0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün oğlumun doğum günüydü benim arkadaşlarımdan tutunda eşimin halaları benim ailem kayınvalidem kayınpederim hepsi aradı görümcem aramadı haberinin olmaması imkansız annesi mutlaka söylemiştir insan bir arar bir mesaj atar benim arkadaşlarım bile pasta almışlar unutmayıp kutlayalım dediler bit kaç gün sonra annesine gelir hiç bişey yokmuş gibi yeğenini görmek bana gelmek  ister dengesiz insanla uğraşmak gerçekten zor ya iyi ol ya kötü öyle değilmi ama denge çubuğu dağıtmak istiyorum böylelerine 

7 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bnce pekte önemlideğil
tarafından
Benim için önemli ben değer veriyorum özel günlere karşıdakindende aynı hassasiyeti beklerim
tarafından
Bencede önemli değil ya herkesin de kendine göre derdi tasasi işi gücü var .her zaman herkesi memnun edemeyebiliriz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arayanlar aramış aramayanı boşver çok önemli değil 
tarafından
Önemli değil zaten ama tutarsız yani sabit olur bir insan ya öyledir ya böyle
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Valla eşimin tarafindan hiç kimse aramadı. Pastanın yarısını ayırmıştım küçük abisinin 3 tane kizi var onlara götürdüm yediler ailecek yinede kutlu olsun demediler. Bu da bana ders oldu artık kilimi kipirdatmam ve umrumda da değiller
tarafından
Çok saygısız hareket etmişler sen insanlık yapmışsın bazıları odunmu desem duygusuzmu desem çok garip oluyorlar
(1,794 puan) tarafından
Kız a.ptal olan benim ne doğumda aradılar ne hamileyken zehirlendigimde ne düşük riskinde erken doğum riskinde. Bide aldım pastayı götürdüm çocuklar yesin diye onlara afiyet olsun çocuk sonuçta. Kaynım eltim kutlayabilirdi nezaketen
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben de yılbaşında 17 yaşındaki çocuğunu 13 yıldır tanıyorum hiç hediyesiz bırakmadım. Hepimizin tek bebeği eşim üç kardeş. Ne yılbaşında aradılar ne hediye dün akşam geldi bir de çerçevemi kırıp gittiler gözümün göresim yok derler ya. Eşime dedim bak oğluna daha doğrusu sana bu kadar değer veriyorlar bir daha görmeyeceğim eline harçlık verdiğini durumları bizden iyi yeğeni sonuçta çıkarır 50 verir 100 verir. Önceden hiç gözümde olmazdı yeğeni derdim bakkala gönderir üstü senin harcamak istiyorsan harca da gel derdim kendime zarar yapmışım hep. 
tarafından
Bazı şeyler karşılıklı olur senin yaptığın gibi insanın bir süre sonra içinden gelmiyor ben kimsenin gününü atlamam mümkün mertebe hediyesinide gönderiyorum bunu bir yaparım iki yaparım ama karşımdakinde görmediğimde üzülüyorum bir telefon açmak bu kadar zor olmamalı
(13,202 puan) tarafından
Maalesef bir telefon bu kadar zor değil. İnsan kendi yaptıklarını görünce deli oluyor.
0 oy
(874 puan) tarafından
Gormezden gel aramamasi normal olmayabilir ama aramadı diye üzülmek bile değer vermektir değer vermeyene değer verme derim hiç bişey olmamış gibi davran gördüğün ilk an sana gelmiycekmis halasi aramadın sen bizi vs. De lafı sok
0 oy
(27,535 puan) tarafından

Amann boş ver ya çokta tin deseydin

0 oy
tarafından
Bende bu sene ki doğum gününde görümcemi aramadım. Sinir oldum. Benim 1 kere doğum günümü kutlamadı bende onun oğlunun doğum gününü kutlamadım bu sene. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 255 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Sevgidolu (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 180 göst.