0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar kardeşim sürekli hüngür hüngür ağlıyor annemi  elini bırakmıyor kimsenin konuşmasını istemiyor ses duymak istemiyor annemi sürekli istiyor sizce neden 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaşı kaç bisilerden mi etkilendi biri falan mi korkuttu
(1 puan) tarafından
Yok herseg yolundaydı birden oldu .içimde birsey var diyor benim aglamami sagliyor
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 
0 oy
tarafından
Küçük mü Allah korusun tacize felan mı uğradı çünkü böyle bir durumla karşılaşınca bu tepkiler  çıkıyor ortaya 
tarafından
Nazar olmuştur belki içi daralıyordur. İnşirah ayetel Kürsi felan okuyun nas ihlas fatiha
(1 puan) tarafından
Okuyoruz ama değişen bisey olmuyor hastaneye götürecek psikolojik olabilir diye .çünkü durmadan ağlıyor ve annemin yanından kalkmasına bile izin vermiyo
tarafından
Rüya felan olmuştur konuşmaya çalışın eğer geçmezse iyi bir hocaya götürün kel bir yere felan basmış olabilir
(1 puan) tarafından
Nasil yani
tarafından
Kel yerler çöpün kenarları ekmek kırıntıları tuvalet banyo gibi yerlerde besmelesiz bastıysa
İçi daralır iyi bir hocaya götürürse iz olur üfler geçer
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kuzum kaç yaşında kardeşin. Aman yalnız bırakmasın annen. Bir arkadaş bahsetmiş taciz vs durumu olabilir diye bu durumu önemseyin. Ve üzerinde durun. Özellikle sormayın. Ancak ne olursa olsun size güvenebileceğini hissetsin. Ve ne anlatırsa anlatsın inanın. Farazi bir örnek veriyorum abim taciz etti diyebilir bir çocuk aile sus bakayım olur mu öyle şey dese çocuk hem kendini yalnız hisseder ve tacize mahkum oldugunu hisseder ve tacizci de davranışına daha rahat devam eder. İnşallah sizinki bu tarz bişey değildir ama bunlar da aklınızın bir ucunda olsun. Muhakkak psikolog yardımı alın. İnşallah tez zamanda iyileşir kuzucuk 
(1 puan) tarafından
Yok öyle birsey değil biz nazar olabilir dedik
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Nazar olmus olabilir canım bi okuyun Ayetel Kürsi nas Felak çok okuyun
0 oy
tarafından
İçimden beni ağlatıyorlar diyor demişsin kuzum yorumda hocalık bence kardeşin . Anneme yeni gelinken muska yapmışlar o yüzden annem biraz üzülse mesela hastalanır hemen gözyaşı hiç eksik olmaz anne ağlama dedikçe siz üzülmeyin kızım ben ağlamıyorum beni ağlatıyorlar der bildiğiniz bir hoca varsa okutun bence çünkü doktora götürdük doktorluk değilmiş annemin hocası var su okur annem onu içince düzelir geçmiş olsun Allah'ım şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
7 cevap 182 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
18 cevap 444 göst.

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı

...