0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından

Merhaba kızlar 

Yani o kadar içimde sıkıntı yapıyor ki anlatamadıklarim.Em azından siz varsınız yorum yapsanız da yapmasanız da birileri beni anlıyormuş gibi hissediyorum.Ben eşimle ailesinden dolayı hiç mutlu olamadım.Canimdir cicimdir falan.En güzel gunlerim hep rezil oldu.Eşim arkamda durmadı.Ve o böyle yaptikca ona karsi sogudum.Herneyse herşey güzel gidiyor gibi görünse de öyle değil.Esimle sohbet etmek istesem yorgunum.Gel sarılalım derim uykum var.Ya bi seni seviyorum de demi,hayatım de Severken bile seviyor mu dövüyor mu belli değil.Her kelime başı küfür.Yani o böyle yaptıkça içimdeki kin büyüyor ve onunla sohbet edesim,aynı yatağa giresim,sarilasim hiçbiri yok artık.Cok mu şey istiyorum anlamıyorum.Iki sohbet bir tatlı söz.Altinlar pırlantalar değil para değil sevgisini istiyorum.Çok konuşmaya çalıştım.Tepkileri hep git başımdan kafamı şişirdin.***** ***** konuşma.Dayanamıyorum artik.Uzun oldu hakkınızı helal edin.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şöyle kaçan kovalanır hesabı düşün artık bende yolmistim herşeye güzellikle davranan adam bı bNa davranamaz oldu şimdi o ne yaparsa aynısını yapıyorum ,en azından kafam rahat ,sana tavsiyem umursama bebeğin varsa onla ilgilen evible ilgilen ,bunlara yaranmiyo ne kadar çok ilgi o kadar çok ilgisizlik bunlara benden sana tavsiye umursama 
(123 puan) tarafından
Ama bende bunalıyorum artik hep ev hep bebek hep iş yemek tek istediğim iki muhabbet oda yok.
tarafından
Prem çok güzel anlatmış diyeceklerim bunlardı
tarafından
Kendine eğlence bul sana o kadarını diyebilirim ,mesela ben onun haberi olmadan elişi örüp sattım şimdide rahat rahat para harciyorym ,o kadar pinti ki ben böyle para hayatimda harcamadim onu umursam ,bebeğin varsa al dışarıya cik markete git temizlik yap umursama
(123 puan) tarafından
Bu sefer de böyle deniyeyim teşekkür ederim
tarafından
Dene canım dene sabret dene
-Reklam-
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Benim eşimde aynıydı canım ben artık umursamıyorum bu sefer her gördüğünde ne oldu neden canın sıkkın mi filan demeye başladı kendini düzeltiyor yani yavaş yavaş bırak biraz soğuk ve mutsuz davran o yaklaşsin
(123 puan) tarafından
Onu da denedim umrunda değil.Ben mutluyum mutsuzum ona küsüm yatar uyur umursamaz beni ve hissettiklerimi
(1,730 puan) tarafından
Tek değilsin canım insan soğuyor ama yapacak bir şey yok rabbim muhabbetlerimizi artırsın inşallah
(123 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15 puan) tarafından
Sadece değer görmek istiyoruz dimi arada bi tatlı söz ,güzel bi sohbet ,bazen gülümsese halimi sorsa yeter diyorum. Çoğumuzun eşide sanırım böyle canım. Benimkide tam bir odun evlenmek için ayılıp bayıldı yıllarca yalvardı şimdi kavga etmek için sebep arıyor sanki isten gelir yemek yer telefondan biseyler izler tv izler uyur hergün böyle. Uzun uzun güzel güzel anlatiyorum yok bana hiç zaman ayırmıyor doğru düzgün sorsam yorgunum der ne yapicam bende bilmiyorum içimde heyecan umut hiçbişey kalmadi 
(123 puan) tarafından
Yanı ben onunla kuru ekmek soğan bile yerim parası mali mulku olmasın önemli değil benim için.Sevsin,değer versin,saçımı okşasın.Bence kendi eşim adına konuşuyorum asla anlayıp,düzelmeyecek.Bende evlâdım için sabır ediyorum.O olmazsa bir dakika durmam ama o babasız büyümesin diyorum işte.Ama birgün tak diyecek hissediyorum.O günde inşallah pişmanlıktan kafasını taşlara vurur ama ben geri dönmem.Insan yerine konmayınca da insan kendisini de sevemiyor.Ben karamsar bir insan değilim ama beni karamsarlığa sürüklediler.
