0 oy
764 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben yiyemiyorum kızlar bugün arkadaşlarla oturuyoduk konusu geçti şaşırdılar nasıl yemezsin o senin çocuğun falan diye valla yiyemiyorum eşlerininkinden falan yiyolarmış bende mi tuhaflık yoksa? 

75 Cevaplar

0 oy
(1,772 puan) tarafından

Yiyorum valla ağzına çikolata alıyor sonda benim ağzıma koyuyor yiyorum biberonundan su icio sonra bana icirtiyo onuda iciyom:Dne yese beraber yiyoz ağzındaki şeyleri benim ağzıma koymaya bayiliyo

-Reklam-
0 oy
tarafından
İğreniyor musun? 
tarafından
Hayır tabikide asla iğrenmek değil ama yiyemiyorum mesela tek tabaktan yemek yiyemiyorum kimseyle eşimin bike olsa içtiği bardaktan su içermiyorum ben evladımı tabikide seviyorum benim parçam o da ama sanki herkes seviyor ben çocuğumu sevmiyormuşum gibi kendimi çok kötü hissettim
tarafından
Yok ben öyle düsünmüyorum. Yapı meselesi olabilir. Yadırgamam saçma olur asıl. Herkesin huyu suyu farklı. Ben yerim ağzından cıkanı bilr. Ama sen yemedin diye daha az seviyor olmazsın :)
0 oy
tarafından
Ay yenmez mi benim oğlum agzindan cikarip veriyo elime ye diye ben yiyorum valla çünkü onu yediğim de alkis yapip gülüyo o gülümsemesi dünyalara bedel ♥️ 

Ama asla kendi agzimdan birsey vermem hele bide sigara kullanan biriyim ki asla vermem bazilarini goruyom yemekleri ciğneyip çiğneyip cocuklarina veriyo iğrencler
0 oy
(6,376 puan) tarafından
Ağzından çıkardıgığını bile yiyom tuhaflık sende bacı
0 oy
(2,570 puan) tarafından
Çatal kaşığından yemem benden mikrop geçmesin diye. Ama bugun yaladıgı ekmeği yedim gıı :D
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ben de bazen yerim bazen yemem ama.genelde yemem ya evlat evet ama yiyemeyen de yiyemez :,-):-)
0 oy
tarafından
Kızım ağzına alıyor yiyecekleri sonra bana veriyor bende gülerek yiyorum ne var ki bunda o benim canımın içi ☺️
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Ben kızımın ağzından çıkanı bile yiyom:D

0 oy
(3,281 puan) tarafından
Bazen Ağzından çıkarıp ağzıma veriyo onu bile yiyorummm
0 oy
tarafından

Eşimin çatal kaşığından yerim hatta bardağından su içerim kızımda daha küçük ama onun ağzından dökülenleri bile toplayıp yerim çok lezzetli oluyor kız :D

0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bende herim hemde afiyetle kız ben onlarin agzına kurban olurum bal onlar bal hiç tiksinir miyim 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çatal kaşık ne kı agızından çıkanı veriyor bende bi güzel yiyorum:))
0 oy
tarafından
Bunun tuhaflikla alakası yok . Ben oldum olası kimseyle bırak aynı çatal kaşığı aynı tabaktan bile yemem . Ya ilk kaşığı ben alıp bidaha yemezdim ya da aç kalırdım öyle bir ortamda. 

Bebeğimle henüz öyle bir paylasimimiz olmadı ama ellerini yeni kesfederken sürekli ağzına sokardi sonra da op diye uzatirdi her defasında yıkayıp öyle öperdim :)) yapış yapış bı tuhaf oluyorum çünkü . 
0 oy
tarafından
Ögürüp agzindan cikardigini bile yiyorum esimin de yerim insan sevdiginden igrenir mi bence de sorun sende
0 oy
(683 puan) tarafından
Ağzından çıkanı bile yerim kızz ne olacak evladım onlar benim herşeyden temiz ki onlar 
0 oy
tarafından
Ben onun totosunu bile yerim canım yavrum 
0 oy
tarafından
Agzini komple yerim agzindan çıkan ne ki 
0 oy
tarafından
Bncede sende tuaflık kızımınkindende eşiminlindende yerim 
0 oy
(1,415 puan) tarafından

Midem almıyor yemem huyluyum o konuda

Düzeltme..
Hahah azıcık yorumları gezdimde benden başka herkes yerim yazmış :)))
Bacım gel sarılalım biz yemeyenler olaraktan :D
0 oy
tarafından

image

tek başına masanın içinden geçti :D normalde yemek istemem ama işte bak durum bu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
19 Eylül 2024 Diğer kategorisinde atalayozge (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
0 oy
29 cevap 589 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 183 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (2,013 puan) tarafından soruldu