0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Sorunlarımız vardi hallettik sayirilir bende biraz onu yanlış anlamışm her neyse .. doğum gününe var 15 gün e abisi flan mutlaka gelirler aile binasinda oturuyoruz biz ben onun pastasını kendi ellerimle yapmayı düşünüyorum malzemeleri alip ama annesi gilde aracla yarim saattlik uzaklikta sizce onları cagirmalimiym yoksa aile icindemi kutlamalımıym kafam o kadar karışık ki kizlar dediğim gibi Annesi abisi mutlaka hediyelerini alir gelirler abisiyle ayni binadayız... hani hazirlik yapıp ben mi cagirsam onlari davet edip yoksa kendimiz mi kutlasak bilemiyorum gecen sene esimin vardiyası tersti gece kutlayıp supriz yapmstm bu sefer vardiyada uyuyor ben cagirmasamda onlar hediyeyle gelirler bide hediye ne alsam bilemedim onlari cagirsam ekstra hazırlık yapmama gerek var mi sizce sarma börek yoksa bi pasta yeterlimi fikir veririmisnz lütfen 

7 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Çağırırdım ben pasta yanınaada bir şeyler yapardım 
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Abisigil gelirse onlarada de canım düşünmüş çagırmış olursun pastanın yanına bişey yap canım bende öyle yapmıştım eşimin dogum gününde kendim yaptım pastasını da 
0 oy
tarafından
Canım güzelce hazırlığını yap. Bir kaç gün öncedende Annesine haber ver. Hatta senin de bir yakının yakınlarda oturuyorsa onu da çağır. Ben severim . AileLer  daha da yakınlaşmış oluyor. Yalnız kutlamak istiyorsunuzsa da Bir kaç gün öncemi, sonramı biyerlere gidersiniz 
0 oy
(4 puan) tarafından
Ben çağırmam onlar ayrıca kutlar evlendikten sonra artık ikiniz özel ailesiniz çocuklarınızla birlikte. Sonra anne baba geliyor hayat böyle. Yoksa evliliğin kendi çocuğunun yuvanın olmasının ne anlamı var herşeyin yeri veya zamanı farklı olur. Ama aranız iyiyse bi sorun yoksa çağırada bilirsiniz sizin kendi ilişkileriniz.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bence cagır ve tesekkur et eşimi dogurmussun diye
0 oy
(659 puan) tarafından
Annesi abisinden önce annesi gelmeli zaten pastanı ikramlıgını yapmalısın ne kadar sorun yaşasanızda onlarin anne ogul gerçekligini degiştirmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 203 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Karadeniz123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.

377,145 soru