(15 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım. Güzelce konuşmayı dene olmadi yaz herşeyi bi kağıda beni gerçekten anlamak istediğin zaman ac oku de. Aynı şeyleri yasamasakta benzer şeyleri yaşadığımızı düşüyorum ve hatta arkadaşlarıma sorduğum zaman herşey çok güzel çok mutluyum diyen biri yok hepsinin bi derdi var eşiyle yani kimse dört dörtlük bi evlilik yaşamıyor sen kendi gücüne inan Allahın gücüne inan dua et Rabbim hayırlısını versin hepimiz için içini karartma
(123 puan) tarafından
Beni anlayıp destek olduğun güzel yazılarınla içimi ferahlattigin için teşekkür ederim.Hic bir kadına böyle şeyler yasatilmamali. böyle konular yerine daha güzel konularda birbirimizi anlamak isterdim tum kadinlar olarak.Ama buda bizim imtihanimiz heralde.Insallah hep mutlu olursun.
(1,106 puan) tarafından
Benim esimde sizinkiler gibi tatlım  onceleri ben yaklasiyordum tabiri caizse yalakalik yapiyordum.simdi umursamıyorum pek o döndü yatti mi  bende yatıyorum,  her seferinde yüzüne vuruyorum sevildiğim zaman severim diyorum.kendi mi onun yaninda ben guzelim ben degerloyim diye gosteriyorum. Bu aralar sen çok guzelsin çok beceriklisin falan diyor....yontuluyor odun yani
(123 puan) tarafından
Benim odunda yontulur inşallah nediyim ama benimki pek anlicak tarzda bir insan değil.Herseyi denedim denemedik şey kalmadı hiçbiri kâr etmedi
0 oy
(28 puan) tarafından
Allah sanada bana da yardim etsin canim ayni durum bende de var o kadar yoruldum ki anlatamam bnm esim hic bi sekilde anlamadi neler oldu neler ama anlamadi hala ailesi varsa yoksa ve ne ilgi ne soz nede baska bisy oluyorum ben gel desem donup taki son dk gelir ondada is isten gecer artik biraktim ben ama yinr bnm uzerime geliyor sabrimi siniyor rabbim yardimiz olsun kocalarimizada kiymetimizi bildirsin yuce rabbim 
(123 puan) tarafından
Aslında daha yeni evli sayılırız ama ben çoktan sanki 40 senedir evliymisim ama bıkmışım gibi hissediyorum.En güzel zamanlarımı ona harcadım resmen ama en güzel günlerimi yiprattigima deymedi
(28 puan) tarafından
Ayni bende canim daha yasim 23 33 hissediyom kendimi bnm yasimdaji arkadaslarim bebek gibi keyiflerine diyecek yok ben goren 28 fln saniyo
(123 puan) tarafından
Yaşlandık valla ya en güzel zamanlarımızı tükettiler ama Rabbim yanlarına ahirette bırakmaz inşallah ben hep öyle diyorum Rabbim herşeyi görüyo biliyo elbet hesap sorucak
(28 puan) tarafından
Birakmaz canim birakmaz ben yoruldum rabbimde onlari yorsun
(123 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(494 puan) tarafından
Canim ozel msj kapali herlde bi sey solecektim bu konu ile alakali da 
(123 puan) tarafından
Açık ama bakayım hemen
(123 puan) tarafından
Şimdi açtım gelir inşallah mesajın canim
(494 puan) tarafından
Attim
0 oy
(561 puan) tarafından
Canim severek mi evlendiniz. Bide nişanlılık veya sevgililik dönemini kısa gecirdiysen belki ondan olmustur yani bekarken anlamamiş miydin allah yardimcin olsn canim ayni evin icinde 2 yabancı olmak cok zor. Sevgi ilgi bekliyoruz ama cok asik olan erkekler bile evlendikten sonra standarta bagliyor insallah duzelir tek diyebilecegim bu ve seni cok iyi anliyorm
(123 puan) tarafından
Aslında görücü usulü tanıştık biz.Ama daha küçüktüm erkekle sevgili olmak falan bilmedim hiç seni ilk görüşte sevdim deyince çocukluk işte kaydı gönlüm.Nisanliyken de sürekli kavga ederdik o zaman da mutsuzdum ayrilmak istiyorum diye cok agladim ama biraz da aile baskısı vardı gezdin tozdun ayıp evlen geçer bunlar gibi bende geçer sandim geçmedi katlanarak arttı sanki
