0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 ay olacağız yarın sürekli emmek istiyor ama çok emince kusuyor. Bir de kucağa alıştı yatağa koyunca uyanıyor yardım edecek kimsem de yok eşim geç saatlere kadar çalışıyor zaten gelse de yatıyor direkt annemgil gelmiyor yanıma kaynanam zaten hasta bir ayda 12 kilo verdim uykusuzluktan yıldım var mı tavsiyesi olan sütüm azaldı ya stresten

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabır malesef. İlk zamanlarda seni istiyor tabi güvende hissediyor. eşin geç de gelse geceleri ilgilensin biraz sen emzirmeye kalk dinlen. mecburen geçecek öyle böyle bu süreç
tarafından
Sanki zaman hiç geçmiyor gibi geliyor uykusuzluktan kafayı yicem
tarafından
valla günler geçmiyor ama haftalar aylar çok hızlı geçiyor emin ol :)
-Reklam-
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Bizde 24 günlüğüZ aynı durumdayım göğüslerim yara canım çok acıyo geçecek ama biraz zor geçecek sadece sabırlı ol mama veriyomusun ben veriyorum sma doyurucu gazda yapmıyo günde bi kere veriyorum uyuyo rahat ediyorum yoksa saatlerce memede uyumuyoda
tarafından
Benimki çok gazli iki saate bir emziriyorum sütüm yetiyor mu bilmiyorum da kimse bana mama önermedi ki kimse bana bir şey demedi ki ne doktor mama kullan dedi ne başkası bilemiyordum ne yapacağımı ilk bebeğim kimse de olmayınca yanidma bunaldim annem gilde kalmistim ilk zamanlar şimdi evimdeyim alışayim diye geldim de ne zormuş ya :"(
(17,645 puan) tarafından
:( bize doktor dedi kullanın diye çünkü sütüm 3 gün yeterli gelmedi çok açtı kıyamam sana ya lohusalık bi taraftan bebeğin zorluğu bi taraftan istersen al mama doktora sorup ben emzik aldırcam bugün inşallah tutarsa biraz daha rahat olurum uykusuzluk cabası Allah yardımcımız olsun kolaylık versin
tarafından
Kız alacağın emziği söyle bana ya ben eee baby aldım tutmadı pitirdicigim Allah senin de yardımcın olsun canimm
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Canim emin ol bunların hepsi geçecek sadece sabır.Ilk 3 ayda biraz zorlaniyor insan daha sonra alışıyor kusmasi normal fazlasını kusuyor ama reflu felannda oluyor bazi bebislerde bilemiyorum onu.Telefondan dua ac süre ac sürekli 
tarafından
İlk üç aydan sonra düzene biniyorsa sabrederim ama hep böyle gidecek gibi geliyor sanki zaman geçmiyor hic

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dorukunannesi33 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysegul&20 (3,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.