0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar 11 günlük bebeğim sürekli emmek istiyor beşiğine yatırınca aşırı ağlıyo emzik de almıyor napsam ne etsem bilemedim aç o yüzden ağlıyor diyorlar aç da değil zorlanıyorum yetemiyorum hissine kapıldım 

5 Cevaplar

0 oy
(3,764 puan) tarafından
Emicek tabi cnm sürekli emzircen
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Emmekten başka birşey bilmediği için hep emmek istiyor ilk zaman sonra sonra geçiyor merak etme bana da hep aynı şeyi dediler hala da diyorlar 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Canım daha çok ufak ilk günler öyleydi benimde sürekli memedeydi resmen uyuyordu bırakıyordum 15 dakika anca duruyordu zaman geçtikçe daha iyi olacak merak etme. Ben mama takviyesi de vermiştim sütüm azdı. 
(9 puan) tarafından
Mama bende verdim sezeryanlıydm sütüm hemen gelmedi şuan emziriyorum akabinde mama veriyorum mamayı ağzından çıkartıyor yutmayı
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Canım açlığını cisli bez sayisini kontrol et düşük değilse sorun yok. Onun dışında zaten 15 dakikada bir emecek 2 ay kadar böyle gidiyor 
(9 puan) tarafından
Sürekli kontrol ediyorum canım iyi dolu yani çişi üzülüyorum ilk anneliğim elimden bişi gelmiyor
0 oy
(7,576 puan) tarafından
benimde 11 günlük kizim evet aç oldugunda veya gazi oldugunda agliyor sürekli emecek ztn benimki acikinca uyaniyor geri uyuyor gazi kakasi oldumu uyumaz sivaxlarim sirtini dik tutarim kakasini yaptimi bezini deistiririm tekrar emer uyur 
(2,468 puan) tarafından
Anladım canım ben götüreyim doktora pazartesi günü o zaman
(7,576 puan) tarafından
Emerken oluyor sanki simdi farkettimde hizli nefes alip verdikce ama emerkn sadece
(2,468 puan) tarafından
Evet emerken oluyordu benim sonra burnunu temizleyeyim dedim bu serumla temizliyorlarya sonra göğsün de de olmaya başladı
(7,576 puan) tarafından
Sen gotur genede canim saglikla buyut insallah kuvezdeydi demi bebegin cikmasina sevindim hizli gidiyor benim ayiptir soylemesi süt yoruluyor sanirsam  ötüyor cocum:)
(2,468 puan) tarafından
Evet canım çok şükür çıktık ☺️ ben de o sorun var çabuk yoruluyorlar bebisler
Sende sağlıkla büyüt inşallah Rabbım acilarini göstermesin inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysegul&20 (3,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.