(561 puan) tarafından
İşte maalesef ulkecek en büyük sorunumuz bu. İnsan Severek aşık olarak evlenince bile soguyo ama hiç aşık olmadigin birine katlanazsin bile. Malesef gecmez canim evlendikten sonra cogu şey rutine baglaniyor sorumluluk artiyor. Hele bide cocuk varsa zaten basini Kaşıyacak firsatin olmuyo evlenmek için evlenince de en Ufak kavga bitirme sebebi oluyo çünkü kaybetme korkun yok. Allah korusun boyle olunca kari koca farketmez gözü dışarı kayiyor
(123 puan) tarafından
Yanı ben artık gözü kaysa da umursamicakmis gibi hissediyorum.Hatta diyorum ki beni sevecegine başkasını sevseymis keşke en azından belki daha mutlu bir evliligim olurdu.Ben kendimden eminim ama valla boşansam bile birdaha evlenmem kesinlikle diyorum çekilecek dert değilmiş onu biraz geç oldu ama anladım
(561 puan) tarafından
Keske asik olup evlenebilseydin ben çok şükür aşık olarak evlendim 5 yil konuştuk ailesini tanidim esimi tanıdım ailem eşimi iyice tanidi ondan sonra evlendik resmen sabirsizlsndik kavuşalim artik diye. Belkide bazi seylere gec ulaşınca değerli oluyodur. Eşin yüzünden bak evliliğe bakış açın değişmiş ne dyim insallah o düzelir hakkinda hayirlsi cnm
(123 puan) tarafından
Bende 3 yıl nişanlı kaldım ama sen iyilerine denk gelmişsin Kayinvalidem görümcem kendini öyle gizlemişler ki evlendikten sonra çıktı herşey meydana işte geç oldu ama Rabbim böyle yazmış diyorum artik bende napalim
0 oy
(775 puan) tarafından
Aynı dertteyiz ama ben boşanmayı düşünüyorum hakkımızda hayırlısı
(123 puan) tarafından
Benimki de böyle devam ederse bende boşanırım diye düşünüyorum Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin.Nasibimizde varsa olur zaten
0 oy
tarafından
Bu soru her değersizlik duygusunu yaşayan ve duygularını yansıtmayan kadınların büyük derdi. Sen de artık nasıl hissediyorsan ona karşı öyle davran. Soğuduysan soğuduğunu belli et mutsuz musun ona karşı mutlu görünmeye çalışma. Biraz da kaybetme korkusunu o yaşasın o senin için çabaların. Kendini bu kadar yorup yıpratma. En azından duygularını açık açık yaşa. Zaten diğer türlü hayat zehir oluyor bir de kendini yıpratıp hayatı zorlaştırma bunu kendin için yap
(123 puan) tarafından
Ben ona mutsuz davranmışım,üzülmüşüm,kırılmışım,
soğumuşum onun umrunda olmaz çok denedim aslında ona gostermek için hep evden kaçtı,eve geç geldi,konuşmadı o beni hiç anlamadı hemde hiç.Ama bundan sonra kaçarsa da kaçsın mutluymuşum gibi davranmayacağım.Dün gece ilk defa soğukluğumu belli ettim.Şuan o benden daha soğuk.Kendini hep haklı görmeyi başarıyor ama bakalım görelim hayat bana neler gostericek.
tarafından
Zaten onun hiç bir şey umrunda olmadığı için özellikle sen umrunda olmadığın için böyle davranıyor. Yaşadığın yuva yuvaolacakken sana bir numaralı huzursuzluk ortamı oluyor canım benim. Nasıl hissediyorsan öyle davran eğer biraz vicdan varsa mutlaka ben ne yapıyorum der bir gün senin davranışlarından dolayı. Düzelmecekse de sen nasıl karar alacağını bilirsin. Ama yuvamız dediğimiz evlerimizde bu adamlar yüzünden huzur görmediğimizde kendimizi bu kadar yıpratmayı haketmiyoruz inan ki. Allah yardımcın olsun kardeşim.
(123 puan) tarafından
Rabbim bütün sevgi saygı hakedip ama hakettiği değeri görmeyen kadınların yardımcısı olsun.Umarim bütün eşler iyi yönde değişir yuvalarımızda hepimiz mutlu oluruz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 265 göst.
0 oy
5 cevap 320 göst.
0 oy
18 cevap 1,020 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.

378,098 soru

11,316,980 cevap