0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (167 puan) tarafından
Kızlar görümcem le çok iyi anlaşırdık ama sonra kayınvalidemle küsünce o da bazı şeylere alınmış kendince zaten sevmiyorum ikisini de ama kocama göre hep onlar haklı toz kondurmaz. Neyse geçen sene annem vefat etti kanserden.. Kaynanamla zaten annem çok yakın otururdu kaynanam Bi gün olsun arayıp Bi ihtiyacın var mı işte yemek getireyim falan dememiştir. (çok ağır hastalıktı) neyse görümcem hiç aramadı başın sağol sun bile demedi bana. Ömrüm boyunca konuşmak istemiyorum sizce ne olursa olsun bu insanlık mıdır? Şimdi doğum yapıcam zaten gelmez de inşallah gelmez yani.. Ne yapcam ben yüzüne bile bakmak istemiyorum. Diyelim ki gelmedi ama çocuğu görmek istiyor. Bana getirin falan derse el kadar bebek bensiz Bi yere gidemez kocam laf yaparsa diye korkuyorum çok gerginim çok

8 Cevaplar

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Gelirse bak yine de evine gelmiş sen insanlığını göster ama mesafeni de koru ayıp etmiş 
(167 puan) tarafından
Eve gelmez canım belki hastaneye gelir. Çok zor böyle yüzüne tükürmek istiyorum
(2,039 puan) tarafından
Bunu düşünüp stres yapma kendine bak hamilesin dediğim gibi gelirse gelsin gözün aydın derse bi sağol dersin bitti gitti hiç yüz göz olma
(167 puan) tarafından
Haklısın aslında zaten o da meraklı değildir gerginlik olsun istemiyorum yeterince huzursuz edildim zaten yoruldum vallas
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
İnsanlık değil annemle kahınvalidem konuşmuyordu kayınvalidemin annesi ölünce şehir dışından aynı gin geldiler ve barışmalarına vesile oldu aramayı geç senden çıkmayacaktı o görümce iyi olana kadar
(167 puan) tarafından
Aman uzak olsun yokk bana getirsin abim falan demesin sorun çıkarmasın bana yeter Allah yukarıda görüyor
0 oy
tarafından
Ben olsam yüzüne bakmam
(167 puan) tarafından
Bende bakmıcam aramasın sormasın uzak olsun yeter
0 oy
(9,669 puan) tarafından
Gelirse gelsin görsün ama bebeğini sensiz yollama biuere 
(167 puan) tarafından
İnşallah gelmez zaten lohusa olucam nasıl sakin kalırım bilmiyorum :(
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Sap döner keser döner gün gelir hesap döner derler ya hani sen insanlığını yap evine gelirse hoşgeldin hoşgeldin gelmezse ne ala elbett herkesin kötü günü olur bende babamı o lanet hastalıkta kaybettim hiç unutmuyorum evde tek başıma hüngür hüngür ağlarken eltimin o kahkalari kulağımdan gitmiyor sabırla bekliyorum çünkü cnm 
(167 puan) tarafından
Yaşayan bilir Allah görüyor canım çok ağrıma gitti benimde
0 oy
tarafından
Canım ben böyle durumlarda arayıb yarasın hatırlatırım diye düşünce geçer aklımdan. Belki şimdi oyalanmış biraz hafiflemişdir. Konuşurum ağlar diye ince bi ruha sahib. 
(167 puan) tarafından
Sen çok ince düşünüyorsun bence canım hiç olur mu öyle gelmedi gitmedi baş sağlığı dilemedi 1 yıl geçmiş üstünden konuşmuyoruz hala ölsem konuşmam o ayrı
tarafından
1yılmı. Bu kötü olmuş
0 oy
tarafından
Bebegimi görmeye gelmeyecekse hayatta yanina çağıramaz. Bu ne böyle. Görmek istiyorsa gelecek ayagina çağıramaz. Yüzsüz galiba
(167 puan) tarafından
Hemde ne yüzsüz.. Ben lohusayken evimde huzuru kaçırmasın da ne *** yerse yesin
tarafından
Canm ben lohusayken herkese laf söylemişim ama.hic hatirlamiyom sende saydir bisey derse de hatirlamiyom de
(167 puan) tarafından
:D iyi taktikmiş kız burhan altıntop gibi ben aslında yoğummmm
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Insan kotu gunnde yannda olmayani unutmuyor.
(167 puan) tarafından
Aynen canım asla unutmam

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 311 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 531 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 926 göst.
23 Şubat 2020 Aile kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 446 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu

381,412 soru

11,418,637 cevap

34,975 kullanıcı

...