağla karışınca öksürğnce pat çıkartıyor balgamı.
0 oy
(450 puan) tarafından
Benimde kızım böyle oldu bağırsak ultrason çekildi en son enfeksiyonu çıktı bağırsaklarda sen özel doktora git devlett ilgilenmiyorsa ben devlet doktoruna gtrdum o bkti gaita testi istendi allhh şifa versin canım üzülme iyi bı doktora git
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Zeytinyagi ve karabiberi isit sırtına masaj yap eli yüzüne dönecek sekilde kusarak atiyor balgami

O ayda uyku gerilemesi dönemi var ayrıca dis kökleri geliyor yavaştan yukari dogru. 

Ataklar ağır geciyor demek ki.
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benim kızım da o şekilde çok hasta oldu bizede doktor buhar makinası alın eve dedi buhar ilacı yazdı günlük yaptım ve sarımsaklı zeytinyağı yapıp yatmadan önce ayaklarına surdum onu da deneyebilirsiniz oda iyi geliyor doktoruna sor canım klomaks antibiyotik vermişti bize gerçekten 1 haftada toparlan di kullaninca sakıncası yoksa al kullan göğsüne ve ayaklarının altına viks surebilirsin
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Karnımı doymuyor acaba canım yaaa emiyomu sütün nasıl yada ağrısımı var derdini anlatamıyorki çok zor bu zamanlar Allahım şifasını versin biran evvel.
tarafından
Ağız yarasımi var emmiyor ki birde çörek otu yağıyla mesaj yap evde sürekli buhar olsun sırtına hafif hafif vur ki balgam dökülsün geçmiş olsun emzir o ağladıkça sakın kal sev konuş kucakla kendini güvende hissetsin ben saatlerce konuşuyorum mem mem diyee sarkilar söylüyorum bide yalnız karanlık bir odada emzirmeyi dene
(199 puan) tarafından
Herşeyi deniyorum öksürmekten tutamıyor ilaçlara devam ediyorum bakalım bı kaç güne geçmezse uygularım teşekkür ederim (✿^‿^)
tarafından
Geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
7 cevap 219 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merve2020 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.