0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından
Fazlasini kussada, hickirik tutsa da surekli bir aranma emme istegi. Memede uyuya kaliyor yerine koyunca basliyo aglamaya. Sutumun geldiginden de eminim kontrol ediyorum. Altinada surekli yapiyor. Doydugu halde neden boyle... Oneriniz var mi....

4 Cevaplar

0 oy
(10,877 puan) tarafından
Seni istiyor kuzum çünkü.ne yazikki bebeklerin hepsi öyle.benimkide öyleydi ki gece hala beni arıyor yanından kalaktigim an hisseder
(817 puan) tarafından
Yatirinca agliyo kcagimda uyumak istiyo acaba alistirdim mi hata mi ettim hic bilmiyorum ya
(10,877 puan) tarafından
Alışmak değil canım korkuyor cunku.dusunsene seni alsalar evinden tanımadığın kocaman çok değişik bir aleme biraksalar ve sadece bir kişiyi tanışan ve sevsen onun yanından ayrılır misin
(1,015 puan) tarafından
Ne kadar dogru bi tanitim artilar senin olsun+++++
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kaç aylık bilmiyorum ama bebekler doğduktan sonra ilk 3 ay kendilerini hâlâ anneyle bir bütün olduklarını sanırlar .Bu yüzden doğum sonrası 3 aya 4. Trimestr denir .

Sürekli Aranması , bırakınca uyanması ya da hep memede kalması çok normaldir .

Onun için en güvenli yer şu an senin kucagin .Bol bol ten teması yap hatta sling al sar evde slingle yap işlerini kuzu. Çünkü ne yaparsan yap bırakınca uyanicak ve aglycak ,hep seninle olmak istiycek .

Çünkü bu dünyaya yeni geldi ve yabancı .Tek tanıdığı şey annesi .Onun her şeyi sensin ❤️ 
0 oy
(393 puan) tarafından
Kızım ilk zamanlar memeyi çok sevmezdi simdi 9 aylik olacan 8 gün sonra sürekli yakama yapışıyor emmekden ziyade benim  kucağımda dursun otursun diye , gerçi bu sıralar yapışık ikizim gibi geziyoruz ama neyse canı sagolsun evladımın, canları sağ olsun evlatlarımızın.

Bence istediği kadar ver demek ki sana ihtiyacı var miniğin 
(817 puan) tarafından
Veriyrum her seferinde ama bazende emzigi alamadigi gibi mememide alamiyor bu sefer sinirlenip agliyo yani arada mememi tutmayi unutuyo
(393 puan) tarafından
Kıyamam ya olsun bu zamanlarda geçer  bizim de henüz çok çok yolun başındayız  tabi bebis kac aylik Bilmiyorum ama :)
0 oy
(673 puan) tarafından
Emzik al kurtul bacım belli ki çocuk doysacda emme ihtiyacı var 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysegul&20 (3,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dorukunannesi33 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.