0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar görümcem ile samimi değiliz oda bende mesafeliyiz yıldızımız hiç barışmadı Bi küser Bi barışır ama konuşuyoruz ayda bir görünce falan neyse aramızda iki bina var yanikın oturuyor sabah kaynanam aradı söyle görümcem in  eşi kaza yapmış arabanın önü pert omuş kayınvalidem bir süreliğine memlekette neyse dediki ara sor oraya gidin diye kaza sonuçta bende tamam dedim geçmiş olsun dedim ağlıyordu sen kimden duydun hemen size mi söyledi annem dedi bende bunda ne var dedim sonra yanına gelicez abinle dedim yok yok şimdi kar var çocuk kayar falan dedi tamam dedim baya ağlıyordu eşide o ara yeni gelmiş eve zaten ama öyle demesi baya bir moralimi bozdu aramasaydım keşke pişman oldum küs değiliz bu arada hastalıkta falan arıyoruz birbirimizi ama baya sinirim bozuldu eşime söyledim boşver dedi eşi yeni gelmiştir ondan demiştir dedi normalde zaten asla gitmem baya kafaya taktım siz olsanız ne yapardınız 

9 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Tabikide gitmezdim ya ne o öyle sanki yatılı mi gitcen 
(228 puan) tarafından
Yok gitmedim zaten öyle demesi sinirime dokundu sizce aramasımıydım
(2,860 puan) tarafından
Bosver büyüklük sende kalsın en azından kendini haklı görmeye calisirsa sen arayıp geçmiş olsun demiş gitmek istemişsin ama o kabul etmemis
(228 puan) tarafından
İşte evet ben aradım ve şunu demesi annem hemen niye söylüyor ya dedi
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence takma canım üstüne düşeni yapmışsın zaten. 
(228 puan) tarafından
Aynen cnm birde annem size söyledi hemen demesi sinir etti
(4,651 puan) tarafından
Gitsin ona kızsın o zaman. Ne vsrki söylwmiş kadın duyulmucak mı sonuçta. O zsman da duydu aramadı olur bilmem ne. Sıkma kuzu canını
(228 puan) tarafından
Aynen o zman da öyle derdi daha atmam zaten
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım tek derdin bu olsun 
(228 puan) tarafından
Yok yanş kötülük Ke aramadım sonuçta biri bana dese tamam derim
(3,162 puan) tarafından
Canım yaptıgın da bir. Kötülük yok aksine olması gerekeni yapmışsın. Ama o an onun da ne yaşadığını bilemezsin böyle stresli durumlarda çıkarım yapılmaz.
(228 puan) tarafından
Evet orasıda öyle kar yağıyor çocuk kayar falan dedi ağlıyordu büyük ihtimal eşi yeni geldi diye mi artık ondan çok hemen annem size mi söyledi demesi saçma geldi
(3,162 puan) tarafından
Kız takılma bence. Sen üstüne düşeni yaptın ya. Daha girme öyle mi demek istedi şunu demeseydi bunu deseydi işlerine. O an stresli dir, belki bilinsin istemiyordu. Saygı duymak lazım. Hoşgörmelisin.
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm belkide müsait değillerdi eşi yeni gelmiş zaten
0 oy
tarafından
Sen üstüne düşeni yapmışsın o terbiyesizlik yapmış 
(228 puan) tarafından
Zaten ona giden biri değilim ağlıyor diye dedim yok yok dedi ağlıyordu eşide o ara yeni girmiş eve
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Tabi ki de gitmem işim olmaz 
(228 puan) tarafından
Asla gitmem zaten aramasaydım da keşke
0 oy
(656 puan) tarafından
Aramakla iyi yapmişsin kaza sonuçta aramadan yarın bir gün aramadı olurdu. Onun öyle davranmasına onun ayıbı boşver herkes kendine yakışanı yapar. 
(228 puan) tarafından
Evet cnm baya sinir oldum zaten birde hemen size mi söyledi demesi
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Aman çok da tıııın ☺️ evet koşarak yetiştirdi annen deseydin neyse kaza hali boşver umursama
(228 puan) tarafından
Bende kötü niyetle aramadım ama bir daha asla :)
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gitmezdim büyüklük sende kalmış 

(228 puan) tarafından
Zaten gitmedim aslada gitmem ben iyi niyetle yanına gelicez dedim ağlıyordu baya belkide müsait değillerdi o an bilmiyorum artık
0 oy
tarafından
Canım çok zor gün geçirmiş görümcen. Bide belki konuşma yapısı böyledir. Kırmak gibi bi niyeti olan barışmak istemez sonra
(228 puan) tarafından
Yok annem niye hemen söyledi demesine üzüldüm biraz zaten lafın gelişi gelelim yanıma dedim müsait olmayabilir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 177 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Meriim1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 255 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,143 göst.