0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
En başta ailem böyle tabii ki inanilmaz sevgisizler hatta nefret ettiklerini bile düşünüyorum çünkü artık ben nefret eder hale geldim evdekilere selam vermezsem asla selam vermezler nasılsın dediğimde iyiyim derler ama asla nasılsın demezler hep hayırlı evlat hep dinden islamdan bahsederler zaten evde anne denen o kadının düşmanlığı yeter de artar bile evdeki herkesle aramı bozuyor surekli benimle uğraşıyor bir gün melek gibi bir gün şeytan gibi ne yaptığını da çözemiyorum dışarısı da o kadar masum değil nerdeyse 30 yaşına geldim ben bununla başa çıkamadım herkes menfaatçi menfaatlerin bittiği noktada seninle asla işleri olmuyor hep bir çıkar gözetiyorlar sen ararsan arıyor aramazsan aramiyorlar en büyük sorunda şurada zaten ben kimseye bir kötülük yapmıyorum ki ? Sorun nerde bilmiyorum.

11 Cevaplar

0 oy
(8,318 puan) tarafından
Canım aynı seylerı asagı yukarı bende yasıyorum.Artık takmamayı ögrendim napabılırımki baska.
(7 puan) tarafından
Nereye kadar böyle gidicek ama
(8,318 puan) tarafından
Sabredersen cennet var canım sabretmezsen debelenır durursun aıleden gelen sevgısızlık daha zor.Aidiyet hissini zedeleyince yanlarında huzurlu olamıyosun
(7 puan) tarafından
Evet cnm çok doğru
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bakış açını değiştir canım bu kadar düşünme. İyi insanlar da var çıkarcı olmayanlarda var. Sen köyülük yapmıyorsun ama yaparsan uyuyamazsın bile vicdanlı empati kurarken yüksek kuruyorsun. O yüzden kim ne kadar kötü olursa olsun bazen insan çok kurar aslında karsındaki çok kötü değildir yaşadıklarını onun üzerine de kuruyor olabilirsin. Kurguları bazen öyle kurarız ki sanki gerçek gibidir. Onları çıkartırsan faha rahat edeceksin.
(7 puan) tarafından
Keşke sadece kurgu olsaydi herseyin farkindayim
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Sanki çok yakinen tanıdığım biri yazmış gibi bu yazıyı 
(7 puan) tarafından
Nasil yani
(4,889 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsun canm
(7 puan) tarafından
Hocayım
(4,889 puan) tarafından
Kuran kursunda mı.
(7 puan) tarafından
Normal okul da
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Belli bir yaştan sonra insanları değiştiremiyorsun kuzum.Emin ol anlattıklarına benzer şeyler her ailede var.İnsanları olduğu gibi kabul etmek , huyları zarar verenlerede mesafe koymak gerekiyor bazen.Ben öyle yapıyorum
(7 puan) tarafından
Evet ayni çatı altında çok zor oluyor
(7,935 puan) tarafından
aa beraber mi yaşıyorsunuz pardon
0 oy
tarafından
Valla bi de onlari dinlemek gerek neden boyle yapiyorlar sen ne yapıyorsun da boyleler sormak gerek onlara 
(7 puan) tarafından
Sordum hep suçlandığım için sormuyorum bile
(7 puan) tarafından
Sordum hep suçlandığım için sormuyorum bile artık
tarafından
Demek ki suclanacak bu hale gelecek bir sey yapmışsiniz onlari da yazin da biz de ona gore yorumlayalim ailene karsi da buraya yazdigin gibiysen gayet haklilar bence sana boyle davranmakta bence 30 yasindaysaniz ona gore davranin
' ne ekerseniz onu bicersiniz'
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Öz annenden mi bahsediyorsun peki merak ettim
(7 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Mesafe koyacaksın 

Takmiyormus gibi taktik yapicaksin  zamanla gerçekten takmayip umursamaz oluyorsun
(7 puan) tarafından
Deniyicem
0 oy
tarafından
Sorun sen değil insanlar Hz. Ali boşuna söylememiş insanları tanıyan yalnizlasir diye
(7 puan) tarafından
İnsanlar çok zor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evli misin canım 
0 oy
(6,326 puan) tarafından
Ahh tatlım benim. İnan bana yalnız değilsin. Kendini üzme ve karamsar olma. Olumlu düşün. Seni önemsemeyen insanları onemseme. İşine bak, kendi hayatına bak, eğitimine odaklan. Kendini gelistir, güzelleştir. Gülümse. 
0 oy
tarafından
Bir yerlerden tanıdık gibi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 459 göst.
0 oy
18 cevap 1,028 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.
0 oy